Otázka

• 0

dobrý deň dobila som kredit na predplatenke o 7 € a bolo písané že sa to zdvojnásobní a nestalo sa to tak pripísalo len 7 € môžete mi povedať prečo ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

dobrý deň dobila som kredit na predplatenke o 7 € a bolo písané že sa to zdvojnásobní a nestalo sa to tak pripísalo len 7 € môžete mi povedať prečo ? 

Minimálne treba dobiť kredit cez Telekom appku alebo web 10€ 

Screenshot_20201117-012534.png

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ta predplatenka musi mat program Predplatenka, akcia neplatipre Easy. Bonus sa pripisuje iba za jedno dobitie.

Nieco z toho mozno nesedi. Uplne presne vam ale povie Telekom, ked sa spytate.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem za odpoved , ale mohlo sa to hneť napísať že treba dobíjať nad 10€ 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem za odpoved , ale mohlo sa to hneť napísať že treba dobíjať nad 10€ 

to je fakt. 

PS.: ten nick ma dostal :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

onééé...keďže bonusový kredit platí len 30 dní...myslím že by sa mal dať využiť napríklad v 29-ty deň na zaplatenie balíka 5GB,potom tesne pred skončením 30 dňovej platnosti balíka ho deaktivujem a dám si lacnejší.  fungovalo by to tak? lebo už viackrát som sa presvedčil že "v najlepšej sieti nie je nič nemožné"  ,žiaľ len ironicky...

bonusový kredit.JPG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Vavrin
      Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?
    • Od juhanusova
      Dobrú deň.urobila som objednávku  F-10026461,aj mi prišiel mail potvrdenie objednávky.Za chvíľku mi prišla sms-ka že sa nevedia somnou spojiť.Ved mi nikto nevolal ako mi môže prísť sms-ka pre sa nespomenie.cakam telefonat,mám stále telefón pri sebe a nikto nevolal.nechapem tomu prečo sa mi nemôžu volať keď ostatný áno.dakujem
    • Od Tanya1509
      Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved 
    • Od em.zet
      Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
      ďakujem
    • Od nizno22
      prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
      na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
      a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek

dakujem
    • Od Lachimb
      Dobry den.  Ako funguje obnova trebars 5GB balicka za 8€ v praxi. Balik sa obnoví po precerpani dat v ramci mesiaca aj viac krat alebo len kazdych 30 dni?