Vysoky ping pri online hrani

Otázka

• 0

Posledne 3-4 dni neustale vysoky ping pri hrani online,, všetko ostatne funguje v poriadku ,, pri merani na speedmeter ukazuje ping v pohode,, pri merani a hrani ukazuje straty packov ,, odpoved od game suport je ze  kontaktuje providera tak uz viac neviem  co ine sa da ,, restart rootru  nepomohol ani nic ine ,, net funguje v pohode ale hrat  nieco nemozne posledne dni ,, len tak znicoho nic,,,  poprosim o normalnu odpoved  typ restartnite a skontrolujte kabel a pod. uz su davno spravene,,,,, nic sa nezmenilo len zrazu ping lieta hore dole

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

49 odpovedí na túto otázku

• 0

klasika dedina metalika

doteraz vsak ziadny problem ping cca okolo 30 

zhruba 4-5dni spatne vsak ping vyskocil cez 100 a to už je online nehratelne 
ping som testoval cez WG check aj pingplotter a straty ukazuje na sk strane (vid obrazok vyssie kde ping rapidne skoci na ip 213.21.252.23)  tak ja neviem aj kolega co ma telekom hlasi ten isty problem nikto iny tento problem nema 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zujimavy poznatok  ale ozaj clovek az nechape,, staci si stiahnut neaku free verziu AVG menica IP adries /AVG secure VPN/,,zmenis si IP na  kludne aj holansko a zrazu zazrakom WoT ide bez jedineho zavahania ,, tak kde je sakris akoze problem?  mam tu smolu ze Tcom mi pridelil IP adresu ktora ma proste smolu na ping?  a nemoze vyuzivat naplno internet na vsetko ako sa patri pri normalnom fungovani?  musim si JA meni IP? ako ozaj  ,, a trial verzi menica IP je na tyzden   ako ze je mi na **piip** s takehoto fungovania ked staci kliknut na neaky program co ti zmeni IP a zrazu zazrakom ide  ,, ale T com nevie co je problem ako tak citam ,, ach ,,neake rozumne riesenie?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ja mam po rannom reštarte od tety Olívie/automat telekomu/ zas ping aký som mal ako ste na tom ostatný 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dlho som sa z nízkeho pingu neradoval už je to zas tam de bolo 

:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam ten isty problem v Čiernej nat Tisou uz 4dni s hrou World of Tanks. Mam VDSL a strasne lagguje hra tak stratim 7 dni z premiovych dni za co som platil kvoly tomu som dost nervozny lebo nik mi nepreplati tu stratu hlavne nie Telecom. Pondelok si idem vybavit ineho operatora napr Slovanet alebo Orange.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

áá dookola  WG Tcom WG Tcom

Thank you for contacting Wargaming.net player support again.

Thanks to your Pingplotter raport I was able to find out that you signal encountered serious issues on one of the data exchange points on its way to our sewers. 
This issue might indicate damage in the internat network of your provider. In such case I am afraid that there is little we can do to help you with this problem. 

Only your provider is responsible of your signal routing and can help you to fix your current problem. You should contact your provider directly and ask him to change your signal routing from you computer to our servers. Your raport should convince him that their network might need further diagnostics.  

Vďaka vašej správe Pingplotter sa mi podarilo zistiť, že signalizujete, že ste narazili na vážne problémy v jednom z bodov výmeny údajov na jeho ceste do našej stoky.
Tento problém môže naznačovať poškodenie v medzinárodnej sieti vášho poskytovateľa. V takom prípade sa obávam, že je tu len málo čo môžeme urobiť, aby sme vám pomohli s týmto problémom.

Za smerovanie vášho signálu zodpovedá iba váš poskytovateľ a môže vám pomôcť vyriešiť váš súčasný problém. Mali by ste sa obrátiť priamo na vášho poskytovateľa a požiadať ho, aby zmenil smerovanie vášho signálu z vášho počítača na naše servery. Vaša správa by ho mala presvedčiť, že ich sieť môže vyžadovať ďalšiu diagnostiku.

jaaaj takze problem je vlastne Tcom    ,,a vlaste co tu riesim ? je tu niekto ako admin co aj nieco vie stym spravit ci si tu len piseme z enam to nejde?

