Predaj iPhone 12 spustený!

Otázka

• -1

Ahojte, 

mám skvelú správu pre fanúšikov iPhonu ;) 

V Telekome máme  dostupné všetky modely iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max naraz. Dneškom sme spustili predaj. K výberu sú dostupné nasledovné farby: 

iPhone 12 mini

Jeden z najočakávanejších modelov sezóny vďaka menšej uhlopriečke 5,4“ so Super Retina displejom iPhone 12 mini prichádza do našej ponuky v štyroch variantoch:

• 64 GB Black
  • 64 GB Blue
  • 128 GB Black
  • 128 GB White

iPhone 12

Nástupca súčasného bestselleru má opäť veľký potenciál zaznamenať veľmi dobré predajné výsledky. iPhone 12 je vybavený 6,1“ Super Retina displejom a dvomi fotoaparátmi.

• 64 GB Black
  • 64 GB Blue
  • 128 GB Black
  • 128 GB White

iPhone 12 Pro

Tromi fotoaparátmi vyzbrojený iPhone 12 Pro so 6,1“ uhlopriečkou a Super Retina displejom bude štartovať v troch variantoch:

• 128 GB Blue
  • 256 GB Graphite
  • 256 GB Silver

iPhone 12 Pro Max

A napokon najväčší model ponuky: iPhone 12 Pro Max so 6,7“ uhlopriečkou, Super Retina displejom a tromi fotoaparátmi budeme mať v dvoch verziách:

• 128 GB Blue
  • 256 GB Graphite

Všetky modely s cenami si viete pozrieť na našej stránke tu

Ako ste na tom vy? Koľkí z vás si plánujú objednať  iPhone novinku? Ktorý model chcete mať doma? 

Teším sa na diskusiu :) 

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

31 odpovedí na túto otázku

• 1

dal by som ti like :P ale neda sa....ja sa hlasiim jak prvyy iphone 12 pro 128 gb ,..prosim rezervovat :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ani v nedelu 15.11.  este iphony 12 v ziadnej verzii v predaji realne nie su  , informacia je zavadzajuca , ocakaval by som ze admin  si overi informacie skorej ako ich zacne zverejnovat, no ale toto je proste  typicky slovensky pristup.

Editoval/-a Agatha111

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Dobrý deň, 

kedy budú, prosím Vás, konečne odosielať objednávky na iPhone 12 PRO MAX 256GB Graphite???

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ja mam s tým tiež problém,da!a som si upozornenie na dostupnosť,minulú stredu mi prisla sms ze mobil I Phone 12 pro max je dostupný,hneď som klikla na možnosť kúpiť,vyplnila som všetko aj paušál predĺžila,prišiel mi mail ze objednávka je úspešná a do 5 pracovných dní mam očakávať  balík,ked po týždni nic neprišlo som im volala  a bolo mi povedané ze telefóny nemajú skladom,nechapem ako môžu takto zavádzať a klamať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Podľa mňa ti nebudú vedieť povedať termín, osobne mám skúsenosť, že reálne nie len Telekomu ale všetkým čo predávajú iPhone tak im Apple málo telefónov pošle a reálne ani termíny im neposkytnú. 

Takže jediné čo ti ostáva je čakať, zároveň musíš s týmto počítať, a zmieriť sa. Z jednej strany môže za toto Apple z jeho dodávkami ale na druhej strane aj predajcovia, že robia pred objednávky a tým pádom majú prednosť ľudia čo si ho preobjednali a ten kto si ho kúpil neskôr tak dokým sa dostane na rad... zároveň ak ho musíš mať hneď tak ho kúp niekde kde je na sklade, ale to ty zjavne asi nechceš keďže berieš asi na paušál (aj to sa divím, že sa niekomu oplatí pri tých chabých dotáciách).

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite by bolo vhodné podľa môjho názoru skúsiť v rámci vianočnej kampane urobiť treba dvojičku iphone - apple watch.Inde to veľmi dobre funguje a rozhodne by to nebolo márne.Inak aj ja plánujem Iphone 12 pro 128gb

Editoval/-a andy.huliman

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vieme už teraz, aké farby budú dostupné? Konkrétne ma zaujíma 12 a 12 mini. Ďakujem 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som sa chcel spýtať hlavne ci budete vedieť ceny ešte skôr ako bude spustený predpredaj? To by ma asi najviac zaujímali a taktiež aj farby ale ponúknete. 😊

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no.... zľava na zariadenie je od 20 eur do 50 eur v závislosti od paušálu. 

iphone 12 stojí 1069 eur - tých 3 povedzme je 1039. zaplatíš asi 300 eur na pobočke ihneď a zvyšok sa ti rozráta na mesačné splátky. teda zhruba 30 eur mesačne. by to malo vychádzať.  + -

ceny na iphone som tu ešte nevidel ale pre predstavu

samozrejme 12 pro sú vyššie ceny. 1150 - 1500 eur. 

v prípade 1500 to isté. cca 30 eur zľava, cca 300 ihneď a cca 50 každý mesiac. 

