Vianoce na Predplatenke: skvelé benefity aj súťaž o nový Samsung

Otázka

• 0

Ahojte,

Od dnes u nás v Telekome začínajú Vianoce aj na Predplatenke. Vianočnú kampaň sme nabili viacerými akciami. Poďme sa na ne pozrieť bližšie 😉

Dvojnásobný kredit v novembri

Od 2.11 do 30.11.2020 platí akcia so 100% bonusovým kreditom k Predplatenke. Ten získate pri prvom dobití karty ľubovoľnou sumou pri dobití hocijakým spôsobom.

Extra dáta k vyšším balíkom

Jedným z najvýhodnejších balíkov Predplatenky sú 3 GB a 5 GB balíky na 30 dní s automatickou obnovou. Ak si aktivujete jeden z balíkov v období od 2.11 do 31.12.2020, automaticky získate extra 1 GB dát každých 30 dní. Najlepšie na to je, že budete dostávať extra 1 GB, pokiaľ budete mať balík stále aktívny aj po Novom roku! Samozrejme, neminuté dáta sa prenášajú do ďalšieho mesiaca (vrátane extra GB).

Súťaž o smartfóny v online svete

Ak si počas vianočnej kampane od 2.11 do 31.12.2020 aktivujete svoju novú SIM cez web, ste zaradený do súťaže o 8 kusov Samsung Galaxy S20. Každý týždeň bude vyžrebovaný jeden výherca.

Koľkí z vás majú našu Predplatenku a koho sme práve presvedčili na túto našu službu prejsť? :) Dajte vedieť v komentároch. 

via_hp-maly-banner-volania-predplatenka_301x290px_1020.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Škoda len platnosti toho bonusového kreditu. Tým vlastne odstavili tých, čo si chceli nabiť za viac EUR. Potom nasilu prevolávať bonusový za každú cenu, aby neprepadol za mesiac postráda logiku. Za toto palec dole.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

za aký mesiac? 

kredit ti zostáva 12 mesiacov od nabitia. 

takže nabiješ si ju a ten kredit tam máš rok, ale ak si chceš nabiť s bonusom tak máš na to len november. 
@Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nabiješ za 50 EUR a dostaneš 7,50 bonusový a extra bonus 50 EUR. Takže defakto máš minúť 62,50 za mesiac. To minie ten, skutočne čo si kúpi predplatenku. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

počkaj, počkaj.... podľa toho čo sa píše tu..

kde vidíš uvedené, že ten kredit má životnosť len do konca mesiaca? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha, tak táto podstatná informácia tu nebola uvedená.  nuž...... 

Screenshot_7.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mňa by zaujímalo ... Easy už Vianoce mať nebude? konkrétne  balík DÁTA NA ROK 6GB ktorý bol pred rokom za 19 €

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež zostávam Easy, nepáči sa mi zvýšenie ceny za sms  zo 6 centov na 10 ^_^  

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež zostávam Easy, nepáči sa mi zvýšenie ceny za sms  zo 6 centov na 10 ^_^  

To núti ľudí viac a viac špekulovať. Bohužiaľ ja som dcére vymazal SMS centrum, aby sa odnaučila používať SMS, nech používa Viber a Whatsup.

A z Predplatenky na EASY sa nedá prejsť :-(

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ niektorí spolužiaci nemajú prístup k internetu, musia komunikovať sms správami. 

Tiež sms posielam iba svokre a ľuďom nepoužívajúcim vymoženosti 21 storočia 😉

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak SMS sú fajn, ale nie za túto cenu.... Hlavne spoľahlivé... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marcel
      Telekom od zajtra spúšťa:
      Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska
      https://www.telekom.sk/info/press-centrum/tlacove-spravy/-/releases/nekonecne-data-pre-leto-2021-telekom-motivuje-zakaznikov-aby-objavovali-aj-menej-zname-miesta-slovenska/1476793

Ako to bude s roamingom v EU? Od dnes som v roamingu mimo SK.
    • Od Marcel
      Zdravím,
      už v minulosti som si všimol cenovú diskrimináciu v neprospech Biznis paušálov a dnes ma to nenechalo chladným. Uvádzam sem zámerne jedno zariadenie o ktoré som mal záujem a zámerne cenu pre T Ideál 32 a Biznis Premium 32. Rozdiel v oboch paušáloch nie je. Nerozumiem tejto cenovej politike "trestať" podnikateľov, prípadne sa tváriť, že si to podnikatelia nevšimnú. Pýtam sa prečo sa dejú takéto neférové praktiky? Nabudúce odmietnem Biznis Premium a nechám si T Ideál na IČO. Zámerne to sem píšem, dávajte a overujte si cenu pre Biznis Premium a T Ideál toho istého zariadenia.

• Od Brainwash
      Dobrý deň, kedy bude nová akcia 2mobili za cenu jedného paušála ako bola vianočná akcia 2020. Akosi som to prepasol...
      Bude v blízkej budúcnosti nejaká nova Xperia...? 
      Vďaka za odpovede... 
    • Od 165442149
      Dobrý deň, dňa 20.1.2021,mi zavolala pani v Telekomu, či nemám záujem o predĺženie zmluvy, ktorá mi končila koncom minulého roka, na moju otázku o akciách mi pani ponúkla TV prijímač +mobil za 4 centy, keď som s tým súhlasil a opýtal som sa či môžem objednať cez Web, tak mi pani povedala, že už neexistuje zľava objednávania cez web, tak som súhlasil a kuriér mi zariadenia doviezol, keď som si včera  dňa 30.1.2021 pozrel  stránku ponuky, uvažoval som nad tým, že mám všetky služby v Telekom a pridať aj mobilné služby, tam som sa dočítal, že zľavy cez web fungujú tak ako aj pred 2 rokmi, keď som si predlžoval zmluvu a zľavu som mal odpočítanu vo faktúre, mám pocit, že som bol oklamaný pani, ktorá mi službu ponúkla, dá sa tento stav napraviť, v prípade, že si doplním službu. Ďakujem Rapavý. 
    • Od daniel.dikacz
      Plati "Vernostná zľava" i po konci Vianocnej akcie(do 31.1.2021), na predlzenie paul.?
    • Od Kubo95
      Dobrý deň, chcem sa spýtať kedy bude znovu dostupná aplikácia virtuálne číslo pre android zariadenia.
      Ďakujem