Editoval/-a MarekKovacK2

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je uz na smiech podla mna Tcom to naschval urobil aby obmedzoval pripojenia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

áá dookola  WG Tcom WG Tcom

Thank you for contacting Wargaming.net player support again.

Thanks to your Pingplotter raport I was able to find out that you signal encountered serious issues on one of the data exchange points on its way to our sewers. 
This issue might indicate damage in the internat network of your provider. In such case I am afraid that there is little we can do to help you with this problem. 

Only your provider is responsible of your signal routing and can help you to fix your current problem. You should contact your provider directly and ask him to change your signal routing from you computer to our servers. Your raport should convince him that their network might need further diagnostics.  

Vďaka vašej správe Pingplotter sa mi podarilo zistiť, že signalizujete, že ste narazili na vážne problémy v jednom z bodov výmeny údajov na jeho ceste do našej stoky.
Tento problém môže naznačovať poškodenie v medzinárodnej sieti vášho poskytovateľa. V takom prípade sa obávam, že je tu len málo čo môžeme urobiť, aby sme vám pomohli s týmto problémom.

Za smerovanie vášho signálu zodpovedá iba váš poskytovateľ a môže vám pomôcť vyriešiť váš súčasný problém. Mali by ste sa obrátiť priamo na vášho poskytovateľa a požiadať ho, aby zmenil smerovanie vášho signálu z vášho počítača na naše servery. Vaša správa by ho mala presvedčiť, že ich sieť môže vyžadovať ďalšiu diagnostiku.

jaaaj takze problem je vlastne Tcom    ,,a vlaste co tu riesim ? je tu niekto ako admin co aj nieco vie stym spravit ci si tu len piseme z enam to nejde?

S tymto ti nikto zo SVK telekomu nepomoze podla mna, aspon nie na tomto fore....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A mám to vyriešené...

Treba reštartovať router (ak je IP adresa dynamická)  kým nedá IP adresu z iného IP rozsahu. Takže reštart, pingplotter kontrola, a opakovať kým to nebude dobré. Teraz mám 100.xxx.xxx.xxx a funguje to bez problémov. Ping 35 bez packet lossu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ani by som nepovedal. Piatok som im povedal, že neplánujem s nimi predĺžiť zmluvu, čo mi končí v januári a zrazu mám samé lagi pri online hre, sekanie pri pozeraní videa aj pri 480p. Tak že asi aj u Vás bude problém s netom. "! No comment this company!!!!! A dúfam že mi nepríde sáka ďalsia súkromná správa! začnem si dávať servítku pred papulu, až keď aj T-com začne dačo robiť pre svojich starých klientov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj :FingerzoffrosT,

ďakujem za kontaktovanie podpory hráčov Wargaming.

Každá z týchto liniek sa teda nazýva „hop“ a označuje sieťové zariadenie alebo rozbočovač, cez ktoré je vaše pripojenie smerované na svojej ceste k našim serverom.

Spravidla máme kontrolu iba nad prvými tromi a poslednými tromi chmeľmi.

Hop 1 - Pripojenie z počítača do routeru (alebo PC k modemu Ak máte modem router combo 2-v-1)
hop 2 - Pripojenie z vášho routeru k modemu (alebo modem na najbližšiu lokálnu sieťový rozbočovač)
Hop 3 - Pripojenie z vášho modemu k najbližšiemu rozbočovaču lokálnej siete (alebo pripojenie k ďalšiemu rozbočovaču na ceste k našim serverom)

Posledné 3 prepojenia vo vašom pripojení sú naše servery.

Vidím, že tvoja latencia stúpa na hop 14 vo tvojom spojení. Môže to byť problém spôsobený vaším modemom / smerovačom / káblom.

Toto teda znamená, že je možné, že budete musieť zapojiť svojho ISP a nechať ho skontrolovať prostredníctvom vášho pripojenia.

Ak máte ďalšie obavy, neváhajte nás kontaktovať späť.

