Magio Go problém s registráciou

Otázka

• 0

Dobrý deň,

mám problém s registráciou Magio Go. Nemožem sa dostať k registračnému formuláru. Ani cez aplikáciu v telefóne,ani v TV a ani cez web. Magio Go som dostal k Magio Sat a k Magio internetu.Boli mi už aj doručené SMS správy o aktivácii služieb.

MagioGo1.jpg

MagioGo2.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

cez sms ti pride akurat identifikacia magio go, co je jedno slovo. nie meno a heslo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Dusan6666
      Dobrý deň máme Magio Go L . Máme dva televízory na jednom je nainštalovaný set to box a na druhý chceme to aktivovať cez aplikáciu ale nevieme sa dalej pohnúť kvôli tomu že ukazuje nám že je možné iba jedno zariadenie a to je už pripojené. Potreboval by som podrobný popis ako postupovať Dakujem za skorú odpoved 
    • Od monikazupkova
      Dobrý deň prosím vás da sa k magio boxu dostať nový ovládač. Magio máme uz roky a stratil sa nam ovládač. Dakujem za odpoveď 
    • Od martin915
      Zdravím majú nám zaviesť do 2 mesiacov optiku a chcel by som vediet aká je kvalita obrazu cez optický internet a ako to funguje,čiže káblovanie,setobox,nahrávanie,vypadávanie obrazu.Na kolkých tv mozeme sučasne pozerať Hd vysielanie a zároven si aj nahrávať.Momentálne mám Magio SAT  a setobox  Kaon KST B2046 PVR.S obrazom som spokojný,aj náhravanie je super,mám oled lg 55BX.dakujem
    • Od ErikaC
      Dobrý deň,
      od UPC sme dostali informáciu, že k 1.8. nám vypovedajú zmluvu a končia s poskytovaním analógovej televízie v Lučenci. Keďže UPC nám tu nedokáže poskytnúť iné služby, chcem sa informovať či je možné získať TV služby od Telekomu - a či je možná aj hromadná zľava. Iba v našom dome sa jedná o 20 zákazníkov.
      Ďakujem, EC
    • Od rknizka
      Poprosim poradit ako deaktivovat HBO GO  na 30 dni zadarmo!
    • Od Rudo85
      Zdravim,nasiel by sa niekto kto realne rozbehal magio tv s tp link vdsl routrom ?Prosim ziadne neoverene postupy ktore su na forach alebo hokusy pokusy.Dakujem