@PaLiNkOo 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@PaLiNkOo

očakávaj takéto niečo: 

https://forum.telekom.sk/topic/21813-aktualizacia-cien-predpredaj-noviniek-od-samsungu/#comment-59834

hej ceny sú porovnateľné, aby si si vedel predstaviť asi ako to bude rozložené a vidno že pri tých drahších som sa sekol. 

teda že nejdú nejak cez 30 eur mesačne, radšej naúčtujú 500-700 euro ihneď. 

pre tú predstavu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To sa pri takej 30€ zľave neoplatí brať na paušál. Na inej stránke kúpiš za takú nižšiu cenu. Už sú fakt tie dotácie biedne, nie ako kedysi 1€ za mobil, síce pri iPhone toto neplatí, ale ak mám dajme tomu paušál za 30€ ešte aj s viazanosťou na 24 mesiacov a dajú mi bonus na mobil iba 20-50€ tak to ďakujem nechajte si. Pri takomto drahom mobile by mala byť aspoň 100€.  Síce viem, že každý paušál má jednotný bonus, ktorý platí pri hocijakom mobile, ale proste je to málo.

Jediná výhoda je, že splátky nijak nie sú spoplatnené, čiže nepreplatíš nič navyše. Platiť po 30€ mesačne je v pohode, ale dať na šupu 300€ je dosť. 

Editoval/-a Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no.... zľava na zariadenie je od 20 eur do 50 eur v závislosti od paušálu. 

iphone 12 stojí 1069 eur - tých 3 povedzme je 1039. zaplatíš asi 300 eur na pobočke ihneď a zvyšok sa ti rozráta na mesačné splátky. teda zhruba 30 eur mesačne. by to malo vychádzať.  + -

ceny na iphone som tu ešte nevidel ale pre predstavu

samozrejme 12 pro sú vyššie ceny. 1150 - 1500 eur. 

v prípade 1500 to isté. cca 30 eur zľava, cca 300 ihneď a cca 50 každý mesiac. 

@PaLiNkOo 

Áno to viem čítal som to, že začína to Vianočnou kampaňou zajtra. 
Máš pravdu ale to je 256GB verzia a tá 64GB je o niečo lacnejšia čiže myslím, že aj tie ceny sa budú potom trošku líšiť v závislosti od pamäte. Čiže ak mám paušál T nekonečno SD to je 42€ mesačne + 30€ za telefón? Tak si to myslel? :)
Jasne ani ja preto som sa skúsil spýtať, že sa niekto chytí a odpovie mi aspoň, aby som mal akú takú predstavu, lebo si budem predĺžovať paušál a zobral by som si aj nejaký ten iPhone a rozmýšľal som nad touto 12kou lenže ceny sú neznáme a koniec viazanosti sa blíži každým dňom. Takže asi sa budem musieť uspokojiť aj so staršou 11kou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno to viem čítal som to, že začína to Vianočnou kampaňou zajtra. 
Máš pravdu ale to je 256GB verzia a tá 64GB je o niečo lacnejšia čiže myslím, že aj tie ceny sa budú potom trošku líšiť v závislosti od pamäte. Čiže ak mám paušál T nekonečno SD to je 42€ mesačne + 30€ za telefón? Tak si to myslel? :)
Jasne ani ja preto som sa skúsil spýtať, že sa niekto chytí a odpovie mi aspoň, aby som mal akú takú predstavu, lebo si budem predĺžovať paušál a zobral by som si aj nejaký ten iPhone a rozmýšľal som nad touto 12kou lenže ceny sú neznáme a koniec viazanosti sa blíži každým dňom. Takže asi sa budem musieť uspokojiť aj so staršou 11kou.

