bezplatné telefonovanie v rámci rodiny

Otázka

 • 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať na možnosť telefonovania medzi 3 členmi rodiny, minimálny počet bezplatných SMS a minimálna kapacita dátových údajov. Žiadne veľké prenosy dát, maximálne messenger a navigácia, žiaden web surfing, žiadne sťahovanie údajov z internetu. Ďakujem za návrh, ktorý by čo najviac vyhovoval mojej požiadavke s ohľadom na najnižšiu cenu.  

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

 • 0

Dobrý deň, 

riešením môže byť skupina Magenta 1 - https://www.telekom.sk/magenta1/

Ale len v tom prípade, ak sú všetci členovia rodiny v Telekome. 

Iné možnosti bezplatného telefonovania medzi sebou, ako to má napr. Orange nie sú. 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

počkať, ako čítam tak čítam.. nie som si istý, či celkom rozumiem.... 

minimum voľných sms = žiadne

minimum voľných hovorov = žiadne

minimum dát = žiadne. 

teda chcete 3 služby s najmenším množstvom služieb? (sms, volania, dáta) 

ak áno tak kreditový systém, v prípade telekomu predplatenka. 

či minimálne balíčky služieb, ale s možnosťou volania si tých troch čísel vzájomne?  v tom prípade to čo uviedol mirko čo sa telekomu týka. 

vo všeobecnosti čo ta týka trhu ako celku: 

je možnosť získať neobmedzené volania od 3,90 eura / týždeň  (1000 minút a sms) = 15,70 eura mesačne. 

či úplne neobmedzené volania aj sms aj dáta za 20 eur / mesiac.   potom ide cena vyššie.  samozrejme cena je za jedno číslo. 

celkovo v rámci trhu sa nachádza 8 vzájomných konkurentov : telekom, orange, o2, 4ka, juro, tescomobile, funfón a radosť.

ktorý to je buď budete musieť nájsť alebo napísať mi správu. 

Toľko aby ste vedeli aké sú možnosti, výber je nás a Vašich preferenciách. 

Schválne je to písané takto aby to nebolo cenzúrované ako navádzanie na kúpu/predaj či propagáciu, len čisto informatívny charakter, pri určitej podmienke, zahrňajúci celý trh. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

ešte taká vec možno trošku pomimo..  neviem v akej lokalite sa plánujete pochybovať, ale čisto teoreticky by sa dalo  zahrnúť aj volania po internete. 

teda, že by ste si traja mohli volať po internete, a v tom prípade by sme sa zameriavali na dáta.  ale to už závisí aj na lokalite v akej sa pohybujete kde je aké pokrytie u koho. 

opätovne na trhu je možné získať neobmedzené dáta od 14 eur / mesiac. 

a prostredníctvom nejakého messangeru, či už viber, whatsapp, facebook messanger, či iného, si môžete volať, písať správy a zároveň aj prístup na internet prostredníctvom dát. 

ešte možno aj toto by mohlo stáť za zamyslenie - viac muziky za menej peňazí len v trochu inom prevedení. 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od bobacka
   Dobrý deň konci mi program a sľúbila mi zamestnankyňa ze mi zavolá ponuku, doteraz sa vsak neozvala. Rada by som pokračovala v tom istom programe co mám ajzatu istú cenu. Ďakujem s pozdravom Bobenicova 
  • Od koki818
   Ahojte,
    
   Toto bude skor informativne ako otazka. Koncil mi pausal tak som sa po prezreti ponuk ostatnzch operatorov rozhodol preniest cislo. Platil som v telekom nejakzch 58 eur za nekonecno HD + telefon Samsung galaxy s22 +. S telekomom som bol nejakych 10-12 rokov a vzdy sa s nimi dalo pri konci viazanosti dohodnut na akom takom dorovnani ponuky konkurencie. Nie vsak tentokrat pani z retencneho mi zavolala ze mi nevedia poskytnut ziadnu zlavu a rozlucila sa so mnou. Som z tohto pristupu celkom sklamany kedze som bol s operatorom vacsinu casu spokojny ale nie som blbec aby som o 18 eur preplacal pausal len zato, ze mi je telekom ako firma sympaticka.
   Ake ste mali vy skusenosti s retencnymi v poslednej dobe?
  • Od Marcel
   Telekom od 01.05.2022 prinesie vynovené paušály. https://zive.aktuality.sk/clanok/B7rGY89/vynovene-pausaly-od-telekomu-budu-drahsie-dostanu-viac-dat-a-dva-dalsie-budu-neobmedzene/
  • Od Pavol66
   Perce nemá signál keď je nová sim karta ani volať nemozem
  • Od mmatejov
   Dobrý deň, chcem sa kompetentných spýtať, prečo od včera 10.12.2021, kedy vyšiel nový cenník, zmizlo z eshopu zariadenie Xiaomi Mi Band 6 a je tam iba nová verzia Xiaomi Mi Band 6 NFC, ktorá je podstatne drahšia. V cenníku naďalej ostalo aj zariadenie bez NFC a v eshope si ho neviem pridať k paušálu, iba verziu s NFC (ktorú ale nechcem lebo je pre mňa nevyužiteľná). Ostatné zariadenia z cenníka sú v eshope, iba tento náramok zmizol. Stále bola dostupnosť tohto náramku (sledujem posledný mesiac) a svietilo pri ňom "NA SKLADE" (čiže nemohlo sa vypredať). Po zmene cenníka jednoducho náramok zmizol z eshopu a ja si ho neviem pridať k predĺženiu paušálu.
  • Od simon0000
   Bude mi končiť paušál Ano S  s dodatkovou službou nekonečné SMS ,da sa paušál predlžiť  na ďalšie dva roky?
   Za súčasných plat. podmienok?