Druhý magio box nechce pripojiť na internet

Otázka

• 0

Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 

Bilohuščin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Zdravím. Mám optické pripojenie internet + 2x Magio Box. Zo začiatku všetko išlo v poriadku. Teraz mi druhý Magio Box pri zapnutí vypisuje "pripojenie k internetu zlyhalo, skúste znova." Asi po 50 reštartoch to nabehne, ale je to extra otravné. Čo môže byť problém? Pripojil som druhý magio box vlastným káblom pri samoinštalácii, ale zo začiatku všetko šlo normálne a ide aj teraz po X reštartoch. Ďakujem. 

Bilohuščin

zrejme problemy na strane Telekomu.. vraj maju problemy s DNS servermi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mino150
      Dobrý deň,

u nás pravdepodobne na celom sídlisku vybudovali optický internet a zaujímalo by ma odkedy sa bude dať naň pripojiť. A tiež by som chcel vedieť rýchlosť optiky, či to bude Magio internet L (RÝCHLOSŤ 250/25 Mb/s) alebo aj Magio internet XL (RÝCHLOSŤ 600/60 Mb/s). Ide o adresu Rajec, Jabloňová 194/2. Ďakujem za odpoveď.

• Od fero1278
      Plánujete v obci Bobrovec optický internet?

• Od Rafajrma78
      Dobry den,
      chcel by som sa opytat, kde by som zistil v akom stave je moja ziadost o pripojenie vchodu bytoveho domu na rozvody optickeho internetu.
      Volal som na zakaznicku linku, tam sa nedokazali dopracovat k ziadosti nakolko ta nieje vedena na moje meno, ale na oznacenie vchodu. V kamennej predajni, kde som ziadost podaval mi veduca nedokaze dat info v akom stave je moja ziadast. Vraj ju, len zasle na nejaku mailovu adresu a viac nevie. Mame vraj cakat. Ale do kedy? Az ubehne rok? Toto som od nemeckej spolocnosti v 21. storoci neocakaval.
      Za info vopred dakujem.
    • Od bastian16
      Dobrý deň, chcem sa spýtať či je v pláne budovanie optickej siete aj v tejto obci, pripadne približný termín kedy je výstavba naplánovaná. Presnejšie ulica Rudavná 1214, 908 73 Veľké Leváre. Ďakujem pekne 
    • Od jakubsnv
      Dobry deň, chcel by som sa opytat na kedy sa plánuje zavedenie optického internetu na adresu Považská 872/11
    • Od tvrabcek
      Dobry den, 
      dostala sa mi informacia, ze sa planuje kopat opticky internet v obci Svedernik-Marcek. Mozete mi prosim tuto informaciu potvrdit a tiez, aky je plan? Terminovo, kedy sa planuje zacat, pripadne nejake dalsie informacie, ak mate. 

Dakujem