Profil magio internetu L+ VDSL

Otázka

• 0

Dobry den, chcem sa opytat aky je profil pre nastavenie magio internetu L+. Chceli sme navysit upload a kvoli tomu sme aj aktivovali internet L+, z technickej podpory nam bolo odpisane ze sa zial neda navysit upload. Mame internet, pevnu linku a televiziu cez kabel.  Prikladam screen z routra. 

telekom.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

ešte to podľa mňa nemáte zmenené... tento profil je full profil pre magio l + tv....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To vyzera dobre, tam je VDSL2 a profil 17a, to je maximum, co telekom dava.

Jedine co tam vidim ako problem je, ze tam attainable rate je extremne rozlicne od actual rate pri uploade.

Tam asi DSLAM odmietol synchronizovat na frekvenciach, ktore by teoreticky isli,

ale Telekom nechce droppovat upload, tak to maju limitovane na 5M.

Je to zaujimave, ale kryje sa to s tym, co vidim aj ja na VDSL2 linke.

Cize tam to vyzera na profil 50/5.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od David galanta
      Dobrý deň
      Nemá niekto informáciu kedy bude dostupný optický internet na Železničiarksej ul. 107  Galanta (slúbený pred cca 1 rokom)  z konca oktobra 2020 Termin prešiel a nič sa neudialo. Ani niekoľko nasobná žiadosť o tel.kontakt už  neakceptujú.
      https://forum.telekom.sk/topic/22174/ Pôvodná téma tu
    • Od inDe_eD
      Dobry den,
      ja by som sa rad opytal, ci je v plane vystavba optickej siete v obci Pohranice. Vsimol som si, ze vo vedlajsej dedine - Dolne Obdokovce sa nejake kable uz tahaju.. Ak ano, treba niekde nahlasit, ze by som chcel pripojku aj ja?
      Dakujem za odpoved.
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)