zrušenie elektronickej faktury

Otázka

• 0

prečo mi chodi platba v papierovej fakture  za elektronicku vcene 072 e. Poprosim elekt. fakturu zrušiť. Taktiež mi prišla vo fakture upomienka vo vyške 4.99e, ktoru vy nemôžete vymáhať, nakolko som meškal s platbou jediny krat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Renata63
      Do trvalého príkazu som chybne uviedla číslo adresáta a tak po čase mi prišla upomienka hoci platba bola z môjho účtu zrealizovaná. Ako mám ďalej postupovať? Bohužiaľ telefonicky sa neviem spojiť s operátorom ani na čísle 123456 ani na 12313 už dva dni.
    • Od Alexandra1983
      Dobry den ,chcela by som zmenit na eletronicku fakturu ,to cislo mam v alarme a neslo mi to aktivovat,mozte mi to aktivovat? Chodia mi zbytocne aj 0 faktura postou.Alexandra Durcova.
    • Od budko1
      Dobrý deň. Chcem sa spýtať prečo sú rozdielne variabilné symboly na platbu za internet. Nemali by byť rovnaké keď  identifikujú rovnakú osobu/platbu?
      Pre vysvetlenie: príde mi email s faktúrou na zaplatenie za internet s variabilným symbolom  a zároveň mi príde SMS na rovnakú platbu ale s iným variabilným symbolom.
      Zdá sa mi to divné.
    • Od jroboj
      niekomu aj poskytli zľavu za objednávku cez internet?
      ja som si objednal pevný internet, len dodnes som si tú zľavu nevšimol na faktúre ...
      ide o bežnú prax telecomu?

• Od natalia.vranakova
      Dobrý deň,
      mám otázku ohľadne platenia faktúry. Nechcem si zriadiť inkaso a rada by som  si nastavila trvalý príkaz (suma je každý mesiac rovnaká). Variabilný symbol sa ale každý mesiac mení. Je v poriadku ak v trvalom príkaze uvediem kód adresáta ako variabilný symbol?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od jakubva
      Dobry den, prisla mi nova faktura, kde je uvedena zmluvna pokuta. Menil so
       program po dohode s vasim kolegom. Pri podpisovani novej zmluvy mi povedal, ze zmluvnu polutu nebudem
      olatit. Z akeho dovodu je uvede a pokuta na fakture?

dakujem
      jakub Vanek