Optika Jarna/Cifer

Otázka

• 0

Dobry den,

v obci Jarna, miestna cast Cifer realizujete vykopove a zmene prace s tahanim optickych kablov. Na hranici pozemku uz mame osadeny stlpik s ukoncenim. Chcem sa spytat, kedy asi ocakavate ukoncenie prac? Majitelov jednotlivych nehnutelnosti budete obvolavat alebo si to mame nejakym sposobom sledovat a nahlasit sa?

Dakujem

Marek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

do 31.12.2020 by mala byť optika spustená. Príde Vám list - súhlas s umiestnením na ktorom vyznačíte spôsob ukončenia optického vedenia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mino150
      Dobrý deň,

u nás pravdepodobne na celom sídlisku vybudovali optický internet a zaujímalo by ma odkedy sa bude dať naň pripojiť. A tiež by som chcel vedieť rýchlosť optiky, či to bude Magio internet L (RÝCHLOSŤ 250/25 Mb/s) alebo aj Magio internet XL (RÝCHLOSŤ 600/60 Mb/s). Ide o adresu Rajec, Jabloňová 194/2. Ďakujem za odpoveď.

• Od fero1278
      Plánujete v obci Bobrovec optický internet?

• Od Rafajrma78
      Dobry den,
      chcel by som sa opytat, kde by som zistil v akom stave je moja ziadost o pripojenie vchodu bytoveho domu na rozvody optickeho internetu.
      Volal som na zakaznicku linku, tam sa nedokazali dopracovat k ziadosti nakolko ta nieje vedena na moje meno, ale na oznacenie vchodu. V kamennej predajni, kde som ziadost podaval mi veduca nedokaze dat info v akom stave je moja ziadast. Vraj ju, len zasle na nejaku mailovu adresu a viac nevie. Mame vraj cakat. Ale do kedy? Az ubehne rok? Toto som od nemeckej spolocnosti v 21. storoci neocakaval.
      Za info vopred dakujem.
    • Od ZuzanaPV
      Chcela by som si zriadit VDSL internet. Na **piip** Telekomu sa pise ze na mojej adrese je dostupny. Ako VDSL internet technik instaluje domov (je nutne natiahnut kabel do domu co znamena rozkopat chodnik,navrtat stenu atd...alebo je mozne VDSL internet natiahnut vzduchom)?
    • Od bastian16
      Dobrý deň, chcem sa spýtať či je v pláne budovanie optickej siete aj v tejto obci, pripadne približný termín kedy je výstavba naplánovaná. Presnejšie ulica Rudavná 1214, 908 73 Veľké Leváre. Ďakujem pekne 
    • Od jakubsnv
      Dobry deň, chcel by som sa opytat na kedy sa plánuje zavedenie optického internetu na adresu Považská 872/11