bezplatné telefonovanie v rámci rodiny

Otázka

 • 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať na možnosť telefonovania medzi 3 členmi rodiny, minimálny počet bezplatných SMS a minimálna kapacita dátových údajov. Žiadne veľké prenosy dát, maximálne messenger a navigácia, žiaden web surfing, žiadne sťahovanie údajov z internetu. Ďakujem za návrh, ktorý by čo najviac vyhovoval mojej požiadavke s ohľadom na najnižšiu cenu.  

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

 • 0

Dobrý deň, 

riešením môže byť skupina Magenta 1 - https://www.telekom.sk/magenta1/

Ale len v tom prípade, ak sú všetci členovia rodiny v Telekome. 

Iné možnosti bezplatného telefonovania medzi sebou, ako to má napr. Orange nie sú. 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

počkať, ako čítam tak čítam.. nie som si istý, či celkom rozumiem.... 

minimum voľných sms = žiadne

minimum voľných hovorov = žiadne

minimum dát = žiadne. 

teda chcete 3 služby s najmenším množstvom služieb? (sms, volania, dáta) 

ak áno tak kreditový systém, v prípade telekomu predplatenka. 

či minimálne balíčky služieb, ale s možnosťou volania si tých troch čísel vzájomne?  v tom prípade to čo uviedol mirko čo sa telekomu týka. 

vo všeobecnosti čo ta týka trhu ako celku: 

je možnosť získať neobmedzené volania od 3,90 eura / týždeň  (1000 minút a sms) = 15,70 eura mesačne. 

či úplne neobmedzené volania aj sms aj dáta za 20 eur / mesiac.   potom ide cena vyššie.  samozrejme cena je za jedno číslo. 

celkovo v rámci trhu sa nachádza 8 vzájomných konkurentov : telekom, orange, o2, 4ka, juro, tescomobile, funfón a radosť.

ktorý to je buď budete musieť nájsť alebo napísať mi správu. 

Toľko aby ste vedeli aké sú možnosti, výber je nás a Vašich preferenciách. 

Schválne je to písané takto aby to nebolo cenzúrované ako navádzanie na kúpu/predaj či propagáciu, len čisto informatívny charakter, pri určitej podmienke, zahrňajúci celý trh. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

ešte taká vec možno trošku pomimo..  neviem v akej lokalite sa plánujete pochybovať, ale čisto teoreticky by sa dalo  zahrnúť aj volania po internete. 

teda, že by ste si traja mohli volať po internete, a v tom prípade by sme sa zameriavali na dáta.  ale to už závisí aj na lokalite v akej sa pohybujete kde je aké pokrytie u koho. 

opätovne na trhu je možné získať neobmedzené dáta od 14 eur / mesiac. 

a prostredníctvom nejakého messangeru, či už viber, whatsapp, facebook messanger, či iného, si môžete volať, písať správy a zároveň aj prístup na internet prostredníctvom dát. 

ešte možno aj toto by mohlo stáť za zamyslenie - viac muziky za menej peňazí len v trochu inom prevedení. 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od mmatejov
   Dobrý deň, chcem sa kompetentných spýtať, prečo od včera 10.12.2021, kedy vyšiel nový cenník, zmizlo z eshopu zariadenie Xiaomi Mi Band 6 a je tam iba nová verzia Xiaomi Mi Band 6 NFC, ktorá je podstatne drahšia. V cenníku naďalej ostalo aj zariadenie bez NFC a v eshope si ho neviem pridať k paušálu, iba verziu s NFC (ktorú ale nechcem lebo je pre mňa nevyužiteľná). Ostatné zariadenia z cenníka sú v eshope, iba tento náramok zmizol. Stále bola dostupnosť tohto náramku (sledujem posledný mesiac) a svietilo pri ňom "NA SKLADE" (čiže nemohlo sa vypredať). Po zmene cenníka jednoducho náramok zmizol z eshopu a ja si ho neviem pridať k predĺženiu paušálu.
  • Od simon0000
   Bude mi končiť paušál Ano S  s dodatkovou službou nekonečné SMS ,da sa paušál predlžiť  na ďalšie dva roky?
   Za súčasných plat. podmienok?
  • Od gabriel14
   Dobrý deň včera som mam ponuku na zmenu paušálu,k číslu 0911403600 tak som si to zmenil,, prosím od kedy to bude platné,, a prosim vedeli by ste mi pozrieť či už mám ponuku k paušálu na mobilný telefón?
  • Od Mino9233
   Ahojte budúci týždeň mi konci paušál co mam dva roky a ešte mi nikto nevolal, inokedy to už v lete volali a teraz nič akože ja im neviem volať kvôli tomu že mi končí viazanosť. Lebo pred 2 rokmi mi dali takú super zľavu na mobil  že som bol nesmierne spokojný. 
  • Od gandamwing
   Podal som si žiadosť na zmenu programu na mOjej SIM ke od telekomu.Upgradoval som ho z bez zavazkov na TIdeal 32 bez zariadenia.Žiadosť spísaná odoslana.Čakám na telefonát od telekomu na overenie objednávky.Dnes mi volali a už to bola taká známa formalita až na to , že chcú odomna zábezpeku 50€ v rámci prvej akontácii pri styku s kuriérom.No čo ste sa vy zbláznili ? Tak ja si beriem Paušál de Facto forma pôžičky od Vás a ešte Vám mám zato platiť peniazmi.Kde sme ? Ponúkate paušáli nie finačneprodukty.Sa zobuďte.5 rokov mám u Vás mágio internet a som  Vám azda  dlžný niečo ? 5 rokov Vám vyplácal faktury ako vzorový klient a vy chcete odomna 50€ ako zábezpeku proti neplateniu faktúr ?? Normálne ste mi rozum pretočili !
  • Od Rorodede1
   Dobrý deň, chcem sa spýtať mám u vás už dlhé roky paušál HappyXL + magio internet XL , chcel by som sa spýtať ktorý paušál by ste mi doporučili z tých nových aby bol čo naviac podobný k tomuto čo mám, magio internet chcem mať naďalej