Otvorene predajne?

Otázka

• 0

Dobry den chcem sa opytat ci budu predajne telekomu otvorene?Popripade ako sa mozem dostat k zariadeniu ktore bolo v oprave?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobry den chcem sa opytat ci budu predajne telekomu otvorene?Popripade ako sa mozem dostat k zariadeniu ktore bolo v oprave?

povolené ja vychádzanie do práce, odprevadiť dieťa, starostlivoť o starého a chorého, cesta do najbližších potravin, a 100 metrov od bydliska...

takže ak by aj boli predajne otvorené, riskuješ pokutu ak sa tam zastavíš. 

ale zrejme budú, pretože ľudia do práce musia chodiť, a keď tam budú asi za zavretými dverami nebudú. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najistejšie bude priamo Telekomu napísať tu: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ alebo pre skoršiu odpoveď v pondelok zavolať na infolinku.

Tu môžeme iba špekulovať ako to bude, lebo reálne operátor nie je až taká vec k životu potrebná, a v nariadení o zákaze vychádzania nie je napísané, že operátori môžu mať otvorené. A telefón po oprave na teba počká.

Ale otázne či Telekom a ostatní operátori vôbec vedia ako to bude, lebo vláda tiež si nariadenia dáva do platnosti dva dni predtým.

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Do Lučenca sa nechystajte... Vraj z Technických príčin zatvorené.... príčina je jedna   KARANTÉNA... 

Editoval/-a andyandy754

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gandamwing
      Podal som si žiadosť na zmenu programu na mOjej SIM ke od telekomu.Upgradoval som ho z bez zavazkov na TIdeal 32 bez zariadenia.Žiadosť spísaná odoslana.Čakám na telefonát od telekomu na overenie objednávky.Dnes mi volali a už to bola taká známa formalita až na to , že chcú odomna zábezpeku 50€ v rámci prvej akontácii pri styku s kuriérom.No čo ste sa vy zbláznili ? Tak ja si beriem Paušál de Facto forma pôžičky od Vás a ešte Vám mám zato platiť peniazmi.Kde sme ? Ponúkate paušáli nie finačneprodukty.Sa zobuďte.5 rokov mám u Vás mágio internet a som  Vám azda  dlžný niečo ? 5 rokov Vám vyplácal faktury ako vzorový klient a vy chcete odomna 50€ ako zábezpeku proti neplateniu faktúr ?? Normálne ste mi rozum pretočili !
    • Od adamlukacik2006
      Sú predajne Telekomu otvorené aj počas lockdownu? Napríklad zajtra? Ďakujem
    • Od sumecpu
      Chcem poďakovať pracovníkom v prvácke Puchov za ich perfektnú prácu a komunikáciu s pozdravom Lacko
    • Od budko1
      Dobrý deň, je možné požiadať o zriadenie internetu MAGIO INTERNET XL niekde priamo na kontaktnom mieste v poprade aby som nemusel vybavovať všetko online a cez kuriera?
    • Od Ema123
      Dobrý deň chcem sa spýtať keď prídem osobne na pobočku a chcem si zobrať paušál aj telefon je potrebný aj výpis z bankového účtu? Ďakujem