Pripojené, žiaden internet

Otázka

• 0

Ahoj,

od kedy nám zapojili optický internet mám problém s pripojením na notebook. Na iných zariadeniach sa pripojiť viem no tu to najpr trvalo pár minút (stále písalo pripojené, žiaden internet) no teraz dokonca ani po pár minútach nič nenaskočí. Skúšala som napojiť notebook na mobilné data a išlo to, taktiež to šlo aj na iných routeroch len na tom mojom nie, stále mi píše pripojené, žiaden internet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Napajas ten Laptop kablom alebo cez wifinu?

Resp co skusas? Kabel, alebo wifi?

Mozes pripojit screen nastaveni siete?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mal som podobný problém vyrišil som ho tak že som reštartoval notbook. Keby to nepomohlo tak skpste počkať cca 1-2 dni ak aj vtedy nenaskočí kontaktujte technika 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak to ide na 10 zariadeniach, a na jednom nie, tak je logické, že je problém v tom jednom zariadení. 

keby to nešlo na všetkých 11tich zariadeniach, je vada v skužbe. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od David galanta
      Dobrý deň
      Nemá niekto informáciu kedy bude dostupný optický internet na Železničiarksej ul. 107  Galanta (slúbený pred cca 1 rokom)  z konca oktobra 2020 Termin prešiel a nič sa neudialo. Ani niekoľko nasobná žiadosť o tel.kontakt už  neakceptujú.
      https://forum.telekom.sk/topic/22174/ Pôvodná téma tu
    • Od inDe_eD
      Dobry den,
      ja by som sa rad opytal, ci je v plane vystavba optickej siete v obci Pohranice. Vsimol som si, ze vo vedlajsej dedine - Dolne Obdokovce sa nejake kable uz tahaju.. Ak ano, treba niekde nahlasit, ze by som chcel pripojku aj ja?
      Dakujem za odpoved.
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)