Xiaomi Mi 10T Pro

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dátum dostupnosti Xiaomi Mi 10T Pro, keďže mám oň veľký záujem a končí mi paušál. A chcel by som sa ešte opýtať že či bude znova obnovenia ponuka Xiaomi Mi 10T Pro Extra s vacuum mopom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gandamwing
      Podal som si žiadosť na zmenu programu na mOjej SIM ke od telekomu.Upgradoval som ho z bez zavazkov na TIdeal 32 bez zariadenia.Žiadosť spísaná odoslana.Čakám na telefonát od telekomu na overenie objednávky.Dnes mi volali a už to bola taká známa formalita až na to , že chcú odomna zábezpeku 50€ v rámci prvej akontácii pri styku s kuriérom.No čo ste sa vy zbláznili ? Tak ja si beriem Paušál de Facto forma pôžičky od Vás a ešte Vám mám zato platiť peniazmi.Kde sme ? Ponúkate paušáli nie finačneprodukty.Sa zobuďte.5 rokov mám u Vás mágio internet a som  Vám azda  dlžný niečo ? 5 rokov Vám vyplácal faktury ako vzorový klient a vy chcete odomna 50€ ako zábezpeku proti neplateniu faktúr ?? Normálne ste mi rozum pretočili !
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna
    • Od lukaskurti22
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem
    • Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.