Obnovenie sim po dlhom nedobiti

Otázka

• 0

Ked som dlchsie nedobil kredit na sim karte, a v aplikacii mi ukazuje ze je docasne neaktivna ale nechce mi dovolit dobit ten kredit. 

Da sa nejak znovu tu kartu obnovit na pouzivanie? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

čo znamená dlhšie? 

pretože od posledného dobitia kreditu na SIM kartu telekom ju udržuje pri živote 12 mesiacov. 

následne po tejto dobe je odpojená no číslo je ešte pár mesiacov rezervované pre starého vlastníka, keby si to rozmyslel a chcel to číslo aktivovať znova.

po tejto dobe sa vracia do obehu a ktokoľvek si ho môže vybrať spoločne s paušálom/predplatenkou. 

teda do roka od posledného dobitia by nemal byť problém. 

po roku  treba kontaktovať telekom 

po nejakom cca roku a pol hold smola. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi mesiac alebo necele dva, neviem presne, (ked som akosi zabudol, ze po kupe/dostani/aktivovani, ju treba dobit uz do 3 mesiacov a nie 12, to az potom...) a akosi sa mi v poslednej dobe nedari vybrat sa do predajne v meste... Dakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preto som písal od posledného dobitia. 
vo vašom prípade ešte dobitá ani nebola. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak si na nej urobil prvý aktivačný hovor, musí byť dobitá do 90 dní, až potom platí že ku stačí dobiť raz za 12 mesiacov. Ak si to nestihol tak už len požiadať o vydanie novej karty s rovnakým číslom, stačí ak na stránke https://www.telekom.sk/ nechaj svoje číslo, kde Ti môžu zavolať, alebo im napíš cez chat - dole vpravo ružová ikona.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Helter
      Zdravim,
      chcel by som si osobne v predajni preniest cislo a aby som tam nesiel zbytocne tak mam otazocku. Na pausal viem, ze musim mat 18 rokov a viac, ale plati to aj pri predplatenke? Momentalne mam 17.
    • Od dottrade
      Pozdravujem, 
      ako mám prosím aktivovať Easy kartu keď som mimo SR ? Konkrétne Indonézia. 

Ďakujem
    • Od jozefmatusovic
      Je možné vratiť sa z predplatenky k easy?
    • Od romanjek
      Prečo mi Telekom deaktivoval dáta na predplatenke, keď balík 3 GB na 30 dní je za 6 € a v čase automatickej obnovy (a miesto nej deaktivácie)  29.11. o 22:36 som mal preukázateľne kredit 7,66 €  ? Pričom kredit neobsahoval žiadne bonusové centy, je to rýdzo môj vlastný kredit.
      Prišiel som takto o 12 GB voľných dát, ktoré som si počas minulých mesiacov poctivo zaplatil a nasporil. 
      Bude mi balík 3GB/30 dní obnovený, aj so strateným objemom dát?
    • Od DonBosco
      Prosim, aky je postup pri prechode z neviazaneho pausalu na Preplatenku? Da sa to vyriesit v aplikacii, resp. online? Vdaka
    • Od skjkmsk
      Pred ukoncenim  lehoty Magio internetu som cez internet predlzil   Magio internet pricom som dnes obdrzal postu s sim kartou -predplatenka aj s registracnym formularom z telekom  ,ktora este z mojej strany nie je podpisana,pricom ja tuto kartu nepotrebujem.Aky je postup v tomto pripade.