Vysoky ping pri online hrani

Otázka

• 0

Posledne 3-4 dni neustale vysoky ping pri hrani online,, všetko ostatne funguje v poriadku ,, pri merani na speedmeter ukazuje ping v pohode,, pri merani a hrani ukazuje straty packov ,, odpoved od game suport je ze  kontaktuje providera tak uz viac neviem  co ine sa da ,, restart rootru  nepomohol ani nic ine ,, net funguje v pohode ale hrat  nieco nemozne posledne dni ,, len tak znicoho nic,,,  poprosim o normalnu odpoved  typ restartnite a skontrolujte kabel a pod. uz su davno spravene,,,,, nic sa nezmenilo len zrazu ping lieta hore dole

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

49 odpovedí na túto otázku

• 1

problem je vraj na adrese 92.223.112.89 ,,tam je najvacsi HOP  ,, vsetko cervene su straty packov

ping.jpg

Ahoj, toto nebude chyba na telekom strane. Tak ako si aj ty postol ip:  92.223.112.89  nie je slovenska, je to Luxemburg, podla mna je to server alebo nieco prednim. Ako tu citam tie reakcie tak to ani nemoze byt telekom kedze ine hry idu v pohode (ano mohlo by nieco blbnut ale mala sanca...). Jednoznacne piste na podporu WoT... toto bude chyba na ich strane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Posledne 3-4 dni neustale vysoky ping pri hrani online,, všetko ostatne funguje v poriadku ,, pri merani na speedmeter ukazuje ping v pohode,, pri merani a hrani ukazuje straty packov ,, odpoved od game suport je ze  kontaktuje providera tak uz viac neviem  co ine sa da ,, restart rootru  nepomohol ani nic ine ,, net funguje v pohode ale hrat  nieco nemozne posledne dni ,, len tak znicoho nic,,,  poprosim o normalnu odpoved  typ restartnite a skontrolujte kabel a pod. uz su davno spravene,,,,, nic sa nezmenilo len zrazu ping lieta hore dole

Záleží na aký server sa pripajas resp. Kde v EU alebo inde na svete je umiestnený 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

samozrejme ze je vsetko v EU (luxembrursko)  inac by som to ani neriesil a pozrel poskusal vsetko  mozne aj inu online hrua to iste sekanie ,,  a kedze neaky ten rok  to ide v pohode a zrazu to seka ze sa to neda hrat tak asi je problem niekde inde ,,myslel som ze to je velky obder ludi v okoli poobede  ale kedze je dnes rano 8:20  a ping je "akoze"  lepsi ale seka to tak isto  tak netusim asi niekto skace po kabli pravidelne kazdu sekundu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

problem je vraj na adrese 92.223.112.89 ,,tam je najvacsi HOP  ,, vsetko cervene su straty packov

ping.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nieste sami ktorý zaznamenali vysoký ping pri hraní ja som pre týždnom maval do 80 ping teraz 170 a viac  takže niekde je problem ;)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viem ze viacery  :) ale viem ze niekto ako keby vobec, tak potom clovek nevie co si ma o tom mysliet a snazi sa hladat kde je problem ked dovtedy nebol ziadny alebo ak minimalne alebo chvilku, inac celkom spokojnost s netom lebo ostatne telka aj videa a take normalne fungovanie netu ide ako vzdy vpodstate  :) zrazu ten ping a vypadky  pri hrani

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

co som si ja zistoval tak sa to u každeho provajdera stava pravidelne v nepravidelných intervaloch tj každy provajder používa svoje linky trasy ak by si prešiel k orenge tak budeš mat aktulne pokoj ale po nejakom čase sa dana linka uzol pretaží a pokial to spravia a zistia kompetentný tak prejde zopra mesiacov hrstka stažovatelov nema pre telekom podstatu :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jasne chapem pretazena linka  ako keby,, .len to by museli pripojit neviem kolko ludi a vkuse nieco stahovat pozerat a tak  co nevravim ze neni mozne lenze ono to neni ze ja mam zly ping pri pouzivani internetu ale pri hrani ,, nemam problem pri pustani pretacani a tak co je vlastne stahovanie len ,, ale odozva ping aby sa na jednej strataly pakety na jednej  prepajacej adrese a preto to blbne a vytvaralo to taku stratu ze sa zo dna na den neda hrat ,tak to mi je troška divne  ah lavne ze to maju niektory  a iny pohoda  ,, to neni moja chyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

prispevok na fore tejto hry

Taky se už 4 dny potykam s lagy/lagspikes. První 3 dny to bylo jen navečer ale dneska už je to od cca 10:30 co jsem hru zapnul...
Internet mam 100/10 a za 9 let na WoT jsem neměl problemy... až teď.

