Rozbity display

Otázka

• 0

Chcel by som sa spýtať či mi vymeníte rozbitý display na smartfone ktorí som uvas zakúpil a že aké je tam sadzba? Jedná sa o huawei P30 pro

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Martina_1
      Dobrý deň prajem,

chcela by som sa Vás opýtať viazanosť mi končí cca v júli2021, potrebovala by som zrušiť zmluvu (o zmluvnej pokute viem), avšak mám u Vás stále zariadenie ktoré splácam, ako to funguje v prípade vypovedania zmluvy so zariadením.

ďakujem 
    • Od manene
      Dobrý deň
      Chcem sa opýtať či je možné na telefónne číslo 0903657386 zakúpiť si telefón Samsung Galaxy S20 Cosmic Gray, ak áno v akej cene aká je akontácia a aké dlhé obdobie sa bude platiť pri paušály. 
      Ďakujem
      Kamil Pinček

• Od jojovrtak1
      Ahoj
      na bazosi&pod kopa ľudí predáva nové zabalené mobily, čo dostali ku paušálu. Keď si ho kúpim nebude počas 2 rokov problém s reklamáciou, keďže je telf viazaný na službu a meno niekoho cudzieho? Konkurencia oranžová toto zamieta aj keď má človek bloček, no nieje manžel/manželka pôvodného majiteľa telf
    • Od Sw3nko
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dátum dostupnosti Xiaomi Mi 10T Pro, keďže mám oň veľký záujem a končí mi paušál. A chcel by som sa ešte opýtať že či bude znova obnovenia ponuka Xiaomi Mi 10T Pro Extra s vacuum mopom?
    • Od PeterSMG
      Dobrý deň. Bude v dohľadnej dobe v ponuke Telefón Huawei Mate 40 Pro + Huawei Watch GT2 Pro?
    • Od laurichovalenka
      Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať,či už máte samsung A71 naskladnený. Čakám na ňho skoro dva týždne a dochádza mi trpezlivosť. Ďakujem.