xiaomi mi 10

Otázka

• 0

Dobry den,

Už pred viacerými dňami som si všimol že zmizli z ponuky telefóny xiaomi mi 10 a aj jeho lite verzia.Budú ešte v ponuke?

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

35 odpovedí na túto otázku

• 0

Dakujem TELEKOM. vcera som tu napisal prispevok, a myslienku o vianocnom darceku, dnes zapnem pocitac, pozriem co je nove, a moja myslienka je v ponuke, telefon, aj s robovysavacom, neviem ci to bolo tusenie, alebo telekom tak rychlo dokaze reagovat, ale myslim ze to bolo pripravovane dlhsie, takto rychlo sa asi neda konat...   ale je to super. 

Takto si predstavujem, ukazat konkurencii kde je sever  "!"  :)

Za mna velke SUPER

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @S_Janko,

ďakujeme za pochvalu, veľmi si na fóre ceníme takéto komentáre. Veríme, že telefón aj robot budú slúžiť podľa predstáv.

Objednať si to môžeš cez tento link: https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/pre-vas-pausaly/zariadenia/xiaomi_mi_10t_pro_extra

Pekný deň

Terka

Dakujem, 

Uz som bol osobne v Telekom centre.  ale ho nemali, pride az v stredu, vraj si to nenaskladnuju kvoli cene, ci hodnote, co ma trochu prekvapilo ale co uz, som si ho nechal tam objednat, lebo nechcel som cez kuriera. Aj ked pri objednani cez net sa teraz hra o kolobezky, co by tiez stalo za to, zapojit sa do sutaze. ale takto na predajni o to pridem, zial..  no nevadi. to uz by boli naozaj velmi super vianoce... 

Raz mi tak Kurier niesol tablet, a videl som ako mu vsetko lietalo v kufri auta. takze toto uz nerobim. 

Este keby sa upravila trochu cena pausalu, (kedze pomaranc mi nukal podobny pausal za 15 Eur) , ale to uz by som asi chcel velmi vela, a bolo by to uz take, ze chce aj to aj to ,a este co by nie... 

Aj ked 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

však inde v obchodoch sú aký problém.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kurnik Kde to viazne. uz dlho cakam na kuriera a vraj obj nieje este kompletna.

Toto je snad nekonecny pribeh. 

Cakam na telefon uz velmi dlho. Najprv kym ste ho vobec zaradili do ponuky a teraz zasa na kuriera. (toto je ako zly sen)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nech robím, čo robím, ja vidím len 3 telefóny Xiaomi a spolu 5 zariadení tejto značky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nech robím, čo robím, ja vidím len 3 telefóny Xiaomi a spolu 5 zariadení tejto značky.

Dnes uz ich vidim aj ja len 3 . 

Vcera som si ho chcel prevziat, kedze mi ho objednavali, uz som ho mal pri sebe, vysavac aj telefon, cez T-aplikaciu mam potvrdene podmienky noveho pausalu a telefonu, kde mi naskocila akontacia 0 a mesacne 0 . to sa nezdalo ani mne ani predavajucemu, on mal v PC 68 Euro akontaciu. odmietol mi ho dat, ze nieco nesedi, ze sa na to musia pozriet a budu ma kontaktovat hned ako "vyssie" opravia zmluvu a podmienky.  od vcera cakam a nic, a dnes ho stiahli z ponuky, na predajni je vystaveny, ja potvrdene podmienky mam v  Telekom appke. cize chcem telefon...  no som zvedavy ako toto natahovanie skonci, ale ak to bude mat nepriaznivy spad, uz nebudem chciet ani predlzit zmluvu, a odchadzam z Telekomu. toto mi uz vyzera ako natahovanie ludi. a to je len moja jedna skusenost, verim ze ich je viac, len ludia niesu na Fore.   kto si precita predosle spravy pochopi, ze iny to uz mali v ponuke, telekom zaspal, potom prisli aj s vysavacom, a teraz to stiahli, snad to dopadne dobre. 

PS: potvrdene podmienky by mali platit. ked mali nieco zle nastavene, je to ich chyba, nie moja... tak nech spravia krok, a ponuknu nieco ako to robia inde, alebo ako to robili ak ludia chceli odist, prisiel telefonat a zrazu pausal bol za polovicnu cenu a zariadenie tiez vedeli dat lacnejsie. zazil som to osobne, ked mi raz povedali nech pockam, vraj telefon bude lacnejsi od buduceho tyzdna a vypadol z ponuky, ponukli mi nahradu, kde mi vyrazne znizili cenu a cena pausalu klesla na polovicu, cize maju moznosti ak chcu !! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kurnik Kde to viazne. uz dlho cakam na kuriera a vraj obj nieje este kompletna.

Toto je snad nekonecny pribeh. 

Cakam na telefon uz velmi dlho. Najprv kym ste ho vobec zaradili do ponuky a teraz zasa na kuriera. (toto je ako zly sen)

Vidim ze niesom sam.... 

