Dáta v predplatenke

Otázka

 • 0

Dobru deň, 

ja by som sa chcela spýtať ohľadom dát v Predplatenke. Rozumiem tomu tak, že mám každý deň k dispozícii 300 MB a max, čo zaplatím, je 0,50 eur, ak čerpám dáta. Čiže tento denný balík dát je fixny, nedá sa deaktivovať, doplní sa vždy na denný limit 300 MB. Ak by som si zakúpila k tomu balík 1GB na mesiac, prípadne čerpala akciový balík na mesiac zadarmo, tak ak by som z neho minula v jeden deň 200 MB, na druhý deň mi zostáva 800+300 MB. Rozumiem tomu správne, že vždy mi najprv bude odpočítavať dáta z denného, čiže 0,50 eur vždy zaplatím?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

 • 0

No tie dáta na predplatenke sa tu riešili viackrát, že to má svoje vady. 

malo by to byť tak, že keď si aktivuješ balík  1Gb/mesiac. tak berie dáta z toho balíka do ich vyčerpania a až po ich vyčerpaní siahne na ten denný limit.  teda ak si aktivuješ balík 1GB a prečerpáš 200MB, tak následujúci deň by si mala mať 800MB "zadarmo" vzhľadom na ten balík. bez čerpania denných dát. tie by malo čerpať až po vyčerpaní tých už vopred zaplatených dát. 

no je v tom vada a sťahuje aj z toho 1GB a aj z toho denného limitu naraz.  navyše tu bolo aj spomenuté že internet zhruba po prečerpaní takých 400MB +- vypadne na cca 2 minútky a potom znova naskočí.  či a kedy to opravia nevedno. 

napríklad pripojenie nových paušálov ktoré sú už na trhu mám pocit, že od mája, ešte mesiac dozadu tu bolo, že ich nie je možné pripojiť do "moj telekom" a podobne. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Och, tak to je dosť na figu, keď sťahuje aj aj, teda aj z balíka aj denných dát. V každom prípade, ďakujem za všetky informácie a tiež linky, preštudujem si to :)

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od Vavrin
   Ako môžem preniesť  kredit z Easy pecka na predplatenku?
  • Od juhanusova
   Dobrú deň.urobila som objednávku  F-10026461,aj mi prišiel mail potvrdenie objednávky.Za chvíľku mi prišla sms-ka že sa nevedia somnou spojiť.Ved mi nikto nevolal ako mi môže prísť sms-ka pre sa nespomenie.cakam telefonat,mám stále telefón pri sebe a nikto nevolal.nechapem tomu prečo sa mi nemôžu volať keď ostatný áno.dakujem
  • Od Tanya1509
   Dobry den da sa dobit kredit z jednej sim karty na druhu sim kartu?? Dakujem za odpoved 
  • Od em.zet
   Dobrý deň, skončila mi viazanosť a momentálne nechcem predlžovať paušál (nevyhovuje mi terajšia ponuka zariadení), až niekedy koncom roka. Môžem teda z paušálu prejsť na predplatenku a potom späť na paušál? nechcem platiť zbytočne 25€ mesačne, keď paušál teraz nevyužívam.
   ďakujem
  • Od nizno22
   prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
   na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
   a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek
    
   dakujem