Magenta_volania zadarmo

Otázka

• 0

Dobrý deň,

mám založenú skupinu Magenta 1 v ktorej sú: paušál áno m, 2x easy karta a 1 predplatenka. S ostatnými členmi okrem predplatenky si viem volať zadarmo a nerozumiem prečo to nefunguje aj pri predplatenke. Podľa informácií na webe by sme mali mať benefit volania navzájom zadarmo.

Ďakujem Vám za odpovede

S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Neaktivoval si to len nedávno? Ja mám síce len jednu predplatenku v Magente1, dokonca tam nie je kredit a volanie vrámci Magenta1 ide bez problémov. Skús sa s tou predplatenkou pripojíť do Magenta1, čo tam uvidíš...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na podpore mi povedali že volania zadarmo fungujú iba ak je v Magente pevná služba. Každopádne ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na podpore mi povedali že volania zadarmo fungujú iba ak je v Magente pevná služba. Každopádne ďakujem za odpoveď

To nie je pravda. Ak si pridáte pevnú službu, vtedy máte vyšší objem dát a voľných minút (pri paušáloch), ale nie je to podmienka bezplatných volaní v rámci skupiny. 

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

volania, SMS a MMS zdarma v rámci Skupiny získa zákazník, ktorý bude mať v skupine minimálne dva paušály napr.  T Základ 11/ Biznis Mini 12/ ÁNO S / Happy S a vyššie alebo 1x T Základ 11/ Biznis Mini 12/ Áno S/Happy S a 1x pevnú službu s programom  M a vyššie.

Potom sa bezplatné volania vzťahujú na karty Easy aj Predplatenka.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

volania, SMS a MMS zdarma v rámci Skupiny získa zákazník, ktorý bude mať v skupine minimálne dva paušály napr.  T Základ 11/ Biznis Mini 12/ ÁNO S / Happy S a vyššie alebo 1x T Základ 11/ Biznis Mini 12/ Áno S/Happy S a 1x pevnú službu s programom  M a vyššie.

Potom sa bezplatné volania vzťahujú na karty Easy aj Predplatenka.

Pekný deň

Terka

Ahoj Terka, v poriadku, vďaka za upresnenie, ale treba to uviesť aj na stránke, tam je uvedené:

Ak ktokoľvek z vás pripojí do skupiny aspoň jednu z pevných služieb, automaticky zvýšime členom s paušálom T a ÁNO objem dát a volaní do všetkých sietí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko

info na stránke je správna, pre navýšenie dát a volaní v Magente je potrebné pripojenie aspoň jednej pevnej služby.

Pre bezplatné volania medzi členmi stačí ak sú 2 paušály, alebo 1 paušál a jedna pevná služba tak ako som uviedla včera.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar