LOS dióda svieti na cerveno

Otázka

• 0

LOS dióda svieti na cerveno a internet nám nefunguje 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Volaj na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

LOS dióda svieti na cerveno a internet nám nefunguje 

vypadok na ustredni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od AndreaN
      Dobrý podvečer,
      nefunguje mi wifi. Mám internet (v balíku s Magio TV). Na routri mi svieti zelené svetielko, že funguje, ale wifi mi nejde. Stalo sa to odrazu.
      Vďaka za radu. 
    • Od caspersk
      Chcem sa spýtať - aktuálne mám DSL a čoskoro bude dostupná optika. Mám služby - pevná linka, 2xTV (zatiaľ cez SAT) a internet XL... ak si dám prepnúť Telekom router do bridge (stačí ten obyčajný Huawei?), pôjdu mi ostatné veci bez problémov? - to znamená pevná linka, zase 2x TV (už cez optiku) a XL net.... mám router Asus AX88U, ktorý by bol v tom prípade primárne. Na DSL mám bridge - takže cez router PPPoE a meno/heslo. Na optike sa zvykne zadávať to isté? PPPoE a je aj nejaké meno/heslo? Predpokladám, že tento "štandardný" router od Telekomu bude mať cez LAN port rovnakú max rýchlosť ako ten "premium" - ak by som mal aj službu "GIGA", keďže porty je aj tam Gbit. Ďakujem za rady.

• Od marcelmrc1
      Zdravím,
      vlastním router ZTE speedport entry 2i a VDSL pripojenie. Chcem sa spýtať , či neviete či je možné dostať sa s WAN do mojej LAN siete cez nejaké skryté otvorené porty? Ja v ňom nemám nastavené žiadne presmerovanie portov, ale neviem či nemá  router nejaké porty otvorené  s výroby, resp. operátorom? Pýtam sa na to s hľadiska bezpečnosti, či  sa mi nejaký čínsky  pánko nemôže dostať do mojej siete cez nejaké zabudnuté otvorené porty. Díky.
      Marcel
    • Od Stefan354
      Na ZTE Speedport Entry 2i som v menu Internet - rodičovská kontrola nastavil na MAC adresu môjho syna Zakázaný prístup k internetu po 22:00 a zakázané niektorá stránky do 12:00, napr. youtube. Žiaľ ani jedno z týchto nastavení mi nefunguje, internet ide veselo ďalej aj po 22:00 a fungujú mu všetky stránky. Treba ešte niekde niečo nastaviť, aby to fungovalo? Ďakujem

• Od snakosvk
      Zdravim mam otazocku ohladom routra 

Sagemcom 5655AC Led kontrolka pon svieti neprerušovane na červeno. Intertnet aj TV ide bez problemov. Chcem sa spytat ci to nenaznacuje daku chybu nakolko ostatne kontrolky svieta na zeleno . Skusal som aj reset , vypnutie zo zasuvky a vzdy po chvilu svieti zelena a potom opat prejde na cervenu, co podla manualu znamena daky problem. Kabel od optiky som tiez skusal a je pevne zacvaknuty.  Viete mi niekto poradit co mate ten isty router ako vam to ukazuje?
    • Od Olink0
      Čaute no mám problém s mojim internetom mám zapojených viac wifi routrov medzi sebou a tak mám internet v celom dome ..všetko fungovalo ako má ale po cca pol roku mi zrazu z ničoho nic na ostatných routroch prestal ísť internet ..internet ide len v hlavnom od Tcomu v ostatných nie...tak som z toho nervózny nepomohlo mi ani vymeniť routre medzi sebou ,pred nedávnom som predlžoval viazanosť a navyšoval si rýchlosť internetu nemôže byť problém v Tom?že by sa ten Tcom router dáko zle aktualizoval?