Prihlasovacie udaje

Otázka

• 0

Dobry den,

dnes bol u mna technik ktory mi skontroloval funkcnost DSL pripojenia do domu, zvolil som si samoinstalaciu a router mam svoj, ked som ho chcel nakonfigurovat tak mi LEDka ktora registruje dsl pripojenie neblikala a router chcel odomna prihlasovacie udaje od providera, ktore v zmluve ktora mi prisla postou niesu. Ked mi volali a dohadovali termin technika mi povedali ze internet by mal ist hned ako technik pripojenie spojazdni. Co robit?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

viem, že ľudia tu ak chcú mať svoj rooter používajú bridge mode. 
teda aj zariadenie telekomu, ktorého prenájom je zadarmo a za to pripoja svoj. 
dá sa aj napriamo pripojiť svoje zariadenie, ale nemám poňatia ako. 

takže buď nakontaktuješ telekom, oznámiš že chceš to ich zariadenie na bridge mód a budeš využívať svoje zariadenie. 

alebo nakontaktuješ telekom zoberieš si ich zariadenie a to budeš využívať a

alebo počkáš kým sem zablúdi niekto, kto vie ako spojazdniť svoje zariadenie napojené napriamo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja si myslím, že ešte nebola korektne ukončená objednávka služby v systéme. Po jej ukončení by mala prísť SMS o vybavení objednávky, ktorá obsahuje aj prihlasovacie údaje. Skúste zajtra zavolať na zákaznícku linku alebo napísať na chat na telekom.sk, nech sa na to pozrú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No tak situacia sa pohla tak ze mi prisla SMS s prihlasovacimi udajmi. Ale teraz je iny problem. Po pripojeni dsl kabla z pripojky do routra, ci uz napriamo alebo cez spliter, router LEDka nesvieti ani neblika, a v konfiguracii routra mi ukazuje ze nieje pripojene na internet....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto by som videl ako systémovú chybu, podľa mňa bude stále tá objednávka akoby rozpracovaná.. ale keď prišli prihlasovacie údaje tak by to malo byť v poriadku. Skúste sa ozvať na technickú podporu nech sa pozrú či bolo zariadenie aktivované. Podľa mňa technicky je všetko v poriadku a služby by mali byť funkčné, len možno ich niečo blokuje v systéme. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinkuchynek
      Dobrý deň, nejde mi zapnúť zdieľanie hotspotu. Vo vašej aplikácii, bolo že vás mám kontaktovať 
    • Od DusanJarjabek
      Dobry den,
      prosim Vas, Trenčín-Záblatie je z časti pokryté optikou - všetky nové ulice majú prípojky, dokonca aj tie kde ešte nezačala výstavba. Zaujímala by ma ulica "Ku Kyselke", kde vzniká nová štvrť - je tam už celkom slušná kopa novostavieb - ako je to tam s internetom, je tam nejaký plán? Podľa vašej mapy pokrytia len (V)DSL 30 megabitovy..nie je v pláne optika alebo nieco rýchlejšie v tejto lokalite?

Ďakujem!
    • Od marco026
      Zdravím nemám rýchly, ale download a upload sa zdá byť celkom stabilný pokiaľ nezapnem stream. Download je 47,72 mbps a upload 4,77 mbps. Tých 4 mbps by bohate stačilo streamovať v 720p a 48 fps, ale problém je, že keď to zapnem tak upload začne byť strašne nestabilný. Padá to na veľmi nízke hodnoty a potom to občas sekne pričom niekedy to ide celkom pekne.
    • Od raidermantv
      Dobrý deň,
      mohol by som poprosiť o preverenie stavu realizácie optickej siete v obci Terany.
      Ďakujem!
    • Od Renoslav
      Dobrý deň. Vie mi niekto povedať, kedy približne by mali začať práce na optickom pripojení v meste Dudince? Ďakujem za info. @Mirko
    • Od Proxid
      Dobrý deň,
      Chcel by som sa informovať ohľadom spustenia Optiky v Mlynici. Kedy by to mohlo byť spustené alebo čo bráni spusteniu.
      Ďakujem.