Otázka

• 0

Dobry den,

Už pred viacerými dňami som si všimol že zmizli z ponuky telefóny xiaomi mi 10 a aj jeho lite verzia.Budú ešte v ponuke?

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

35 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Gajdy40,

Xiaomi Mi note10 a jeho lite verzia boli  vyradené, zákazníci sa môžu v krátkej dobe tešiť na nove Xiaomi telefóny, ktoré ich nahradia. 

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaujímavé, dokonca už ani Lite verzie a ostali len 4 ks telefónov podznačky Redmi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veru je, pytam sa preto, lebo je to už asi jediný dôvod aby som ostal ešte v Telekome po 16 rokoch,kedze mi konci viazanosť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď... Tak ešte chvíľku počkám a som zvedavý co bude v ponuke od xiaomi😉

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Aj mňa to zaujíma, v každom prípade ďakujeme za pozitívnu správu od Terky.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super by bolo vediet, aku ponuku Telekom chysta, na co sa tesit a pripravit. 

uz doma jeden Mi Note 10 Lite mame, tesil som sa ze si vezmem tiez, no sklamalo ma ze vypadol z ponuky. 

Potesilo by ak by prisiel Mi 10 Extreme  alebo nieco z tejto Family.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Super by bolo vediet, aku ponuku Telekom chysta, na co sa tesit a pripravit. 

uz doma jeden Mi Note 10 Lite mame, tesil som sa ze si vezmem tiez, no sklamalo ma ze vypadol z ponuky. 

Potesilo by ak by prisiel Mi 10 Extreme  alebo nieco z tejto Family.  

V každom prípade si ti oplatí počkať na tohtoročný predaj toho najlepšieho, "mňamka" nakoniec Mi 10T Pro :-D

Pozeral som online event predstavenia Xiaomi rady Mi10T a je to jedná krásna symfónia  https://xm.sk/xiaomi-mi-10t-pro?search_query=mi+10t&results=2

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som bol radsej keby prislo Mi 10 Pro ,  alebo Mi note 10 pro .     

lebo tie nove Mi 10 ultra asi nedostaneme. 

a to mi 10T mi pride ako Lite pri Mi 10 Note - ako nejaka lacnejsia verzia. 

Ale ak ina volba nebude tak bude musiet posluzit, samozrejme nech je v zaujimavej cene. 

Nahodou, neviete datum, kedy by sa mal do ponuky dostat ? a ci to bude verzia global, alebo bude mat telekom nejaku vlastnu ? 

nakolko tie global verzie su podporovanejsie a telekom nema taku podporu aktualizacii. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viem ze Mi10T Pro je uvadzany ako nova vlajkova lod 2020 . ale cenovo je nizsie, tak tazko porovnavat, ked vo vacsine maju parametre rovnake. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viem ze Mi10T Pro je uvadzany ako nova vlajkova lod 2020 . ale cenovo je nizsie, tak tazko porovnavat, ked vo vacsine maju parametre rovnake. 

Mi10T Pro považujem za dobru náhradu za Mi10, lebo ten je zbytočne drahý. Pokiaľ ti stačí IPS displey a netrváš na AMOLED, tak je to výborná voľba. Všetky parametre sú rovnaké, dokonca Mi10T má väčšiu podporu 5G pásiem. Ja čakám na MI10T Pro alebo Mi10T (bez pro, ktorý ma akurát horší objektív - IBA 64megapixelový) :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

@Marcel @S_Janko @Gajdy40 zatiaľ viem prezradiť, že čoskoro do ponuky zaradíme Xiaomi Mi 10T Pro aj Mi 10T Lite ;) 

pekný deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

@Marcel @S_Janko @Gajdy40 zatiaľ viem prezradiť, že čoskoro do ponuky zaradíme Xiaomi Mi 10T Pro aj Mi 10T Lite ;) 

pekný deň

Lucka 

Ďakujeme pekne Lucka, len aby bolo ich s čím zobrať,keďže sa štvrtok blíži a kysličník celkom pekne vynovil ponuku. 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujeme pekne Lucka, len aby bolo ich s čím zobrať,keďže sa štvrtok blíži a kysličník celkom pekne vynovil ponuku. 9_9

