Data navyše 1GB

Otázka

• 0

Strašne by má zaujimalo v pretplatenke keď už mám aktivovaný balík 5GB za 8€ či dostanem aj ja ten 1GB dat navyše asi si nebudem kupovať zase balík keď už tam mám aj prenesene data s minulého mesiaca za odpoveď vopred dakujem a želám pekný večer 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Podľa mna celé je to nedomyslené pre tých ktorý už tento balík majú aktivovaný  prečo ja by som mal teraz za každú cenu si vyčerpať môj balík s dátami keď som momentálne doma a využívam wifi ale to nieje podstatne ide o princíp no nič aj tak ďakujem za odpoved 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zruste automaticke predlzovanie balika, docerpajte do konca platnosti vsetky, aj prenesene, data a aktivujte si ten objemnejsi balik. Zvysene GB na nom platia cely cas pokial sa bude automaticky predlzovat, aj po januari.

Aktivovat sa da do konca roka, to stihnete.

Editoval/-a Jano

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dostaneš 1GB dát zadarmo mesačne. 

takže ak už máš automatické obnovovanie balíka na predplatenke a dáta prenášaš, koľko dát máš prenesených / prenesieš ? 

je to viac ako nejaké 1-2 GB ? no ak nie a plánuješ ten balík využívať aj naďalej, určite je lepšie, dáta minúť, stopnúť odber a hneď ho zapnúť. 

čas na aktiváciu je do konca roka, dá sa to dobre spočítať. 

to že keď to už využívaš ... no aj to čo sa deje pri paušáloch ide tam o predlženie viazanosti, takže ak si existujúci klient smola ak nepredlžiš. 

a tu je to tiež tak. pri predplatenke ide o to získať čo najviac ľudí v tomto časovom úseku. 

vidíš to aj pri tom kredite čo v novembri dobiješ, to máš 2x. teda ak plánuješ využívať dajme tomu rok, dobíjal by som na celý rok, ak dva, zvyžoval by som nabitie na dva roky.

a je tam aj tá "losovačka" o mobil, takže ak nemáš na predplatenke hlavné číslo, pouvažuj zobrať novú sim - číslo aby si tam bol zaradený a používať to na ňom a steré minúť a zahodiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od harvanka
      Predplatenka po presune čísla sa nedá pripojiť ako produkt v "Môj telekom" ani v mobilnej aplikácii
      Spojil som vo svojom profile produkty cez rodné číslo.
      - ukazujú sa tam podpísané zmluvy o presune čísla
      - nie je nájdený žiaden produkt
      Pri pokuse spojiť cez číslo mi ohlasuje chybu:
      0140-0019
      "Zadané telefónne číslo ešte nebolo aktivované alebo nepatrí do siete Slovak Telekom."
      - Číslo som aktivoval už pred viac ako týždňom.

• Od Helter
      Zdravim,
      chcel by som si osobne v predajni preniest cislo a aby som tam nesiel zbytocne tak mam otazocku. Na pausal viem, ze musim mat 18 rokov a viac, ale plati to aj pri predplatenke? Momentalne mam 17.
    • Od dottrade
      Pozdravujem, 
      ako mám prosím aktivovať Easy kartu keď som mimo SR ? Konkrétne Indonézia. 

Ďakujem
    • Od jozefmatusovic
      Je možné vratiť sa z predplatenky k easy?
    • Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka