Otázka

• 0

Premier League má už aj iný vysielateľ. Ten má však aj Ligu majstrov. Liga majstrov chýba abonentom Magio TV. Spravte anketu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Vôbec mi neprekáža že nemajú v ponuke nejaké hranie sa na psíkov ktorí utekajú za loptou

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práva na vysielanie LM zakúpilo na tri roky O2 CZ, od nich zase na tri roky Orange Slovensko. Práva získali v roku 2018, čize ešte budúci rok sa podľa všetkého bude vysielať u vymenovaných operátorov. Ak by bola taká možnosť, Telekom by určite práva zakúpil. Uvedomujú si totiž, že niektorým zákazníkom to chýba (mne tiež). 

Počkáme keď tak na vyjadrenie admina, možno majú nejaké info ;) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj ja by som rád, aby Telekom kúpil ligu majstrov. išiel som k Telekomu práve kvôli Digi Sportu a futbalu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

nuž to že je liga majstrov nejaká súťaž športová som usúdil, čo je premier league som musel googliť. 

nemám poňatia kto vysiela obe veci, takže sa neviem vyjadriť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od miro116
      Prosim vás dcera my bez môjho vedomia objednala tv magio č. Objednavky GUUGMY poprosím vás o storno objednávky ďakujem za porozumenie
    • Od Maros amphibius
      Dobry den, v decembri mi konci viazanost sluzieb internet a TV. Chcel by som predlzit viazanost s vyysou rychlostou internetu. Chcem sa spytat, ked teraz predlzim zmluvu, tak pri vianocnych akciach uz nebudem mat narok na nejake zariadenie a mam radsej pockat? Pred 2 rokmi som predlzoval viazanost a na splatky som vzal istu elektroniku a momentalne neviem, ci budem mat narok na produkt aj keby som predlzil zmluvu uz teraz alebo mam cakat.
      Dakujem.
    • Od Dinotopia
      TLC HD KEDI PRIDÁ TELEKOM DO IPTV
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od informovanost
      Zdravím... taká stupídna otázka.....ale
      nedávno som si dal predĺžiť viazanosť a miesto boxu s nahrávaním som zobral bez nahrávania.
      a tento nový box praská.... najlepšie by som to opísal asi ako praskanie dreva v ohni. 
      žiaden dym, žiaden zápach spáleniny, žiadne viditeľné iskry, nie je horúci nejak nadrámec.....
      tak by ma zaujímalo či to je normálne, alebo je vadný kus.... lebo je to prinajmenšiom divné....
      aby som sa jedného dňa nezobudil, že mi podpálil byt alebo niečo.... 
      vďaka.... 
    • Od KabLe
      Zdravim. rad by som sa opytal davnejsie islo nastavit nahravanie na SETTOP BOXE este niekolko minut po skonceni programu...
      teraz som to skusal najst no nikde som to nejako nenasiel, bola zrusena tato moznost nastavenia ?
      Lebo uz niekolko krat sa mi stalo ze som nieco dal nahrat a nenahralo to cele kedze to bol dlhsie ako bolo planovane v programe..