@Marcel je to samozrejme na Tebe, ale my budeme len radi, keď zostaneš verný našej Telekom bande ;) 

krásny deň

Lucka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lucka dakujem za info...Týmto máte o zákazníka navyše na ďalšie dva roky :-)A už aby boli v ponuke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Uvidíme, čo sa odohrá v pondelok a s čím sa Telekom tento rok predstaví. Dúfajme, že mierne budú upravene aj ceny paušálov. To bude predstavovať najlepší darček pre zákazníkov... Už zajtra tu budeme novinky v podobe oranžových....

https://zive.aktuality.sk/clanok/149243/telekom-uz-pozyva-novinarov-na-vianocnu-tlacovku-kedy-bude/

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uvidíme, čo sa odohrá v pondelok a s čím sa Telekom tento rok predstaví. Dúfajme, že mierne budú upravene aj ceny paušálov. To bude predstavovať najlepší darček pre zákazníkov... Už zajtra tu budeme novinky v podobe oranžových....

https://zive.aktuality.sk/clanok/149243/telekom-uz-pozyva-novinarov-na-vianocnu-tlacovku-kedy-bude/

na oranzovych som zvedavy ak budu mat lepsiu ponuku pojdem tam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na oranzovych som zvedavy ak budu mat lepsiu ponuku pojdem tam

No neviem, to čo z nich vyšlo sa nedá nazvať nejakou ponukou... :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedy konecne vyjde nova ponuka kde budu spominane fony ?? uz som bol v telekome ci mi nevedia povedat, pracovnik mi vravel ze pravdepodobne vo stvrtok, kedze uz oficialne 26teho bola ponuka predstavena, ale vo stvrtok 29teho nic neprislo. a to mi vravel ze asi vo stvrtok, lebo vtedy maju nejake info ze budu zmeny, tak ocakavaju aj doplnenie telefonov.  a stale nic. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj tie spomínané telefóny budú v ponuke alebo ako si mam predstavit tu "blízku dobu"? Konkurencia ich ma v ponuke už pár týždňov.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj tie spomínané telefóny budú v ponuke alebo ako si mam predstavit tu "blízku dobu"? Konkurencia ich ma v ponuke už pár týždňov.. 

Verím, že sa na tom pracuje, ale skôr si myslím, že prídu Xiaomi MI10T Pro a MI10T

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, viem, že prídu tieto dva telefóny-aspoň tak to tu bolo komunikovane... Ale už veľmi dlhú dobu  je slabucka ponúka od xiaomi v telekome,. Oproti konkurencii zaspali, aby ich top telefón od xiaomi bol Redmi 9🤦‍♂️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim Vas, 

Kedze Telekom, nic nepriniesol, a kazdym dnom, nic nove od Xiaomi neprinasa, kde uz konkurencia davno spustila predobjednavky a uz su vsade na trhu, v predajniach, niekde na objednavku tak kazdym dnom ktorym oddialuje spominane modely  u mna klesa, a myslim ze aj u viacerych zakaznikoch, ktori na tieto modely cakaju. 

Spominana vianocna akcia je hamba. asi z takto prazdnou ponukou este neprisli. dat nieco, co v podstate je docasne a obmedzene na max dva mesiace je trapne. to nieje darcek ani benefit.  a tie zvyhodnenia 20-30-50-euro... hamba. zakaznik by mal pocitit ze je s operatorom spokojny. 

ceny pausalov??? konkurencia mi ponukla za pausal podobny T-ideal 32 ceny 15 Euro a 150 euro zvyhodnenie telefonu ak si prenesiem cislo.  co naozaj velmi zvazujem, cakam na Telekom, kedy sa trochu pozbiera, ponukne spominane telefony a co bude chciet  ponuknut. ak nic rozumne, kaslem na Telekom, aj celu MAgentu1 ,   prenesiem cislo, a to druhe ktore som si zobral pred 3 mesiacmi zacinam lutovat. v dohladnej dobe mozno prenesiem aj to... 

Takze Telekom konecne posunte info o nespokojnosti zakaznikov a nech prinesu nieco co naozaj je hodne konkurencie. mozno netreba odstupnovanie napr T-ideal 32, 27 , 24, 21 ... ale urobit 3 druhy, (zaklad, clasik, mega ) a kazdy sa najde tam co potrebuje. a ceny vedia upravit, ak v akcii vedia upravit cenu z 30 na 15 tak to vie urobit kazdy operator, a vedia to dat kazdemu, zarobene urcite maju aj na tom.  okolite Staty maju ovela lepsie ceny a siet maju ovela lepsiu, kvalitnejsiu. viac vysielacov a techniky, na ktoru im to zarobi. 

Aspon nech tu konecne niekto z Telekomu napise datum, kedy tie telefony pridu, ak maju prist, tak termin je isto stanoveny, taketo veci sa dohaduju dost v prestihu a prichod je planovany, nech zakaznici vedia termin, a nie cakame kazdy den ci to pride, ci nie. pretoze sa kazdy pozbiera odide ku konkerincii a potom uz ich ponuka nebude nikoho zaujimat. nech sa pozru na obchod aj z druhej strany, klesne dopyt, a ich ponuka potom bude nezaujimava. trh treba nasytit ked je dopyt. ak dopyt klesne ponuka nema efekt. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

s tými troma stupňami nesúhlasím, lebo každý hľadá niečo iné a keď oni spravia balíček x dát, x sms x minút a ja chcem dáta a sms a minúty v menšom množstve, tak aby som mal tie dáta by som si musel priplácať 3x toľko minút a sms koľko potrebujem, inak vyhadzovať peniaze, takže to nie. inak like. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doplnenie predosleho komentu

Alebo nech hodia ponuku ako mali niektori predajcovia v predobjednavke  Telefon plus Vysavac (nie bezdrotove sluchatka-tie nevyuziva kazdy), ale pomocnik v domacnosti ktory ma hodnotu cca 200 Euro urcite potesi. (ja som velmi uvazoval predobjednat , ale cakal som co ponukne telekom - zatial len velke sklamanie, nic neponukol v smere Mi 10T Pro). to by bola super ponuka. ked niekto poprata kym nikto nieje doma.  Ja osobne dost xiaomi v poslednej dobe sledujem, mozno su na vrchole a priide niekto iny, kto prevezme stafetu, kedze v elektronike to takto chodi, smart buducnost ma zrejme vela moznosti, a momentalne dost uvazujem o smart domacnosti prave v spolupraci s xiaomi. Cize ak by prisiel s modelom, a takymto benefitom, to by som pokladal ako vianocnu darcekovu nadielku. kedze zakaznik by dostal nieco konkretne, a nie nejaku appku na 1 - 2 mesiace. appku ktoru mozno 90percent ludi ani nezapne- toto nieje benefit, a kedze to nieje na trvalo, ani darcek. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Informovanost : jasne chapem, ale niekedy velka ponuka je nanic, verim, ze sa najdu ludia ktori to ocenia, a ktori by ocenili menej.   

mozno mby bolo dobre si navolit moznosti. chcem minuty a data, sms/mms mi netreba.  alebo inak, poznam ludi co radsej napisu 10 sms miesto jedneho telefonatu. 

ale to je o ludoch a ich potrebach, induvidualite. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Martina_1
      Dobrý deň prajem,

chcela by som sa Vás opýtať viazanosť mi končí cca v júli2021, potrebovala by som zrušiť zmluvu (o zmluvnej pokute viem), avšak mám u Vás stále zariadenie ktoré splácam, ako to funguje v prípade vypovedania zmluvy so zariadením.

ďakujem 
    • Od manene
      Dobrý deň
      Chcem sa opýtať či je možné na telefónne číslo 0903657386 zakúpiť si telefón Samsung Galaxy S20 Cosmic Gray, ak áno v akej cene aká je akontácia a aké dlhé obdobie sa bude platiť pri paušály. 
      Ďakujem
      Kamil Pinček

• Od jojovrtak1
      Ahoj
      na bazosi&pod kopa ľudí predáva nové zabalené mobily, čo dostali ku paušálu. Keď si ho kúpim nebude počas 2 rokov problém s reklamáciou, keďže je telf viazaný na službu a meno niekoho cudzieho? Konkurencia oranžová toto zamieta aj keď má človek bloček, no nieje manžel/manželka pôvodného majiteľa telf
    • Od Sw3nko
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dátum dostupnosti Xiaomi Mi 10T Pro, keďže mám oň veľký záujem a končí mi paušál. A chcel by som sa ešte opýtať že či bude znova obnovenia ponuka Xiaomi Mi 10T Pro Extra s vacuum mopom?
    • Od PeterSMG
      Dobrý deň. Bude v dohľadnej dobe v ponuke Telefón Huawei Mate 40 Pro + Huawei Watch GT2 Pro?
    • Od laurichovalenka
      Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať,či už máte samsung A71 naskladnený. Čakám na ňho skoro dva týždne a dochádza mi trpezlivosť. Ďakujem.