Otázka

• 0

Rád by som sa spýtal, kedy cca bude dostupná optika v Šenkviciach na ulici A. Behúnka? Nedávno sa tu ťahali káble ... Ďakujem

Editoval/-a Rastislav Pečík

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Čo najskôr, dúfam že cca. do stredy budem mať vyjadrenie príslušného oddelenia.

@Mirko Kedy?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Projekt je v procese realizácie, presnejší termín nie je stanovený, v čase pred spustením Vás oslovia predajcovia s ponukou služieb. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Projekt je v procese realizácie, presnejší termín nie je stanovený, v čase pred spustením Vás oslovia predajcovia s ponukou služieb. 

Ďakujem za odpoveď, ale bavíme sa o cca mesiaci, pol roku, roku, ...? Som pred zaviazaním sa u iného poskytovateľa internetu, tak som chcel mať detailnejšie informácie...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď, ale bavíme sa o cca mesiaci, pol roku, roku, ...? Som pred zaviazaním sa u iného poskytovateľa internetu, tak som chcel mať detailnejšie informácie...

posielam späť na preverenie, aby mi dali aspoň približný termín. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohužiaľ, kvôli regulácii nie je možné stanoviť žiadny predbežný termín dokončenia výstavby. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

Dnes som našiel v schránke papierik ohľadom možnosti využitia služieb optiky na danej ulici A. Behunka. Pre istotu sa preto ešte raz vraciam k tejto téme a pýtam sa, či už je optika na ulici A. Behunka v Šenkviciach dostupná. Ako kontaktné tel. číslo je uvedené: 0902 719 613 - je to prosím kontakt na vašého sales človeka?

Editoval/-a Rastislav Pečík

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

Dnes som našiel v schránke papierik ohľadom možnosti využitia služieb optiky na danej ulici A. Behunka. Pre istotu sa preto ešte raz vraciam k tejto téme a pýtam sa, či už je optika na ulici A. Behunka v Šenkviciach dostupná. Ako kontaktné tel. číslo je uvedené: 0902 719 613 - je to prosím kontakt na vašého sales človeka?

Dobrý deň, v plánoch nevidím aby bola lokalita spustená. Skúste v e-shope zadať adresu, či sa zobrazí možnosť objednávky služby. Ja ukončenie výstavby preverím u kompetentných.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od podracky.lukas
      Ahojte,
      mám optický internet OptikNET ŠTART (download 50 MB/s , upload 10 MB/s), pri meraní cez speedmeter mi namerá download max. 20 MB/s, priemer okolo 18 MB/s a upload v pohode okolo 9 MB/s. Meral som to cez wifi cez stolný PC alebo aj telefon. Môže to cez wifi znížiť max. rýchlosť sťahovania na polovicu? 
      wifi router mám svoj: TL-WR841N 300 Mbit/s  https://www.tp-link.com/cz/home-networking/wifi-router/tl-wr841n/
      wifi USB adaptér: TP-Link Archer T2UH (Bezdrátové připojení 600 (433+150) Mbit/s se standardem 802.11ac) https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-t2uh/
      vo vlastnostiach ethernetu wifi USB adapteru mi ukazuje rýchlosť 150 MB/s  ==== Ak by som mal net rýchlosťou OptikNET IDEÁL (350/70), tak wifi adapter mi nepovolí vyššiu rychlosť sťahovania ako 150 MB/s ??? Ak by som chcel zmenit na 5 GHz aby som mal max rychlost 433 MB/s , tak rátam že asi by som musel mať router s podporou 5 GHz sieťou aby mi to povolilo väčšiu rýchlosť ?  Mám aj extender TP-Link TL-WA850RE, ktorý som umiestnil do spálne kde mám aj stolný počítač pre lepšie rozšírenie signálu lebo wifi router mám v obývačke čo je teda cez chodbu až ďalej miestnosť.
      Čo by ste mi poradili? Kúpiť router s podporou na 5 GHz sieť + zvýšiť rýchlosť internetu na Optik Ideál (350/70) ak chcem sťahovať väčšie dáta alebo pozerať filmy na netlfixe, Magio GO apod. ? 
      ďakujem za rady
    • Od peto_6
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, kedy bude dostupná optická sieť v Slovenskej Ľupči? Pretože myslím, že je to dosť veľká obec navyše vo veľkej blízkosti krajského mesta Banskej Bystrice na to, aby sa sem dal poriadny internet. Za odpoveď vopred ďakujem! 
    • Od aya4
      dobry den prosim vas chcela by som sa informovat uz nejaku chvilu je na mape planovaneho pokrytia partizanska ulica v sali... aj prace vyzeraju ze skoncili... viete mi prosim povedat kedy by mal byt opticky internet na tejto ulici spusteny? dakujem pekne za odpoved
    • Od Jan2225
      Dobrý deň,

Chcel by som sa spýtať či sa plánuje optika v obci Slivník (okres Trebišov). Ďakujem
    • Od FordosP
      Dobrý deň,
      mal by som záujem o optický internet v Kolárove na Komárňanskej ulici.
      Optika tu je zavedená napr. na Komárňanskej 1,2,3,4, 6, 7,...10...36, ale na Komárňanskej č. 5 dajak chýba, neviem prečo. 
      Hľadám odpoveď aj riešenie, prečo náš dom nie je pripojený. 
      Boli tu z Nitry pred Veľkou nocou, aby sa ľudia napojili na ten internet, aj u mňa boli, dal som osobné údaje atď. a potom zistili, že dom nie je pripojený.
      Povedali mi, že po Veľkej noci to bude cca. 2 týždne, odvtedy nič. Škoda, že mi nepovedali, že po ktorej Veľkej noci to bude...
      Za odpoveď a možné riešenia Vám vopred ďakujem. 
      S pozdravom
      Patrik F.