Neobmedzene data

Otázka

• 0

Ahojte,potrebovala by som poradiť,či existuje nejaký lacný paušál,kde sú neobmedzene alebo nejaký väčší objem dát. Potrebujem pre deti. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

tak informatívne porovnanie u všetkých konkurentov s podmienkou neobmedzených dát, je vraj navádzanie na predaj aj napriek pozmeneniu názvov spoločností, tak zvyšok bol cenzúrovaný. :D

zrejme vedeli, prečo prehľad, ktorý má čisto informatívny charakter radšej skryť :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,potrebovala by som poradiť,či existuje nejaký lacný paušál,kde sú neobmedzene alebo nejaký väčší objem dát. Potrebujem pre deti. Dakujem

Lacné neobmedzené dáta....  čo je pre jedného lacné, je pre druhého pridrahé...

čo sa telekomu týka,  tak začína to pri paušále T 25  čiže od 25eur(či už dáta alebo ideal) kde môžeš využívať službu neobmedzené dáta. má to však háčik, keď prečerpáš dáta, ktoré máš v paušále spomalia to na rýchlosť  128kb/s čo by som už nezval rýchlosť na surfovanie po nete, či nedajbože pozeranie videí alebo volanie po nete.. to je tak na písanie si cez messanger.

písal som len neobmedzené dáta ako si písala, nedíval som sa na volania, sms či veľké balíky dáta ako napr 40 GB ktoré zrejme tvoje deti aj tak nevyčerpajú, lebo si chcela len neobmedzené. Nech sa páči. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar