maily t-zones

Otázka

• 0

dobry den, niekolko mojich kontaktov mi pisalo, ze od novembra nebude mail @t-zones funkcny. Telekom ma doposial o nicom neinformoval-. Viete mi prosim napisat nieco blizsie ? dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

dobré je ale to, že on sa to dozvedel absolútnou náhodou, a telekom mu to nedal vedieť :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpovede. No, to nie je dobré :) . Ja som zákazníkom eurotelu úplne od začiatku. Ešte tie staré bedne sme nosili so sebou, čo mali telefón na šnúre.

V poslednom roku mi stále vypadávajú hovory, do tej schránky chodí spam, v magenta programe nejde  aktivovať neobmedzené dáta. Vždy tá istá odpoveď : preverili sme, nie je chyba, alebo mrzí nás, máme problém s magenta, peniaze vám vrátime. Do konca viazanosti mám ešte pol roka, tentokrát prídu o 2400 eur ročne. Asi im to je jedno.

ešte raz ďakujem za ten link.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

o zrušení služby sme informovali už na začiatku júla formou sms aj e-mailom ešte začiatkom júla a pripomenuli koncom októbra. Upozornenie na zrušenie služby taktiež visí aj pri vstupe na náš webmail.  

prajem príjemný deň

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, ani sms ani emaile som do dnešného dňa nedostal. To znamená, že služba mi ostáva?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar