Otázka

• 0

Dobry den,
v Gabcikove by mal byt uz rozpracovany projekt vystavby optickej siete ... viete mi povedat planovany termin dokoncenia/pustenia? Najviac ma momentalne zaujima ulica Druzstevnicka (resp. Druzstevna) a Sportova.
Vopred dakujem za rychlu odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 1

Optika bude realizovaná, spustenie nad 100 dní. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

posielam na preverenie a dám vedieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika bude realizovaná, spustenie nad 100 dní. 

Ďakujem za informáciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za informáciu.

Síce očakával som odpoveď typu: "do dátumu....", keďže takto je to dosť otvorené ešte... chápem že najbližšie 3 mesiace isto nebude, ale mňa by zaujímalo kedy naisto bude (do pol roka / do roka).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Síce očakával som odpoveď typu: "do dátumu....", keďže takto je to dosť otvorené ešte... chápem že najbližšie 3 mesiace isto nebude, ale mňa by zaujímalo kedy naisto bude (do pol roka / do roka).

Pokúsim sa zistiť ešte presnejší termín, ale nie vždy sa ho podarí stanoviť, nemôžem Vám poskytnúť nejaký termín, pretože hocikedy sa môže výstavba predĺžiť a podobne, čiže nechcem uviesť zavádzajúcu informáciu. Z toho dôvodu to takto ani od príslušného oddelenia nežiadam. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presný termín sa mi nepodarilo zistiť, nakoľko ide o internú informáciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od podracky.lukas
      Ahojte,
      mám optický internet OptikNET ŠTART (download 50 MB/s , upload 10 MB/s), pri meraní cez speedmeter mi namerá download max. 20 MB/s, priemer okolo 18 MB/s a upload v pohode okolo 9 MB/s. Meral som to cez wifi cez stolný PC alebo aj telefon. Môže to cez wifi znížiť max. rýchlosť sťahovania na polovicu? 
      wifi router mám svoj: TL-WR841N 300 Mbit/s  https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/tl-wr841n/
      wifi USB adaptér: TP-Link Archer T2UH (Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac) https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-t2uh/
      vo vlastnostiach ethernetu wifi USB adapteru mi ukazuje rýchlosť 150 MB/s  ==== Ak by som mal net rýchlosťou OptikNET IDEÁL (350/70), tak wifi adapter mi nepovolí vyššiu rychlosť sťahovania ako 150 MB/s ??? Ak by som chcel zmenit na 5 GHz aby som mal max rychlost 433 MB/s , tak rátam že asi by som musel mať router s podporou 5 GHz sieťou aby mi to povolilo väčšiu rýchlosť ?  Mám aj extender TP-Link TL-WA850RE, ktorý som umiestnil do spálne kde mám aj stolný počítač pre lepšie rozšírenie signálu lebo wifi router mám v obývačke čo je teda cez chodbu až ďalej miestnosť.
      Čo by ste mi poradili? Kúpiť router s podporou na 5 GHz sieť + zvýšiť rýchlosť internetu na Optik Ideál (350/70) ak chcem sťahovať väčšie dáta alebo pozerať filmy na netlfixe, Magio GO apod. ? 
      ďakujem za rady
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od aya4
      dobry den prosim vas chcela by som sa informovat uz nejaku chvilu je na mape planovaneho pokrytia partizanska ulica v sali... aj prace vyzeraju ze skoncili... viete mi prosim povedat kedy by mal byt opticky internet na tejto ulici spusteny? dakujem pekne za odpoved
    • Od Jan2225
      Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Slivník (okres Trebišov). Ďakujem
    • Od FordosP
      Dobrý deň,
      mal by som záujem o optický internet v Kolárove na Komárňanskej ulici.
      Optika tu je zavedená napr. na Komárňanskej 1,2,3,4, 6, 7,...10...36, ale na Komárňanskej č. 5 dajak chýba, neviem prečo. 
      Hľadám odpoveď aj riešenie, prečo náš dom nie je pripojený. 
      Boli tu z Nitry pred Veľkou nocou, aby sa ľudia napojili na ten internet, aj u mňa boli, dal som osobné údaje atď. a potom zistili, že dom nie je pripojený.
      Povedali mi, že po Veľkej noci to bude cca. 2 týždne, odvtedy nič. Škoda, že mi nepovedali, že po ktorej Veľkej noci to bude...
      Za odpoveď a možné riešenia Vám vopred ďakujem. 
      S pozdravom
      Patrik F.