VDSL Tešedíkovo

Otázka

• 0

Dobrý deň

Chcem sa spýtať ohľadne rozširovania VDSL v obci Tešedíkovo. Podľa dostupných informácií sa Telekom v našej obci rozhodol miesto pokrytia optikou, rozšíriť VDSL pomocou 3 MSAN ústrední. Na konci susednej ulici je už MSAN skrinka fizicky umiestnená a podľa mojich vedomostí už aj optika zakopaná vedúca k nej. Na mape pokrytia však stále žiadny náznak toho že by to bolo spustené v najbližšej dobe. Po kontaktovaní zákazníckej podpory mi bolo povedané aby som pre bližšie informácie zadal podnet k plánovanému pokrytiu na mojej adrese pod mapou pokrytia. To som už spravil trikrát, ale stále žiadna odpoveď. Preto Vás poprosím tu na fóre, aby ste mi pomohli zistiť dostupnosť VDSL/plánované pokrytie na mojej adrese:

Tešedíkovo, Malá ulica 129

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

požiadavku doriešime v správe, ktorú ste mi napísali.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

požiadavku doriešime v správe, ktorú ste mi napísali.

Ahoj, nemohol by si mi overiť či sa bude plánovať rozšírenie msan v obci Tvrdomestice, alebo akýkoľvek upgrade a že prečo bol super vektoring G INP na ústredni vymenený za staršiu verziu dslamu čiže za ITU G.993.2(VDSL2)? Po pár rokoch to downgradli a mne kvôli tomu idú nižšie rýchlosti..... To si srandu robía tam? 

Ved optika tu nebude a ešte aj VDSL mi chcú pokaziť? fajn

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, nemohol by si mi overiť či sa bude plánovať rozšírenie msan v obci Tvrdomestice, alebo akýkoľvek upgrade a že prečo bol super vektoring G INP na ústredni vymenený za staršiu verziu dslamu čiže za ITU G.993.2(VDSL2)? Po pár rokoch to downgradli a mne kvôli tomu idú nižšie rýchlosti..... To si srandu robía tam? 

Dobrý deň, v pláne to nevidím, pošlem na preverenie a dám vedieť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

rozsirovanie VDSL uz necakaj... pre telekom je priorita optika FTTx

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, v pláne to nevidím, pošlem na preverenie a dám vedieť.

ďakujem, a keby to nebolo v plane tak stačí posielať pripomienky a podnety alebo co? aky je minimálny počet pripomienok na začatie optiky?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ďakujem, a keby to nebolo v plane tak stačí posielať pripomienky a podnety alebo co? aky je minimálny počet pripomienok na začatie optiky?

Ja posielam na preverenie, či sa neplánuje rozšírenie MSAN v tejto lokalite. Niekedy dávnejšie som Vašu obec preveroval. Niekto sa pýtal na dostupnosť optiky, a vidím že ja mám zapísané, že optika sa neplánuje kvôli vybudovanému novému VDSL pripojeniu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Paskalsk2
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať či niekto nevie kedy už bude natiahnutý optický kábel v Leviciach na Vinohradníckej ulici. Ďakujem.
    • Od Suckamah
      Máme mágio dsl 90mbit/s a nikdy to tak podľa testov nieje, ani keď nikto nieje na Wifi a test je na PC so žiadnymi spustenými programami
      Dneska už som toho mal dosť keď mi už nechcelo načítať ani domovskú stránku a každá aplikácia si myslela že mi internet ani neide, po teste som mal 0mbit/s upload a download bol 1,82mbit/s aj s 32ms pingom. Toto už podľa mňa nieje akceptovaťelné a budem určite prechádzať na iného operátora v blízkej budúcnosti
    • Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď
    • Od lacinello
      Dobrý deň,
      Vedel by niekto ako to vyzerá s rožšírením optickeho internetu v Bernolákovo v lokalitach Fialková, Tulipánová.
      Podla S com s.r.o. je uz projektová dokumentácia odovzdaná Telekomu.
      Vdaka
    • Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od RomanSmutny
      dobry den,dnes som sa nudil a pozeral si rychlosti internetov v ostatnych krajinach,v cesku som narazil ze cez VDSL je az 1000mbit/s,ako je to mozne ked tu na  slovensku je cez VDSL maximalne 90/13? 
      dakujem