áno presne tak. tak to je v tom linku, ktorý som uviedol nižšie, kde máš samsungy v podobnej cenovej relácií. 

a teda cena zariadenia 1050 euro. ku pašálu nekon. SD

okamžitý poplatok 320 euro a zvyšok sumy mesačne rozrátaný v splátkach po 18 eur. 

teda áno. jednorazovo zaplatiť 320 za mobil a zvyšných 24 mesiacov platíš 42 eur za paušál + 18 eur za mobil. 

v prípade drahšieho tu máš za 1300 je to

500 euro ihneď a 20 euro mesačne. 

teda 500 hneĎ a zvyšných 24 mesiacov 42 eur za paušál + 20 euro za mobil 

dotáciu od telekomu, za to že sa im upíšeš na tie dva roky dostaneš 30 eur na zariadenie ak sa nemýlim v tvojom prípade.... teraz neviem kde je tá tabuľka.... ale je to od 20 do 50 a ty si myslím vrchná hranica 30eur dotácie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Lucka, 

čo znamená “všetky sú dostupné” a “spustili predaj”, keď na stránke je stále “už čoskoro”

Editoval/-a cripsen

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @cripsen

na stránke už od dnes máme predaj nových iPhonov, môžeš si kliknúť na link ;) obrázok takisto odkazoval na našu predajnú stránku, avšak aby nemýlil ľudí tak ako Teba,  udávame iba link. 

Ďakujeme, že pomáhaš fórum robiť lepším. 

príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravíčko,

Chcel by som sa spýtať, či bude časom dostupný aj Iphone 12 Pro 128gb v zlatej farbe? prípadne 256gb verzia v zlatej?

A ak áno, kedy asi? :)

Ďakujem,

Matúš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @cripsen

na stránke už od dnes máme predaj nových iPhonov, môžeš si kliknúť na link ;) obrázok takisto odkazoval na našu predajnú stránku, avšak aby nemýlil ľudí tak ako Teba,  udávame iba link. 

Ďakujeme, že pomáhaš fórum robiť lepším. 

príjemný deň

Lucka 

Ahoj, ale ja tam mám už od rána stále napísané že ,,už čoskoro" a nemôžem si ho objednať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den mate prosim Vas I phone 12 Pro max uz ponuke ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžem sa prosím Vás opýtať prečo zavádzate že je predaj sputený a očividne to nikomu nejde objednať + prečo Vaša konkurencia ma modely dostupné ihneď k odberu a samozrejme jediný telekom to nemôže mať. Môžem sa teda opýtať kedy budú modely REALNE dostupné a budú sa dať objednať ? Ďakujem pekne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

všetky nové iPhone telefóny nájdete v našej ponuke tu https://www.telekom.sk/mob/objednavka/apple-ponuka/-/scenario/e-shop/pre-vas-pausaly/zariadenia/iphone_12_mini_64gb_black 

Ak telefón nie je dostupný, jednoducho kliknite na tlačidlo "upozornite ma na dostupnosť" a príde vám notifikácia ihneď ako sa telefón objaví na sklade. 

majte pekný deň ;)

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ani v nedelu 15.11.  este iphony 12 v ziadnej verzii v predaji realne nie su  , informacia je zavadzajuca , ocakaval by som ze admin  si overi informacie skorej ako ich zacne zverejnovat, no ale toto je proste  typicky slovensky pristup.

Ahoj @Agatha111

v piatok prebiehal predaj predobjednávok a niektoré modely sa mohli minúť  okamžite. Naskladňujeme však tak rýchlo, ako sa to dá, takže platí odporúčanie zapísať sa pomocou tlačidla "upozornite ma na dostupnosť"  aj pre Teba ;) 

príjemný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, ja by som sa chcel ešte raz spýtať na tie farebné prevedenia.

Iphone 12 pro 128gb GOLD

Budete mať túto farbu, má zmysel čakať, alebo okrem toho čo máte už žiadne iné nebudete mať?

Ďakujem

S pozdravom

Matúš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, ale ja tam mám už od rána stále napísané že ,,už čoskoro" a nemôžem si ho objednať.

