Mobilné dáta

Otázka

 • 0

Dobrý deň,

ja by som sa chcela spýtať, či po prečerpaní mobilných dát sa internet spomalí alebo si musím obnoviť dáta, teda zakúpiť nejaký balíček?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

 • 1

Nepíšete o aký program ide. Happy, Ano, aj T paušál sa správajú rozdielne. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Aha, tak paušály HAPPY už ukončili predaj. Zaujímal by ma paušály ANO a tiež ako to je s rýchlosťou internetu pri Predplatenke.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Pri programoch ANO ( nové sa už nedajú objednať) sa po prečerpaní dát prevádzka zastaví, je potrebné dokúpiť balíček dát. Pri T paušáloch niektoré sa správajú rovnako a niektoré majú nekonečný internet -majú označenie buď SD  -  Po vyčerpaní dát pre plnú rýchlosť môžete dátovať neobmedzene aj ďalej s maximálnou rýchlosťou 3 Mbps., alebo  HD -  Po vyčerpaní dát pre plnú rýchlosť môžete dátovať neobmedzene aj ďalej s maximálnou rýchlosťou 10 Mbps . Pri Predplatenke je to 300 MB dát za max. 50 centov za deň- rýchlosť je 150 Mb/s. po vyčerppaní dát sa internet zastaví a je potrebné dokúpiť balíček - https://www.telekom.sk/volania/predplatenka

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

Ja len doplním, pri T paušáloch sa dá dokúpiť neobmedzený balíček zdarma pri všetkých programoch, kde rýchlosť bude nastavená na 128 kb/s

 

PB.jpg

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od nizno22
   prosim vas ako stopnem 1dnovy balicek 300mb na predplatenke na data 
   na webe sa neda prekliknut v ponukach pedplatenky na ine ako 10 dnove baliky
   a v aplikacie mi nedovoli stlacit deaktivovat balicek
    
   dakujem
  • Od tyler91
   Dobrý deň, chcem sa opýtať, ten bonusový kredit, pri dobití 50€=7.5€ alebo dobitie za 25€, pripíše sa 26.75€, tak 12 mesiacov platí celá suma aj s bonusom ?
   A ešte otázka, môžem darované dáta využiť aj v EÚ ?
  • Od Michal_Stupava
   Zdravim,
   V tejto chvili vyuzivame 4G internet s outdoorovom zariadenim, ale kedze ako 2 osoby v domacnosti pouzivame momentalne internet pre prácu z domu  (10h/denne) ktory je nedostatocny, hladame preto ine moznosti s tym ze by sme si sucasny 4G internet ponechali. 
   Vedeli by ste mi poradit, ci je mozne tehnicky mat dalsie  4G/LTE zariadenie do tej istej domacnosti? 

   Dakujem 

   P.S. Optyka, alebo aDSL internet v nasej lokalite nie su dostupne.
  • Od f.svetko
   Môžem darovať data na iné číslo mimo členov Magenty 1,  jednorázovo ? Mám paušál T Ideál 23
  • Od Marian Relovsky
   Chcem dat návrh na tie nekonečné data na predplatenke ci bi bolo možné keďže stoja na 10dní 4eura ja chcem na 30 dní rovno za 12 eur bolo bi to super urobiť 30 dnovi balík a zvýšiť rýchlosť z 1MB ASPOŇ NA 10MB TO STAČÍ a čo vám chýba sú mms balíky tie nemáte žiadne bolo by dobre aj toto doplniť 
  • Od begis
   Dobrý deň, posledné týždne je rychlost mobilneho interneru katastrofalna. Lokalita Holíč. Priemer sa pohybuje okolo 5 Mbit/s . Na dvoch pausaloch ideal 32 sa to pohybuje rovnako. S vaším chat botom sa neda nikam dostať keď ma spája zo specialistom nikam sa nedostanem. To isté platí aj o pevnom internete minimálna rýchlosť na 30Mbit linke. Ako zakaznik začinam byt nespokojny.