Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa informovať kedy sa plánuje Optický internet v obci Komjatice, nakoľko sme už pred rokom a pol vypĺňali papier a odovzdávali na obecnom úrade kto má z aktívnych zákazníkov záujem a stále sa nič nerobí.  Súčasné pripojenie VDSL je síce dobré ale súčasne môžu byť zapojené len 2 Mágio Box-y a ja by som potreboval 4 :-) 

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

aktuálne nevidím rozpracovaný projekt. Posielam ďalej na preverenie a dám vedieť výsledok ;) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika je plánovaná, termín realizácie je nad 100 dní, v čase pred spustením Vás oslovia predajcovia s ponukou služieb. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz nieco akurat kopu pri nas...a vraj internet.Tak mozno

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika je plánovaná, termín realizácie je nad 100 dní, v čase pred spustením Vás oslovia predajcovia s ponukou služieb. 

Ako to vyzera aktualne?Vidim vykopi po dedine pri optickom kabli,tak ze asi horizont?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stále platí, že termín je nad 100 dní. Presnejší termín mi nebudú môcť poskytnúť ani na oddelení. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stále platí, že termín je nad 100 dní. Presnejší termín mi nebudú môcť poskytnúť ani na oddelení. 

Aktualne na nich pozeram ako tahaju optiku na ulici...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám na mysli termín spustenia nad 100 dní, nie termín začatia prác :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v pohode.zatial mam info,ze februar

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

od skončenia prác je ešte pravidlo, že 100 dní sa čaká, taká prechodná doba, kým sa tie služby reálne začnú ponúkať. 

takže ak vy máte info o očakávanom ukončení prác február, tak objednať sa to bude dať tak v máji. 

len btw. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

od skončenia prác je ešte pravidlo, že 100 dní sa čaká, taká prechodná doba, kým sa tie služby reálne začnú ponúkať. 

takže ak vy máte info o očakávanom ukončení prác február, tak objednať sa to bude dať tak v máji. 

len btw. 

pripajat by sa mohlo v 2/2020 ak vsetko pojde ok.

Teraz tahaju trubicky a potom budu do nich fukat optiku.Dnes dali dakych 600 meteov trubiciek,co viem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na aký dátum plánujete zriadenie optického internetu na ulici Gardom, Veľký Šariš?

Ďakujem

Jakub

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na aký dátum plánujete zriadenie optického internetu na ulici Gardom, Veľký Šariš?

Ďakujem

Jakub

vela ulic je momentalne z danej lokality rozbudovanych...tuto ulicu som v zozname vsak zatial nenasiel :) je dost pravdepodobne ze casom sa optika dostane aj k vam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Inak ide sa robit cela obec?Ci iba hlavny tah?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Bushman255
      Dobrý deň,
      pred vyše rokom som písal ohľadom optického internetu v Demänovej, ktorý sa mal realizovať. Odvtedy sa nič nepohlo, v exceli sa nič nenachádza a žiadne ďalšie informácie neboli zverejnené. Je to niekde vysvetlené, prečo je to tak, alebo z toho proste nič nebude a môžeme len dúfať, že niekedy v budúcnosti bude dostupný internet, ktorý sa aspoň podobá na niečo z 21. storočia. Ďakujem za odpoveď.
    • Od ComfyKozy
      Dobrý deň,  ešte v marci tohto roku ste mi písali, že v Prešove na ulici Pod Táborom bude optický internet do 31.10.2021. Zatiaľ tam neprebiehajú žiadne práce. Tak sa chcem znova opýtať, kedy sa plánuje realizácia optického internetu na ulici Pod Táborom v Prešove?
      Ďakujem
    • Od Jurajb
      Zdravím,
      plánuje sa optika v obci Badín, okres Banská Bystrica a ak áno tak cca kedy ?
      Ďakujem
    • Od Tarantula52
      Ahojte prosím o radu už sa to tu riešilo niekoľko krát ale ani raz nedoriesene, je tu vôbec niekto z telekomu kto by reálne odpovedal na otazky❓
      Odkedy mam vás nový prémium router neustále mi ohlasuje z wifi zariadenia niekedy raz za dve hodiny niekedy každých 15 minút. Bol u mňa už 2 krat technik meneny optický kábel, 2 krat menené wifi-sagemcom f@st 5670 a stále to isté dookola. Predtým používané zariadenie úplne bez problémov fungovalo musí byť teda dačo v tom zariadení zle nastavene o com zjavne v Telekome nevedia ( aspoň sa tak tvária ) budem vďačný za akúkoľvek radu lebo už to nedávam 😂🙏
    • Od Tommy753
      Dobrý deň, chcem sa spýtať  kedy bude dostupné optické pripojenie v obci Mojzesovo? Výkopové práce už v obci prebehli. Ďakujem za odpoveď.

• Od jakubsnv
      Dobrý deň, 
      chcel by som sa spýtať kedy sa plánuje začiatok výstavby optickej siete v Spišskej Novej Vsi - na ulici Považská 872/11

Ďakujem za skorú odpoveď