2 krát zaplatená faktúra

Otázka

• 0

Dobrý deň,

dnes som omylom 2 krát zaplatil faktúru na pevnú linku.Prvú sumu som dal na mágio - internenet vo výške 32,14 euro a druhú už som dal takú aká mala byť pod tým istým VS.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Nijako, pripíše sa ti to ako plusový stav a budúci mesiac nezaplatíš..... Budeš mať akoby nakreditovaný stav 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Michal_Stupava
      Dobry den,

Chcel by som sa spytat ohladne dostupnosti internetoveho pripojenia na uliciach Liscia, Medzipotocna, Jelenia a Pajstunska, v Stupave.

Podla mapy pokrytia, evidujeme moznost pripojenia optickym internetom. Okolite domy na ul Nova, ciastocne aj Medzipotocna, uz maju optiku spojazdnenu. V nasej lokalite pevne kablove pripojenie pod kazdym domom na hore spom. ul. uz bolo umoznene zo strany developera takmer pred rokom a pol.
      Evidujeme cca 50 domacnosti ktore by mali velky zaujem vyuzivat opticky internet, a preto boli by sme vdacny za konkretnu odpoved. 

Dakujem

• Od Ketrin1725
      Zdravím,
      menila som router a rušila pevnú linku. Vrátiť zariadenia musím iba na pobočke telekomu alebo ich môžem poslať aj poštou? Najbližšia pobočka je v inom meste, 30km od môjho bydliska. Kvôli práci by bolo pre mňa jednoduchšie ich poslať poštou.
    • Od danka.kva
      Dobrý deˇm, chcem požiadať informáciu z mojej poslednej faktúry, kde mám účtované informačné služby 9 minút za 11,70. Chcem požiadať, na aké číslo som volala, kedže nie som si vedomá toho, žeby som nejaké informácie volala?
      Ďakujem.

• Od Balu5
      V novembri mi zacali chodit cudne telefonaty na pevnu linku. Su vzdy rano medzi 7 az 10 hodinou a vzdy je to ine cislo. Takze ked by som cislo  na svojom pristroji zablokovala, tak urcite pride zas nejake ine. Máte podobne skusenosti. Telefon na pevnej linke mam uz cca 40 rokov, ale toto sa mi este nestalo. Co s tym robit?

• Od Branstef
      Dobrý deň, ako mám postupovať pri odhlásení pevnej linky po smrti otca, ktorú už nepotrebujem?
    • Od rescak.jan
      da sa zmenit cislo na pevnu linku......