Magio - presťahovanie

Otázka

• 0

Mám doma internet aj televíziu Magio. Sťahujem sa do nového bytu po dcére, ktorá má tiež Magio.

Stačí zobrať magio box, router a bude všetko fungovať alebo treba urobiť ešte nejaké kroky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

nebude to fungovat, dcera moze byt pripojena inou technologiou ako vy (DSL, optika). Musite poziadat o prelozenie sluzby na danu adresu. Kazdy zakaznik ktory vyuziva internet ma ine prihlasovacie udaje do pevnej siete.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no v každom prípade nestačí len vziať zariadenia pod pazuchu a u dcéry to zapojiť. 

ak som správne pochopil ona sa odsťahovala a vy sa tam sťahujete. 

Takže buď ona zriadí novú službu na novej adrese, na starej nechá čo má a vy svoje služby zrušíte.

alebo ona si prenesie svoje služby a vy si prenesiete svoje

alebo ona zriadí novú službu na novej adrese, / presunie ju a vy si prenesiete/ zrušíte a zriadite služby 

to tak všeobecne ako filipec napísal treba pozrieť aj akou technológiou sú vo všetkých teraz troch domácnostiach vedené tie služby. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od JakubJa
      Zdravím odborníci,
      mám Magio internet XL a Magio TV L cez VDSL.
      Na mojej linke mám profil 57305 / 5242 a viac sa nedá dosiahnuť.
      Nestačil by mi pri tejto rýchlosti internet L?
      Alebo inak, rýchlosť internetu (profil linky) je rovnaká bez ohľadu na to či mám Magio TV alebo nie? Logicky mi vychádza, že Magio TV využíva internet a teda by mala byť rýchlosť vyššia.
      Ďakujem za odpovede
    • Od mayka337638
      Dobry den uz 3.den nefunguje satelit. Ano,na stranke uvazdate,ze pri zhorsenom pocasi moze trvat vypadok 15 min az 15 dni,ale to mi potom odratate aj z faktury ze som sluzbu nevyuzivala??  Pride mi absurdne platit za nieco co nefunguje
    • Od zlatica68
      Dobrý deň, dňa 14.10.2020 som bola na pobočke T-comu v Čadci. lebo som si chcela predĺžiť moju viazanosť s vašou spoločnosťou, s tým, že som si chcela už k existujúcej službe /magio, internet a pevná linka/ zapojiť televíziu prostredníctvom satelitu, pretože u nás nie je vedený optický kábel a mne prestala vyhovovať rýchlosť internetu a aj služby Tv Magio sú nedostačujúce - nedá sa mi zároveň nahrávať i sledovať iný program. Pracovníčka na pobočke mi oznámila, že moja žiadosť nie je schválená, lebo som sa vraj nesťažovala. - čo v podstate nie je pravda, lebo už som vás v minulosti žiadala o vrátenie peňazí - lebo som platila za vyššiu rýchlosť internetu ako som mala. Tak by som sa chcela spýtať, či je táto služba - pripojenie televízie cez satelit podmienená sťažnosťami a ako mám ďalej postupovať - či to bude možné zapojiť na mojej adrese, alebo mám televíziu a internet brať od niekoho iného, ďakujem za odpoveď, s pozdravom Krištiaková Zlatica, Čadca
    • Od mayka337638
      Dobry den uz 3.den nefunguje satelit. Ano,na stranke uvazdate,ze pri zhorsenom pocasi moze trvat vypadok 15 min az 15 dni,ale to mi potom odratate aj z faktury ze som sluzbu nevyuzivala??  Pride mi absurdne platit za nieco co nefunguje
    • Od PhilipVarga
      Prestalo ísť pripojenie cez hdmi a funguje len scart. Vyskusanie inych hdmi kablov tiez nefunguje. Obraz z PSka sa cez hdmi do TV preniesol. Po odpojeni hdmi z magio boxu modra kontrolka HDMI neprestane svietit. Niake rady? 
      Ďakujem
    • Od tomeq111
      Podla navodu k tomuto routru by mal byt internet len v porte 1, ostatne by mali sluzit pre pripojenie magio tv boxov. (POZOR! Na optickom prevodníku je internetové pripojenie len v porte LAN1!)
      Je mozne z tohto zazraku vytiahnut jednym kablom aj tv aj net na ine podlazie a tam zapojit switch a okrem magio tv boxu este aj AP, pripadne nejake ine zariadenie? Lebo tato info ma popravde docela zaskocila a na to ze je to "premiove" zariadenie mi to teda pride viac ako obmedzujuce, skoro az nepouzitelne.