Jakmile testuju cokoliv jiného (CoD MW, Pingplooter atd tak packety 100% OK)

Jakmile dam pingovat login.p1.worldoftanks.eu nebo login.p2.worldoftanks.eu okamžitě okolo 20-40% packet lost... 

Stejny problem mají i lide v přátelích a je jedno jestli jsem připojeny na vdsl z ostravy, slovenska a nebo na mikrovlnce ve zlině.... 

hra je absolutně nehratelná.... každých 2-5sec se tanky teleportují jako bych se díval na nějaky 10let starý .GI

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dalsi prispevok na tom istom fore

Tak tých pár dní to začalo aj u mňa, ale len cez Telekom, mám tam reklamáciu ktorú uznali a navrhli mi odstúpenie od zmluvy-nedokážu to opraviť, . Cez mobilný net od 4ky bol ping 20-40, vdsl od Telekomu od 140 vyššie. Takže na Sk takto aspoň u mňa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne to iste. ping mi vyleti az na 1400 kazdych 20 sekund. po smske ze porucha odstranena sa to este zhorsilo.  zacal sa aj internet vypinat kazdu polhodinu.... ,... neviem co dodat.  pri nahlasovani poruchy..nic..nejaky BOT olivia kde nic nefunguje. online to iste..olivia A NIC NEVYBAVITE.  PORUCHU NEMOZNE NAHLASIT. jedine na facebuku na chate sa ozavli ochotne a odkazali ze to vybavia as technikmi..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To isté, ping z 30ms na 1000ms.

Support 

Citát

Thank you for your prompt reply. Our team received a lot of tickets from player who use Slovak Telecom which confirm this is a Provider issue. Players who use a different Internet Provider don't face connection issue.

I invite you to contact your provider and to do a test between your rooter and the game servers. This last point is important, if you don't precise, they will do the test until their server and will not see the issue.

Editoval/-a Zoloxx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam presne rovnaky problem cez optiku. Brat byva 100m odomna ties ide cez telekom optiku a ziadny problem s packet lost na WOT

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napisal som na Techgroup@telekom.sk ako mi poradil robot v chate ale zatial ziadna odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

taktiez to iste! prvy krat v zivote epicke lagy na worldoftanks! nehratelne :-( telekom telekom!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no tal co iné ideme sa stažovat zajtra volám na tech podporu :D nech sa tesšia 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

U mňa to isté ping neustále nestabilný kontroloval som aj cez príkazový riadok, skúšal som cez kábel, vypol som všetky iné napojenia z routra, potom som ho reštartol nič nepomohlo....aspoň viem že chyba je opäť v telekome....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám presne ten istý problém, volal som aj na technickú podporu telekomu a odpoveď bola , že podľa toho ich speedmetra mi internet funguje v poriadku a že oni s tým nič iné urobit nevedia a že mám kontaktovať WG že to je ich chyba

Editoval/-a hogy11

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne odpovedal WG kontaktujte providera takze co teraz akoze,  ideme sa hrat nam to ide vam to nejde?  ja som zakaznik a mne to nejde  inym to ide tak kde je problem sakra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vidim že nie som sam komu nejde Wot :( a riešenie v nedohladne a problem je na strane poskytovatela nie WG 

Editoval/-a Martin215

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

máte metalické alebo optické pripojenie? 

poďme v tom nájsť nejakú logiku. lebo ja mám optiku a neregistrujem nejaké zásadné zvýšenie pingu na iných hrách (WOT nehrám už nejaký čas.)

Takže ak máte optiku, problém bude na strane WOT. 

ak máte metaliku, nedokážem porovnať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika 600/60,,všetko ostatne ide ako ma ,,este aj PUBG ide pekne  ziadne lagy stahovanie  ,videa a neviem co este aby clovek postrehol ze mu to nejde dobre ani sa neada vsimnut  ,, Warships laguje tak isto ako WoT ,, zrazu si neaky server povedal ze bude stracat pakety a bude lagovat inac to nevidim ..inokedy dve telky plus hranie na PC a pohoda ,,a teraz zrazu dva servery nechsu ist normalne ,, ale kamosovy to ide aj inym co nemaju Tcom ,staci si precitat spravy vyssie

Editoval/-a MarekKovacK2

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemajú warships a wot toho istého tvorcu a prevádzkovateľa? 

začínam mať dojem, teda skôr presvedčenie, že problém bude tam ako si aj sám povedal, pri iných hrách problémy nevidíš. takže telekom to zrejme nebude. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar