Samsung Galaxy M51

Otázka

• 0

Dobrý deň,  chystáte zaradiť do ponuky Samsung Galaxy M51? Ak áno tak kedy?

Ďakujem vopred za odpoveď. 9_9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

Ahoj @Luigi456,

telefón Samsung Galaxy M51 do našej ponuky zaradiť neplánujeme.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj mna by zaujimal tento telefon k pausalu...dufam, ze zmenite nazor.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Marcel
      Telekom od 01.05.2022 prinesie vynovené paušály. https://zive.aktuality.sk/clanok/B7rGY89/vynovene-pausaly-od-telekomu-budu-drahsie-dostanu-viac-dat-a-dva-dalsie-budu-neobmedzene/
    • Od Jozef_Rudy
      Dobrý deň bol by problem so splnomocnenim s podpisom zmluvy a prebranim zasielok resp noveho zariadenia? aj ked tam bude cierne na bielom citujem " a vratane preberania zasielok  od kurierskych spolocnosti( zmluvy a nove zariadenia pod tym sa mysli napr mobil)"  

• Od gandamwing
      Podal som si žiadosť na zmenu programu na mOjej SIM ke od telekomu.Upgradoval som ho z bez zavazkov na TIdeal 32 bez zariadenia.Žiadosť spísaná odoslana.Čakám na telefonát od telekomu na overenie objednávky.Dnes mi volali a už to bola taká známa formalita až na to , že chcú odomna zábezpeku 50€ v rámci prvej akontácii pri styku s kuriérom.No čo ste sa vy zbláznili ? Tak ja si beriem Paušál de Facto forma pôžičky od Vás a ešte Vám mám zato platiť peniazmi.Kde sme ? Ponúkate paušáli nie finačneprodukty.Sa zobuďte.5 rokov mám u Vás mágio internet a som  Vám azda  dlžný niečo ? 5 rokov Vám vyplácal faktury ako vzorový klient a vy chcete odomna 50€ ako zábezpeku proti neplateniu faktúr ?? Normálne ste mi rozum pretočili !
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna