Otázka

• 0

Chcela som si aktivovať archív TV v Magente 1, ale nedá sa mi prihlásiť do Magenty 1. Vôbec mi nezasielate spätný kód na overenie. Prišiel mi iba raz, dala som ho, ale mi napísalo, že je nesprávny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dosť často sa stáva že to overovanie cez SMS nefunguje. Mne sa napríklad od rána nedalo prihlásiť do Môj Telekom pretože som sa ku kroku na zadanie kódu z SMS ani nemohol dostať. Odporúčam keď tak počkať a skúsiť sa prihlásiť neskôr.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako som si všimol tak je dnes nejak všetko od Telekomu spomalené

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lukafo
      Ahojte, mame ešte voľné miesto v magente 1. Máme 2x paušál a 1x internet. Hľadáme niekoho s TV do skupiny. Dajte o sebe vedieť sms na 0904 529 010
    • Od RobertKE
      Dobry den.
      Mam opticky internet + Magio TV + router Huawei HG8145V5.
      Kupil som novy router TP-Link Archer C80 najma kvoli 5 ghz wifi.
      Staci ked vo webovom rozhrani Huaweiu najprv vypnem Wifi a nasledne prepojim Huawei s novym Tp-linkom LAN kablom do WAN portu Tp-linku? Cize 2,4 GHZ aj 5 GHZ Wifi bude vysielat len novy TP-Link.
      To, ze budem 2x za NATom by nam nemalo prekazat. Zatial by som NEDAVAL prepnut Huawei do "bridge modu" pokial to nie je nevyhnutne.

Dakujem za rady.
    • Od trencancan
      Dobry den,
      viete mi niekto povedat ako je mozne ze ked spustim Magio TV box tak mi klesne rychlost internetu z 38Mbit/s na 32Mbit/s ak mame Magio TV po kabli a nie Magio GO TV? Chapal som to tak, ze klasicke Magio TV by nemalo ukrajovat z prenosoveho pasma internetu. Prave ako nevyhodu Magio GO TV som chapal to ze bude znizovat rychlost internetu, ale teraz to vyzera ze oba. Aka je potom vlastne vyhoda Magio TV oproti Magio GO TV? Moze to byt tym ze kabel uz viac nezvlada?
      Dakujem.
    • Od podracky.lukas
      Ahojte,
      je možne sa pridat do skupiny Magenta 1 len ked mam opticky internet a nemam telefonne cislo od Telekomu? 
      Lebo mi píšu, že ak sa pridam do Magenta 1 tak mi zvysia bezplatne rychlost internetu, tak či je to mozne sa pridat aj bez pausalu v Telekome. 
      vdaka
    • Od Tomas.T.Toth06
      Dobry den,  nema niekto voľne miesto v skupine aby si ma pridal? velmi by mi to pomohlo, dakujem .

• Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne .....