Filmbox Arthouse - ziadne titulky

Otázka

• 1

Na Filmbox Arthouse nie su ku filmom na vyber ziadne titulky. Neocakavam slovenske, alebo ceske, ale aspon anglicke by mohli byt na vyber, kedze Filmbox Arthouse ma filmy otitulkovane v anglictine. Preco ich Telekom neprebera do Magia? Trochu sa straca vyznam tohto kanala, kedze polovica filmov je v cudzom jazyku (cinsky, taliansky, francuzsky), takze sa nedaju pozerat bez akychkolvek titulkov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Romipeki77
      Dobrý deň na koľko mam u vás 3 seto boxy na TV chcel by som 1 predať kúpil som si televízor potporov magio go chcel by som využiť to. Dalo by sa to teda predať alebo...
    • Od Romanisko10
      dobry den 
      Prosim vas kedy mi konci viazanost Magio Tv 

• Od Andy187
      Dobry den,
      chcel by som pripojit k ONT dalsi router Xiaomi, ktory bude na spodnom poschodi domu, kvoli tomu, aby som ho pokryl lepsie internetom. Na tento xiaomi router chcem pripojit 2. magio box. 1. magio box je pripojeny priamo na ONT.
      Ked som pripojil xiomi router, tak internet fungoval, ale na 2. magio boxe som mal iba cierny obraz (ten bol pripojeny na xiaomi router).
      Viem, ze riesenie je na ONT pripojit cez ethernetovy kabel switch a zo switchu pojde 1. kabel do xiaomi routeru a 2. kabel do magio (takto by to malo fungovat, ale nemam to vyskusane).
      Moja otazka je, ci nie je mozne nejakym sposobom vynechat tento switch, aby som mal dostupny aj internet cez xiaomi router a aj fungoval 2. magio box. 

Dakujem.

• Od milan.began
      Dobrý deň, chcem sa opýtať, či Telekom neplánuje zaradiť do programovej ponuky kanál Love Nature?
      Dakujem, Milan
    • Od Papenko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy bude služba Magio Go dostupná pri LG televízory.
      Ak áno, či aj pre staršie modely.

Ďakujem

AK
    • Od paktoo
      Zdravím .
      O pár týždňov sa budem napájať na optiku v obci  . Plánujem zobrať Internet, tv , pevnú .  Chcem sa diskutujúcich opýtať , na Mágio TV potrebujem do prenájmu  SETA-BOX ? Alebo mágio TV viem pustiť aj na svojom zariadení , nejaké multimediálne centrum , ( napríklad Apple tv ) ? Prípadne v čom je to výhodné mať ten setabox a platiť mesačne za prenájom ? Za 2 roky je to skoro 50€ . Ďakujem za diskusiu