Sony xperia 5 ii

Otázka

 • 0

Dobrý deň, chcel som sa opýtať či plánujete zaradiť do ponuky telefón Sony Xperia 5 ii 

Ďakujem za odpoveď.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

 • 0

neviem... ako ja si nevyberám operátora, podľa toho aký mobil u neho môžem dostať, lebo zariadenia si kupujem po vlastnej osi.... lepšie sa to opravuje, reklamuje, zľava na to tiež boh vie aká nie je a nemusím sa obmedzovať výberom. 

operátora si vyberám na základe služieb, ktoré chcem využívať, kvality tých služieb, kvality prístupu operátora a ceny.  neviem ... možno som divný.... :D 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

To neospravedlňuje mizernú ponuku telefónov. Stačí si pozrieť ponuku telekomu v okolitých krajinách a človek nechápe. Zmena operátora by bola zložitá lebo to máme na firmu a rozličným číslam končí rôzne viazanosť.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

ja si myslím, že mobilmi to iba začína :D  tie paušály tiež med lízať nie sú :D

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

hlavne že budú všetky modely iphonov...

Editoval/-a reznisek
oprava tvrdenia

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • -1

Ahoj @reznisek,

 

v blízkej dobe daný mobil neplánujeme zaradiť  do ponuky.

 

Prajem pekný deň

 

Michal

 

 

 

 

 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od martinsvorcik2
   Dobrý deň,
   Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
   (Trnava)
  • Od DavidB137
   Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
  • Od mojkoful1
   dobrý deň, 
   rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
   dakujem Anna
  • Od lukaskurti22
   Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem
  • Od Nikola6
   Dobrý deň, 
   Od včera sa mi nezorbazuju prichádzajúce hovory. Keď sa mi pokúšajú dovolať, ozve sa im: "Volany účastník je momentálne nedostupný. Zavolajte prosím neskôr. " Takže sa mi nik nedovola.
   Volala som na infolinku, vraj je všetko ok,nemam nastavene blokovanie ,ani nič podobné. Skúsila som dat sim do iného mobilu, nepomohlo. 
   Viete mi prosím poradiť? 
   Dakujem
  • Od Lucka
   Chcete nový telefón, ktorý je výkonný, spĺňa vaše kritériá, no doteraz ste sa museli uskromniť s nižšími variantami smartfónov kvôli cene? Kúpte si nový Samsung Galaxy S21 5G teraz a môžete odpredať svoj starý telefón s 300 € bonusom navyše k jeho výkupnej cene. Znamená to, že spolu môžete ušetriť až 630 €. 
   POSTUP pre výhodný nákup:
            Páči sa vám táto ponuka? Vybrať si môžete z telefónov na našom webe tu. Stále platí, že ak nakúpite cez náš Telekom web, odmeníme vás sumou až do výšky 20 eur vo forme online zľavy.            Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte svoje staré zariadenie, ktoré chcete odpredať a vyplňte informácie o jeho stave.           Po tom, ako kúpite v Telekome svoj nový telefón Samsung a už ho budete mať doma, zaregistrujte ho prosím na webe www.novysamsung.sk (budete potrebovať vypísať: model zariadenia, IMEI číslo nového zariadenia, dátum kúpy, predajňu, kde sa nákup realizoval a doklad o kúpe – v Telekome vám príde doklad priamo v nasledujúcej faktúre, alebo môžete odoslať dodatok k existujúcej zmluve, na základe ktorého ste si telefón kúpili). Tieto údaje vyplňte najneskôr do 7.4.2021.           Zvýhodnená výkupná cena za staré zariadenie vám bude vyplatená bankovým prevodom na váš účet po validácii stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Samsung Galaxy S21 5G. Kompletné informácie a takisto zoznam modelov na výkup nájdete na stránke Samsungu.
    
   Podeľte sa s nami, ak chcete aj vy uplatniť tento super bonus! POZOR, akcia na výhodnú kúpu v Telekome  platí do konca marca 2021.