Ja som ho mal na predajni v ruke, uz stali krabice pri mne, odskenovany telefon do zmluvy a nakoniec mi ho nedali. ostal tam. toto je Nocna mora, nie zly sen. ja som ho uz videl, drzal krabicu !  a teraz sa nikto neozyva co dalej. cez apku som musel potvrdit podmienky novej zmluvy, to som urobil, vsade mam nuly, akontacia 0 a mesacne 0 .  a nemam telefon, nemam nic.  ked su ferovy , nech kazdemu znizia ceny pausalu, vedia to spravit. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Citát

Vidim ze niesom sam.... 

Ja som ho mal na predajni v ruke, uz stali krabice pri mne, odskenovany telefon do zmluvy a nakoniec mi ho nedali. ostal tam. toto je Nocna mora, nie zly sen. ja som ho uz videl, drzal krabicu !  a teraz sa nikto neozyva co dalej. cez apku som musel potvrdit podmienky novej zmluvy, to som urobil, vsade mam nuly, akontacia 0 a mesacne 0 .  a nemam telefon, nemam nic.  ked su ferovy , nech kazdemu znizia ceny pausalu, vedia to spravit. 

Presne tak.

Ale predpokladam Ze naskladnili len zopar kusov. A tym padom nestihali riesit objednavky. Xiaomi a jablkofon su teraz dost popularne.Kedze Huawei je na tom ako je.

Nakupcovia kazdopadne by mali vediet aka bude poptavka. Jednoznacne zlyhanie!!!

A nie takto zlyhat. dnes uz nieje v ponuke cez net xiaomi 10t pro. (cize je vypredany) Isli ako **piip** rozky v jednote.

Editoval/-a krupa.milos
Zla citacia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak.

Ale predpokladam Ze naskladnili len zopar kusov. A tym padom nestihali riesit objednavky. Xiaomi a jablkofon su teraz dost popularne.Kedze Huawei je na tom ako je.

Nakupcovia kazdopadne by mali vediet aka bude poptavka. Jednoznacne zlyhanie!!!

A nie takto zlyhat. dnes uz nieje v ponuke cez net xiaomi 10t pro. (cize je vypredany) Isli ako **piip** rozky v jednote.

totalne zlyhanie! ja som svoj fyzicky videl, drzal v ruke, je tam, bol objednany pre mna.  no v nastaveniach ceny bol problem, mne prislo potvrdenie o nulovych cenach, a v pocitaci na pobocke svietilo 68euro, co je hlupost lebo cenykoncia vzdy 9kou. a potom spadol system pri preratani objednavky, a uz sa nedalo pohnut.  cize fon tamostal odskenovany pre mna, do zmluvy, a nic. v ruke som ho mal... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna
    • Od lukaskurti22
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem
    • Od Nikola6
      Dobrý deň, 
      Od včera sa mi nezorbazuju prichádzajúce hovory. Keď sa mi pokúšajú dovolať, ozve sa im: "Volany účastník je momentálne nedostupný. Zavolajte prosím neskôr. " Takže sa mi nik nedovola.
      Volala som na infolinku, vraj je všetko ok,nemam nastavene blokovanie ,ani nič podobné. Skúsila som dat sim do iného mobilu, nepomohlo. 
      Viete mi prosím poradiť? 
      Dakujem
    • Od Lucka
      Chcete nový telefón, ktorý je výkonný, spĺňa vaše kritériá, no doteraz ste sa museli uskromniť s nižšími variantami smartfónov kvôli cene? Kúpte si nový Samsung Galaxy S21 5G teraz a môžete odpredať svoj starý telefón s 300 € bonusom navyše k jeho výkupnej cene. Znamená to, že spolu môžete ušetriť až 630 €. 
      POSTUP pre výhodný nákup:
               Páči sa vám táto ponuka? Vybrať si môžete z telefónov na našom webe tu. Stále platí, že ak nakúpite cez náš Telekom web, odmeníme vás sumou až do výšky 20 eur vo forme online zľavy.            Na stránke www.novysamsung.sk zaregistrujte svoje staré zariadenie, ktoré chcete odpredať a vyplňte informácie o jeho stave.           Po tom, ako kúpite v Telekome svoj nový telefón Samsung a už ho budete mať doma, zaregistrujte ho prosím na webe www.novysamsung.sk (budete potrebovať vypísať: model zariadenia, IMEI číslo nového zariadenia, dátum kúpy, predajňu, kde sa nákup realizoval a doklad o kúpe – v Telekome vám príde doklad priamo v nasledujúcej faktúre, alebo môžete odoslať dodatok k existujúcej zmluve, na základe ktorého ste si telefón kúpili). Tieto údaje vyplňte najneskôr do 7.4.2021.           Zvýhodnená výkupná cena za staré zariadenie vám bude vyplatená bankovým prevodom na váš účet po validácii stavu starého zariadenia a zaregistrovaných údajoch o novom modeli série Samsung Galaxy S21 5G. Kompletné informácie a takisto zoznam modelov na výkup nájdete na stránke Samsungu.

Podeľte sa s nami, ak chcete aj vy uplatniť tento super bonus! POZOR, akcia na výhodnú kúpu v Telekome  platí do konca marca 2021.