Zmena konatela v s.r.o.

Otázka

• 0

Dobry den, chystam sa prepisat svoju s.r.o. na noveho konatela. S.r.o. ma 4 platne pausali na mobilne telefony a 1 na opticky internet. Co tu treba spravit. Keby nahodou novy majitel prisiel po par mesiacoch a chce zrusit dane zmluvy? Ci pokial sa jedna o tu istu s .r.o staci ked dolozi vypis ze je majitelom?

dakujem za odpoed

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Je potrebné na predajni Telekom zabezpečiť zmenu konateľa , budú požadovať k nahliadnutiu výpis z ORSR, ak bude chcieť nový majiteľ zrušiť zmluvy môže, ale ak budú vo viazanosti tak len s uplatnením zmluvnej pokuty.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od gogetter
      Dobrý deň, 
      Ako môžeme iniciovať zriadenie optickej siete pre obec Jarok konkrétne ulica Štepnice prosím ? 
      Optika by mala byť privedená po poštu vzdialenú cca 700m. 
      V obci Veľké Zálužie sa už začína v spolupráci s obecným úradom realizovať. Dá sa aj u nás prosím dohodnúť ? 
      Aký je postup prosím ?
      dakujem
      peter

• Od woki
      Končí mi viazanosť onedlho. Chcem poslať email zo žiadosťou o skončení programu. Žiaľ nemôžem nájsť ma stránke žiaden email adresu. Len hlúpu virtuálnu asistentku. Moja email adresa je radoslavvokel@gmail.com, kde mi môžete poslať email z adresou. Telekom stránka je veľmi neprehľadná a zastaralá. 
    • Od miroslav.sajban
      Chcel by som prejsť z Easy Pecka na Paušál bez záväzkov. Viem to urobiť aj cez net alebo aplikáciu keď mám podpísanú dohodu o elektronickej komunikácii?

• Od Joey35
      Dobrý deň,
      chcel by som sa opýtať na dostupnosť optického internetu v lokalite Zborov ( okres Bardejov), presnejšie ulica Mlynská 27. Nakoľko viem, že sa tu realizovala výstavba optickej siete.
      Ďakujem.

• Od viktor.plezel
      Chcem sa spýtať kedy bude prístupná a spustená služba optického internetu na ulici Stromová, mesto Sereď.
      Končí mi viazanosť na ADSL internete a neviem či mám predĺžiť viazanosť alebo počkať s viazanosťou už na internet na optike.
    • Od chlebaks11
      Dobrý deň. Mám taký problém, niekedy sa mi stáva že mi niekto chce zavolať ale nemoze sa mi dovolať pričom mám signál a nepríde mi upozornenie sms-kou ze mi niekto volal. Neviete či to je mobilom alebo ako?