Otázka

• 0

Dobrý deň, plánujete dať do ponuky telefóny od Google , Pixel4a alebo iné?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj @BorisRichard,

tieto telefóny do ponuky momentálne nezaradíme, nakoľko Google neumožňuje oficiálne predávať ich zariadenia v našom regióne.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Daemios
      Zdravim, 
      chcel by som sa opytat ci planujete zaradit do ponuky Samsung Galaxy M31s. Uz sa na nasom trhu predava chvilu ale u Vas este nieje. Ak ho planujete zaradit, da sa povedat informacia kedy zhruba bude aktualizovana ponuka telefonov? Aby som nemusel par krat za tyzden pozerat eshop ponuku :). 
      Dakujem za skoru odpoved.
    • Od macejko.p
      Dobrý deň, ako je možné že v ponuke mate motorola moto g9 plus, kedze este nieje ani na oficiálnych strankach motoroly.Dakujem
    • Od GIGN1987
      Zdar, prosím vás vie niekto niečo o tomto ? Drobné mikroškrabančeky na displeji, Xiaomi Mi Note 10 Lite, pomôže to či radšej ruky preč od toho. Ďakujem za odpoveď.
      https://m.sunnysoft.sk/zbozi/086PDS-001/displex-polywatch-odstranovac-skrabancu-na-sklenene-displeje.html
    • Od mojtelekom2016
      Dobrý deň, rád by som vedieť, prečo Telekom nechce zaradiť do predaj špičkový telefón Sony Xperia 1 II,myslím, že by bol veľký záujem
    • Od jaroslav.miko
      Chcem sa opýtať že či zaradíte tento mobil do ponuky? Velmi by ma to potešilo. Podľa mňa top telefón pomer cena výkon
    • Od Lapisak
      Mobil som kupoval od Telekom. Mobil je v zaruke. Mobil je kupovany na spolocnost s ICO.
      Ked chcem reklamovat mobil na predajni staci ked pride konatel spolocnosti s obcianskym preukazom? Potrebujem este nejake dodatocne doklady?