Optika Trebatice

Otázka

• 0

Dobrý den,chcel by som sa opýtať na Optiku v Obci Trebatice kedy bude dostupná..

Momentalne máme od vás internet+ magio a po pripojení 2x Notebook 4x Mobilný Telefon 1x xiaomi Box  tak internet sa neskutočne spomalí...

Všetko máme cez Wifi Router.Poprípade my poradte nejaké riešenie lebo my to už dosť vadí a mám chut ukončit zmluvu s telekomom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Optika bohužiaľ plánovaná nie je. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

LOL, aj keď práve pre také lokality ako sú Trebatice, kde je 5 domov + 1 kravín by sa tá GPON technológia hodila,

lebo by mohla na jeden shared medium GPON fiber zapojiť daisy chain celú dedinu a ešte by vystačilo v tých 20km aj na Krakovany.

GPON je presne tá technológia, ktorá bola na takéto prípady vyvinutá.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od David galanta
      Dobrý deň
      Nemá niekto informáciu kedy bude dostupný optický internet na Železničiarksej ul. 107  Galanta (slúbený pred cca 1 rokom)  z konca oktobra 2020 Termin prešiel a nič sa neudialo. Ani niekoľko nasobná žiadosť o tel.kontakt už  neakceptujú.
      https://forum.telekom.sk/topic/22174/ Pôvodná téma tu
    • Od inDe_eD
      Dobry den,
      ja by som sa rad opytal, ci je v plane vystavba optickej siete v obci Pohranice. Vsimol som si, ze vo vedlajsej dedine - Dolne Obdokovce sa nejake kable uz tahaju.. Ak ano, treba niekde nahlasit, ze by som chcel pripojku aj ja?
      Dakujem za odpoved.
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od gofi94
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupný optický internet na ulici Dolná, Trnovec nad Váhom. Ďakujem
    • Od mattyrv
      ahojte, neviete či pri kombinácii tých nových internetoch pri vdsl profiloch navyšujú  linku, kde je aj zriadená magio tv služba. Pri magio tv + magio net som mal navýšený profil, aby mi to neovplyvňovalo rýchlosť internetu. Ďakujem za info.
    • Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)