Tiež vás žiadame, aby ste si prečítali naše Časté otázky:

https://eu.wargaming.net/support/en/ S

pozdravom,

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hoši aspoň nemusíme tu rakovinu zapínať aj telekom zistil, že sa to nedá hrať tie MM RIP :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si nainstaloval free VPN (protonVPN) a idem z DE ip adresou, vsetko v najlepsom poriadku ping 10 - 20 ms, ziadne packet lost. Takze nech netvrdia ze to nie je problem u nich.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže,, asi 10x restart routra a pozrime sa zrazu neni problem ,, uvidime dokedy  ,,krasne ani naznak vypadku

10x restart modemu.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si nainstaloval free VPN (protonVPN) a idem z DE ip adresou, vsetko v najlepsom poriadku ping 10 - 20 ms, ziadne packet lost. Takze nech netvrdia ze to nie je problem u nich.

kto ne má tvrdiť  že nie je  problém u nich ? Telekom alego WG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no dnes mi to ide v poriadku ten ping už to nedropuje možno prečítali môj problém,čo som im zaslal na mail ohladne wotka O.o

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no opačne začalo to robiť mne. dnes registrujem, že mi padol download z giga na circa 500. problémy registrujem na CSGO. a nedokážem ani len pozerať online seriáli bez sekania, pričom doteraz s tým problém nebol. 

Vám to opravili a mne doriadili... :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridávam sa ku hráčom WOT. Nezvyknem sa sťažovať, ale tým, že Telekom neodstraňuje problémy na trase, ja prichádzam o peniaze, pretože do tej hry som čosi investoval a každý deň, čo nemôžem hrať, som v podstate v strate. Síce nejde o veľké peniaze, ale o princíp. WG nemôže za trasovanie,  pretože nevlastní trasy. Reštart routru pomôže iba krátkodobo. Bolo by vhodné, aby s tým technici, alebo ktokoľvek z Telekomu začali čosi robiť. Prejsť ku inému poskytovateľovi internetu je veľmi jednoduché.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podotknem,že vo wotku EU1 mi ide v poriadku,ale EU2 stále dropuje. :|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Server EU1  aj mne už ide v poriadku ale 2ka je nehrateľná aspoň ak hráte na istej úrovni .a kto hra v klane aktívne tak to môže rovno zabaliť lebo všetko podstatne   klanové sa hra na eu2.neviem posúdiť na koho strane je problém ale zaujímavé je že eu1 sa zázračne opravila, dúfam že čoskoro bude opravená aj 2ka..aspon si dám pauzu od klanu a počkám ,nebudem zatiaľ nadávať lebo optika od T-Mobile je fakt super a zatiaľ som nemal žiadne iné problémy .GL

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, toto nebude chyba na telekom strane. Tak ako si aj ty postol ip:  92.223.112.89  nie je slovenska, je to Luxemburg, podla mna je to server alebo nieco prednim. Ako tu citam tie reakcie tak to ani nemoze byt telekom kedze ine hry idu v pohode (ano mohlo by nieco blbnut ale mala sanca...). Jednoznacne piste na podporu WoT... toto bude chyba na ich strane.

Ty si trochu mimo reality ked ja hram WoT cez telekom a mam ping 130ms a laggy a kamarat hra vez ineho poskytovatela v tom istom meste a je dokonca cez WIFI a on ma normalny ping bez lagoou tak treba napisat na WG???? Nie si ty nahodou zamestnanec TELEKOMU?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ty si trochu mimo reality ked ja hram WoT cez telekom a mam ping 130ms a laggy a kamarat hra vez ineho poskytovatela v tom istom meste a je dokonca cez WIFI a on ma normalny ping bez lagoou tak treba napisat na WG???? Nie si ty nahodou zamestnanec TELEKOMU?

Je jasne ze je problem na strane TELEKOMU ja to riesim uz 3 tyzden a nic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravim, no mne sa to **piip** tiez. zatial to ide za pomoci VPN ale takto to fungovat nemoze dpce. WG a Warthunder su v **piip**, Diablo som skusal a to bolo zatial v poho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar