Magio GO premium Discovery Sciense.

Otázka

• 0

Dobrý deň Všetkým. Kto z vás má Magio GO premium. Máte tam program Discovery Sciense ? Ja som si kúpil Magio GO premium a ja ho tam nemám. Aj keď v programovom balíčku ho ponúkajú. Ďakujem za všetky odpovede. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj. Ďakujem za odpoveď. Dnes mi písali že citujem  . program Discovery Science nie je zahrnuty v programovej strukture sluzby Magio Go Premium. Na zaklade Vasho upozornenia bude informacia na nasej web stranke upravena.  Za upozornenie Vam dakujem a zostavam s pozdravom. Ľavá ruka nevie čo robí práva. Škoda.  Hlavne kvôli tomuto programu som si objednal Magio GO premium. Hmmmm 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Ricmondis
      Dobry den,
      Kde najdem prosim prihlasovacie meno a heslo do Magio Go? Dakujem vopred za info
    • Od Tpacko
      Dobrý deň

Používam Magio Go na LG smart TV a nemám možnosť zmeniť audio stopu. V nastaveniach mam nastavene preferovať slovensky jazyk ale audio mam aj tak c češtine. Na mobile viem zmeniť audio stopu
    • Od Lubomir_Bagacka.
      Dobrý deň,
      som zákazník Telekomu, využívam televíziu, internet, ako aj mobilný paušál. Avšak nedarí sa mi prihlásiť do Magio Go. Neustále mi zobrazuje hlášku "nesprávne meno alebo heslo". Aktualizoval som si heslo na Telekom.sk a úspešne sa ním prihlásil. Avšak Magio Go ho nechce akceptovať. Kde je problém? Ďakujem.
    • Od rjezovic
      Ako si mam aktivovat magio go v mobile. Pri kupe noveho pausalu mi dali len nejaky 10 miestny kod. Neviem ako sa s nim mam prihlasit do aplikacie Magio go
    • Od michal.petrov
      K Magio TV som dostal Magio GO Benefit. Chcel som si upravit poradie kanalov a kedze v na magio box je to velke utrpenie, tak ma potesilo ze by sa to malo dat cez Magio GO. Aktivoval som si Magio GO na iPade, ale neskor som sa docital, ze poradie kanalov sa da menit len pri Magio GO na webe. Lenze na web sa uz prihlasit neviem kedze Benefit umoznuje len jedno aktivne zariadenie. Odhlasenie na iPade nepomohlo. Ked sa na iPade prihlasim a idem do nastaveni na zoznam zariadeni, tak tam ten iPad vidim, ale chyba tam ta ikona kosa na zmazanie zariadenia (kedze toto je to aktivne zariadenia). Vidim to tak, ze to niekto uplne nedomyslel, ked obmedzil pocet zariadeni pre Benefit na jedno. Ked si to raz na nejakom zariadeni aktivujem, tak uz to neviem zmenit. Vie niekto poradit alebo sa nevyhnem telefonatu na telekom support?
    • Od Marco239
      Zdravím.
      Vie mi niekto poradiť, ako sa dá odstrániť zariadenie na magio go benefit, keď tam nie je kôš na odstránenie len ID číslo.
      Vďaka za odpovede.