Ahoj @Agatha111

v piatok prebiehal predaj predobjednávok a niektoré modely sa mohli minúť  okamžite. Naskladňujeme však tak rýchlo, ako sa to dá, takže platí odporúčanie zapísať sa pomocou tlačidla "upozornite ma na dostupnosť"  aj pre Teba ;) 

príjemný deň

Lucka 

Ahojt @Lucka,

Ja som si vyplnili formular na predobjednavku iPhone 12 emailom mi nasledne prisla odozva ze budem telefonicky kontatovany.  Ked som pozeral web tak este objednavky neboli mozne. Nasledne som aj v piatok 13.11.2020 volal do Call centra ci uz je to mozne objednat iPhone 12 Pro Max. V Call centre mi oznamili ze este telefony nie su naskladnene a ked som prejavil zaujem tak budem telefonicky kontatovany od kolegov z web teamu. Zatial nikto z Telecomu ma nekontaktoval.
Chcem sa len opytat ze kedy priblizne by som mal ocakavat ze ma kontaktuju a kedy asi naskladnite telefony ? 

Dakujem

Prajem prijemny den,

Martin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Lucka
      Chcete nový telefón, ktorý je výkonný, spĺňa vaše kritériá, no doteraz ste sa museli uskromniť s nižšími variantami smartfónov kvôli cene? Kúpte si nový Samsung Galaxy S21 5G teraz a môžete odpredať svoj starý telefón s 300 € bonusom navyše k jeho výkupnej cene. Znamená to, že spolu môžete ušetriť až 630 €. 
      POSTUP pre výhodný nákup:
               Páči sa vám táto ponuka? Vybrať si môžete z telefónov na našom webe tu. Stále platí, že ak nakúpite cez náš Telekom web, odmeníme vás sumou až do výšky 20 eur vo forme online zľavy.            Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte svoje staré zariadenie, ktoré chcete odpredať a vyplňte informácie o jeho stave.           Po tom, ako kúpite v Telekome svoj nový telefón Samsung a už ho budete mať doma, zaregistrujte ho prosím na webe www.novysamsung.sk (budete potrebovať vypísať: model zariadenia, IMEI číslo nového zariadenia, dátum kúpy, predajňu, kde sa nákup realizoval a doklad o kúpe – v Telekome vám príde doklad priamo v nasledujúcej faktúre, alebo môžete odoslať dodatok k existujúcej zmluve, na základe ktorého ste si telefón kúpili). Tieto údaje vyplňte najneskôr do 7.4.2021.           Zvýhodnená výkupná cena za staré zariadenie vám bude vyplatená bankovým prevodom na váš účet po validácii stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Samsung Galaxy S21 5G. Kompletné informácie a takisto zoznam modelov na výkup nájdete na stránke Samsungu.

Podeľte sa s nami, ak chcete aj vy uplatniť tento super bonus! POZOR, akcia na výhodnú kúpu v Telekome  platí do konca marca 2021.

• Od Marcel
      Ahojte,
      dnes bol oficiálne predstavený vlajkový Xiaomi Mi 11 Global, uvažujete o zaradení do ponuky???
      https://www.sector.sk/novinka/253457/xiaomi-mi-11-mobil-bol-ohlaseny-pre-zapad-bude-stat-749-eur.htm
      https://youtu.be/gtWVWjVdUXc

• Od adino7
      Zdravim,
      Dal som reklamovať mobil a zamietli mi reklamáciu, že do mobilu bolo zasahované čiže neautorizovaný zásah. Na displeji som mal zelenú bodku vypálený pixel. Reklamácia zamietnutá a mobil mi prišiel ešte viac poškodený. Displej popísaný s čiernou fixou, ďalej tmavá čiara na dotykovom displeji po šírke displeja, poškodený dotykový dipslej v pravom hornom rohu.
      V poriadku pochopím že mi neuznali reklamáciu beriem. Ale mám právo dostať mobil v takom stave v akom som ho dával reklamovať. Prosim Vás na koho som mám obrátiť? na pobočke mi nepomohli.
    • Od Monula307
      Dobry den, 
      mam kupeny kredit, som pripojena na WiFi a napriek tomu mi telefon pise, ze nemam internetove pripojenie. Mne spravy chodia ale ked nieco odoslem, tak to nefunguje. 
    • Od jaroslav.miko
      Zaradíte do ponuky aj telefón Xiaomi Redmi K40?
    • Od Lucka
      Ahojte,
      14.1.2021 Samsung oficiálne predstavil telefóny Samsung S21 5G, S21+ 5G a S21+ Ultra 5G a my vám okamžite dávame možnosť získať ich v našom predpredaji aj s originálnym Samsung príslušenstvom.
      Novinka Samsung S21 je skutočne dizajnový kúsok, ktorý iba dopĺňa imidž skvelého fotomobilného zariadenia. Ten podčiarkujú 4 objektívy pre ešte lepšie a ostrejšie fotografie. Všetky telefóny zároveň podporujú aj 5G sieť. Tú Telekom spustil nedávno v Bratislave.

