Druhý magio box nechce pripojiť na internet

Otázka

• 0

Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 

Bilohuščin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 

Bilohuščin

zrejme problemy na strane Telekomu.. vraj maju problemy s DNS servermi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ComfyKozy
      Dobrý deň,  ešte v marci tohto roku ste mi písali, že v Prešove na ulici Pod Táborom bude optický internet do 31.10.2021. Zatiaľ tam neprebiehajú žiadne práce. Tak sa chcem znova opýtať, kedy sa plánuje realizácia optického internetu na ulici Pod Táborom v Prešove?
      Ďakujem
    • Od Jurajb
      Zdravím,
      plánuje sa optika v obci Badín, okres Banská Bystrica a ak áno tak cca kedy ?
      Ďakujem
    • Od Tarantula52
      Ahojte prosím o radu už sa to tu riešilo niekoľko krát ale ani raz nedoriesene, je tu vôbec niekto z telekomu kto by reálne odpovedal na otazky❓
      Odkedy mam vás nový prémium router neustále mi ohlasuje z wifi zariadenia niekedy raz za dve hodiny niekedy každých 15 minút. Bol u mňa už 2 krat technik meneny optický kábel, 2 krat menené wifi-sagemcom f@st 5670 a stále to isté dookola. Predtým používané zariadenie úplne bez problémov fungovalo musí byť teda dačo v tom zariadení zle nastavene o com zjavne v Telekome nevedia ( aspoň sa tak tvária ) budem vďačný za akúkoľvek radu lebo už to nedávam 😂🙏
    • Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď