Predplatenka -dáta v magente 1

Otázka

• 0

Prosím vás chcel by som sa spýtať  ako je to s dátami na predplatenke ked budem mať predplatenku v magente 1?Dostanem dvojnásobok dát pri každom datovom balíčku?dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Nie nedostaneš, dostaneš len možnosť si písať cez SMS a MMS vrámci skupiny zdarma. Prípadne ti môže niekto dáta zo skupiny darovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Magda.1950
      Platím za maďarský balík ktorý obsahoval aj ATV od kedy bola zmena na optiku nemám ATV z akého dôvodu chýba mi !!!
    • Od Linda1967
      Dobrý deň. Mám paušál T32, celý mesiac ho využívam v Maďarsku. Chcela by som sa spýtať či pri: darovaných dátach a dátových balíčkoch - Nekonečné pripojenie, Denné dáta neobmedzené,Denné dáta 1 GB a Data 1 GB - či mám FUP  ( ak áno prosila  by som presne koĺko  GB) -  mám aktívny program EU nonstop
    • Od dedii13
      vcera mi zmizlo z kreditu nejakych 6€ a nenabehol 1GB balicek po automatickej obnove. SMS dosla ze bol balik predlzeny a o hodinu ze balik sa minul , mobilu som sa ani nedotkol a aktualizacie su vypnute. Za mesiac som s predosleho minul cca 300MB takze som este aj preniesol data a zrazu za hodinu uz nic ? CO vam zas nefunguje ako vzdy

• Od anierf
      Dobrý deň,
      ja by som sa chcela spýtať, či po prečerpaní mobilných dát sa internet spomalí alebo si musím obnoviť dáta, teda zakúpiť nejaký balíček?
      Ďakujem.
    • Od anierf
      Dobru deň, 
      ja by som sa chcela spýtať ohľadom dát v Predplatenke. Rozumiem tomu tak, že mám každý deň k dispozícii 300 MB a max, čo zaplatím, je 0,50 eur, ak čerpám dáta. Čiže tento denný balík dát je fixny, nedá sa deaktivovať, doplní sa vždy na denný limit 300 MB. Ak by som si zakúpila k tomu balík 1GB na mesiac, prípadne čerpala akciový balík na mesiac zadarmo, tak ak by som z neho minula v jeden deň 200 MB, na druhý deň mi zostáva 800+300 MB. Rozumiem tomu správne, že vždy mi najprv bude odpočítavať dáta z denného, čiže 0,50 eur vždy zaplatím?
      Ďakujem.