bezplatné telefonovanie v rámci rodiny

Otázka

 • 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať na možnosť telefonovania medzi 3 členmi rodiny, minimálny počet bezplatných SMS a minimálna kapacita dátových údajov. Žiadne veľké prenosy dát, maximálne messenger a navigácia, žiaden web surfing, žiadne sťahovanie údajov z internetu. Ďakujem za návrh, ktorý by čo najviac vyhovoval mojej požiadavke s ohľadom na najnižšiu cenu.  

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

 • 0

ešte taká vec možno trošku pomimo..  neviem v akej lokalite sa plánujete pochybovať, ale čisto teoreticky by sa dalo  zahrnúť aj volania po internete. 

teda, že by ste si traja mohli volať po internete, a v tom prípade by sme sa zameriavali na dáta.  ale to už závisí aj na lokalite v akej sa pohybujete kde je aké pokrytie u koho. 

opätovne na trhu je možné získať neobmedzené dáta od 14 eur / mesiac. 

a prostredníctvom nejakého messangeru, či už viber, whatsapp, facebook messanger, či iného, si môžete volať, písať správy a zároveň aj prístup na internet prostredníctvom dát. 

ešte možno aj toto by mohlo stáť za zamyslenie - viac muziky za menej peňazí len v trochu inom prevedení. 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

počkať, ako čítam tak čítam.. nie som si istý, či celkom rozumiem.... 

minimum voľných sms = žiadne

minimum voľných hovorov = žiadne

minimum dát = žiadne. 

teda chcete 3 služby s najmenším množstvom služieb? (sms, volania, dáta) 

ak áno tak kreditový systém, v prípade telekomu predplatenka. 

či minimálne balíčky služieb, ale s možnosťou volania si tých troch čísel vzájomne?  v tom prípade to čo uviedol mirko čo sa telekomu týka. 

vo všeobecnosti čo ta týka trhu ako celku: 

je možnosť získať neobmedzené volania od 3,90 eura / týždeň  (1000 minút a sms) = 15,70 eura mesačne. 

či úplne neobmedzené volania aj sms aj dáta za 20 eur / mesiac.   potom ide cena vyššie.  samozrejme cena je za jedno číslo. 

celkovo v rámci trhu sa nachádza 8 vzájomných konkurentov : telekom, orange, o2, 4ka, juro, tescomobile, funfón a radosť.

ktorý to je buď budete musieť nájsť alebo napísať mi správu. 

Toľko aby ste vedeli aké sú možnosti, výber je nás a Vašich preferenciách. 

Schválne je to písané takto aby to nebolo cenzúrované ako navádzanie na kúpu/predaj či propagáciu, len čisto informatívny charakter, pri určitej podmienke, zahrňajúci celý trh. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Dobrý deň, 

riešením môže byť skupina Magenta 1 - https://www.telekom.sk/magenta1/

Ale len v tom prípade, ak sú všetci členovia rodiny v Telekome. 

Iné možnosti bezplatného telefonovania medzi sebou, ako to má napr. Orange nie sú. 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od bobacka
   Dobrý deň konci mi program a sľúbila mi zamestnankyňa ze mi zavolá ponuku, doteraz sa vsak neozvala. Rada by som pokračovala v tom istom programe co mám ajzatu istú cenu. Ďakujem s pozdravom Bobenicova 
  • Od koki818
   Ahojte,
    
   Toto bude skor informativne ako otazka. Koncil mi pausal tak som sa po prezreti ponuk ostatnzch operatorov rozhodol preniest cislo. Platil som v telekom nejakzch 58 eur za nekonecno HD + telefon Samsung galaxy s22 +. S telekomom som bol nejakych 10-12 rokov a vzdy sa s nimi dalo pri konci viazanosti dohodnut na akom takom dorovnani ponuky konkurencie. Nie vsak tentokrat pani z retencneho mi zavolala ze mi nevedia poskytnut ziadnu zlavu a rozlucila sa so mnou. Som z tohto pristupu celkom sklamany kedze som bol s operatorom vacsinu casu spokojny ale nie som blbec aby som o 18 eur preplacal pausal len zato, ze mi je telekom ako firma sympaticka.
   Ake ste mali vy skusenosti s retencnymi v poslednej dobe?
  • Od Marcel
   Telekom od 01.05.2022 prinesie vynovené paušály. https://zive.aktuality.sk/clanok/B7rGY89/vynovene-pausaly-od-telekomu-budu-drahsie-dostanu-viac-dat-a-dva-dalsie-budu-neobmedzene/
  • Od Pavol66
   Perce nemá signál keď je nová sim karta ani volať nemozem
  • Od mmatejov
   Dobrý deň, chcem sa kompetentných spýtať, prečo od včera 10.12.2021, kedy vyšiel nový cenník, zmizlo z eshopu zariadenie Xiaomi Mi Band 6 a je tam iba nová verzia Xiaomi Mi Band 6 NFC, ktorá je podstatne drahšia. V cenníku naďalej ostalo aj zariadenie bez NFC a v eshope si ho neviem pridať k paušálu, iba verziu s NFC (ktorú ale nechcem lebo je pre mňa nevyužiteľná). Ostatné zariadenia z cenníka sú v eshope, iba tento náramok zmizol. Stále bola dostupnosť tohto náramku (sledujem posledný mesiac) a svietilo pri ňom "NA SKLADE" (čiže nemohlo sa vypredať). Po zmene cenníka jednoducho náramok zmizol z eshopu a ja si ho neviem pridať k predĺženiu paušálu.
  • Od simon0000
   Bude mi končiť paušál Ano S  s dodatkovou službou nekonečné SMS ,da sa paušál predlžiť  na ďalšie dva roky?
   Za súčasných plat. podmienok?