Záujem o DSL (ADSL2+/VDSL2+)

Otázka

• 0

Dobrý večer jedna pani má záujem o internet typu VDSL2+ XL v Lokalite Budatínskej Lehote. Možno je tam aj viacero záujemcov, tak či sa plánuje do konca tohto roku spustiť VDSL2+ XL v jej lokalite. Určite by boli viacerí ľudia radi, lebo to patrí pod Kysucké Nové Mesto a minulý rok 2019 alebo predminulý rok 2018 bolo tomu, tak to aj v Oškerde a patrí to tiež pod Kysucké Nové Mesto, že tam bol dlhé roky internet cez ADSL pripojenie a už je aj VDSL2+ technológia. Ďakujem vám za všetky vaše rady.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

pošlem na preverenie, dám vedieť či sa niečo plánuje. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

pošlem na preverenie, dám vedieť či sa niečo plánuje. 

Ďakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň ako sa to podarilo preveriť? Máte už ohľadom toho nejaké info? Bol by som aj rád.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň ako sa to podarilo preveriť? Máte už ohľadom toho nejaké info? Bol by som aj rád.

Dobrý deň,

rozširovanie fixného pripojenia aktuálne nie je plánované.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od ScorpionSVK
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať či sa bude zrýchľovanie optického internetu týkať aj stálych zákazníkov alebo len nových? 

Aktuálne máme pripojenie v domácnosti 600/60 Mbps, podľa novej ponuky by to bol 700/140 Mbps. A so skupinou Magenta 1, ktorú máme taktiež až 1000/200 Mbps.

Ako získať tieto nové rýchlosti?

Ďakujem
    • Od 127480208
      Dobrý deň.
      Máte v pláne v najbližšom období zriadenie Optického internetu  v obci Oslany okres Prievidza?
      Petriska
    • Od ZuzanaPV
      Chcela by som si zriadit VDSL internet. Na **piip** Telekomu sa pise ze na mojej adrese je dostupny. Ako VDSL internet technik instaluje domov (je nutne natiahnut kabel do domu co znamena rozkopat chodnik,navrtat stenu atd...alebo je mozne VDSL internet natiahnut vzduchom)?
    • Od haus1107
      Bude vôbec metalická Vdsl u nás fungovať ako má? Mesiac platím za službu ktorej závada nejde odstrániť...
    • Od Tomas898
      Dobrý chcem sa opýtať či a kedy je plánované pokritie optikou v obci Cestice asi pred dvoma rokmi mi prisla SMS že už čoskoro dokoca je cez dedinu potiahnutý opticky kábel do vedľajšej dediny ale u nás stále nič 
    • Od marianst
      Zdravin Vas. Bude sa pridavat profil 35b supervectoring? Ked je optika v nedohladne.