Čo môžete získať k novému Samsungu a za akých podmienok
      K prístrojom Samsung Galaxy S21 a Samsung Galaxy S21+ získate predobjednávkový bonus – Samsung Galaxy Buds Live a Galaxy SmartTag. K telefónu Samsung Galaxy S21 Ultra 5G získate predobjednávkový bonus - Samsung Galaxy Buds Pro a Galaxy SmartTag.

Galaxy SmartTag
      Praktický inteligentný prívesok – má dosah až 120m, pripojíte ho k telefónu pomocou Bluetooth spojenia a slúži na hľadanie predmetov ako napríklad kľúče či peňaženka. Môžete si takisto spraviť prehľad o členoch domácnosti, kde sa pohybujú, alebo prívesok pripnúť na domáceho miláčika. Možnosť offline vyhľadávania je samozrejmosťou.

Samsung Galaxy Buds Pro
      Hlboký a bohatý zvuk s dvojpásmovým reproduktorom a výkonným zosilnením basov Funkcia inteligentného potlačenia hluku ANC s nastaviteľným stupňom odhlučnenia Vysoká kvalita hovorov s tromi mikrofónmi a jednotkou snímania hlasu Odolné voči potu, dažďu ale aj ponoreniu do vody (30 minút v hĺbke až 1 m) Výdrž batérie až 8 hodín na jedno nabitie, a ďalších 20 hodín s nabíjacím puzdrom  
      Samsung Galaxy Buds Live s unikátnym dizajnom
      Hlboký a bohatý zvuk s výkonným zosilnením basov Funkcia inteligentného potlačenia hluku ANC Vysoká kvalita hovorov s tromi mikrofónmi a jednotkou snímania hlasu Výdrž batérie až 8 hodín na jedno nabitie, a ďalších 21 hodín s nabíjacím puzdrom  
      Postup pre uplatnenie bonusu:
      Od 14.1. do 28.1.2021 (vrátane) si zákazník predobjedná Samsung Galaxy S21, S21+ alebo S21 Ultra 5G na stránke Telekom Každá predobjednávka musí byť evidovaná (registrovaná) na webových stránkach http://www.samsung-bonus.eu/ najneskôr do 28.1.2020 (vrátane). Po tomto dátume nebude možné získať bonus. Zákazník vyplní osobné údaje, informácie o type  nového Galaxy S21 a predajcu. Od 29.1. do 14.3.2021 (vrátane) po vydaní prístroja zákazníkovi, tento zákazník dokončí už vytvorenú registráciu doplnením údajov na webových stránkach http://www.samsung-bonus.eu/   (Fotokópia faktúry alebo bločku - doklad o kúpe; alebo doklad o predĺžení paušálu - zmluva s Telekomom a IMEI nového prístroja) Po schválení kompletnej registrácie bude zákazníkovi od Samsungu emailom zaslaný e-voucher na získanie príslušného bonusu E-voucher na uplatnenie bonusu môže zákazník po vygenerovaní využiť do 29.3.2021 v Samsung e-shope na www.samsung.sk. Bonus bude bezplatne zaslaný na adresu zákazníka uvedenú pri registrácii.  
      Aktualizácia: 
      Samsung Galaxy S21 5G
      Model s najmenšou uhlopriečkou 6,2“
      -        Farebné varianty fialová (Phantom Violet) a sivá (Phantom Gray)
      -        K dispozícii so 128GB pamäte
      -         cena od 6 eur mesačne 

Samsung Galaxy S21+ 5G
      -        väčší model s plochým displejom a uhlopriečkou 6,7“
      -        strieborný variant v 128GB verzii (Phantom Silver) od 8 eur mesačne
      -        čierny variant v 256GB verzii (Phantom Black) od 10 eur mesačne 

Samsung Galaxy S21 ULTRA 5G
      -        vlajková loď s uhlopriečkou 6,8“
      -        variant 256GB  v čiernej farbe (Phantom Black) 
      -        cena od 18 eur mesačne 

Novinky zaradíme do predaja už budúci týždeň!  
      Predobjednajte si novinku od Samsungu tu. Pri objednaní cez web zároveň získate našu online zľavu až do výšky 80 eur. 
      Tak čo? Ste tím Samsung? Koľkí z vás sa chystajú využiť akciu na bonus? 😊 Pozor, akcia sa predlžuje až do 14.3.2021