Vypadávanie internetu

Otázka

• 0

Dobrý deň,

vypadáva mi Magio internet, dosť často, u mňa sa to prejavuje aj na TV - zamrzne obraz, nefunguje internet na nijakom zariadení, kontrolka na routeri svieti na červeno.  Volala som technickú linku pomoci, niečo digitálne preverili, nič sa nezmenilo. Bolo mi povedané, že ho mám premiestniť. Celý čas, čo ho máme, je na tom istom fungujúcom mieste. Ďalšiu nápravu môžu vraj urobiť technici, ale za poplatok. Myslíte to vážne, za toľké roky platieb mám Vašu poruchu, jej odstránenie, platiť ja?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

napíšte prosím cez stránku telekom.sk/nefungujemi na online chat, tam sa spustí automatická diagnostika služieb, ktorá v prípade, že niečo so zariadením je, automaticky zaregistruje poruchu, prípadne Vás presunie na technika, ktorý vykoná analýzu pripojenia a posúdi, či je chyba na strane Telekomu, alebo na Vašej strane. Nemyslím si, že porucha by bola predmetom spoplatneného výjazdu technika. Treba sa preto ešte raz obrátiť na technickú podporu a žiadať nápravu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús sem dať screen parametrov linky s routra. 

Bohužiaľ, nezdá sa mi to bezpečné pre nás zverejniť takúto fotku. Najskôr mi poraďte, ako si na ňom dokážem zmeniť heslo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Niekoľkokrát som volala na technickú podporu, vždy ma odsprevadzala robotka Olívia, automatická niekoľkonásobná kontrola. Záver bol, že si mám premiestniť router. Je to hlúposť, prosím už mi nikto nedávajte radu, že mám volať technickú podporu. Nezabudnite, že ešte stále je dištancne vzdelávanie, potrebujem internet rýchlo. Aktuálne zas funguje....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcú od teba toto čo je uvedené tu v prvom príspevku. https://forum.telekom.sk/topic/22435-speedport-znizenie-profilu-linky/

sú to parametre linky, podľa ktorých niektorí vedia, koľko dokáže kábel, na ktorom je tvoj internet zvládnuť, či nastavenia sú na hrane, je to dobre nastavené, máš nejakú rezervu, alebo je to nastavené naprd a preto to padá. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Niekoľkokrát som volala na technickú podporu, vždy ma odsprevadzala robotka Olívia, automatická niekoľkonásobná kontrola. Záver bol, že si mám premiestniť router. Je to hlúposť, prosím už mi nikto nedávajte radu, že mám volať technickú podporu. Nezabudnite, že ešte stále je dištancne vzdelávanie, potrebujem internet rýchlo. Aktuálne zas funguje....

Ak napíšeš aký máš router ZTE II , alebo Speedport+, môžeme ti dať návod ako dané parametre zobraziš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Proxid
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa informovať ohľadom spustenia Optiky v Mlynici. Kedy by to mohlo byť spustené alebo čo bráni spusteniu.
      Ďakujem.