Otázka

• 0

dobrý deň  

dnes je 13.9.2020  a  9..9.2020 som sa dozvedel o mojej faktúre za august  ktorá je väčšia o 13 eur  .čiže  doteraz som platil za zvýhodnený pausal ANO L 21 Eur ,a zvyšeny  na 33,80 eur +0,68 EUR a viazanosť mam do 28.9.2020 ?????? 
čo to ma znamenať že 2 mesiace pred skončením viazanosti mi zmenia sumu   a ešte vedčšju,  ako bol program pred zľavou  ten bol ANO L za 30 eur  ,

Ani ma nikto  z TELE KOMU MA NEUPOZORNIL že MI Konči VIAZANOSŤ ,A ANI Nemôžem Nič Urobiť   -lebo by som dostal zmluvnú pokutu ,

takže podla zmluvy príloha 2  : Paušál je uzavretie Zmluvy alebo Dodatku k Zmluve s viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov. Zľavnená cena mesačného poplatku sa uplatňuje počas celej doby viazanosti a po jej uplynutí bude uplatňovaná štandardná nezľavnená cena mesačného poplatku.

čo bude dalej?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Zavolaj na 0800 123 456 kde ti povedia viac informácií, alebo napíš priamo na zákaznícku podporu tu: https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/

toto je fórum, nemáme sa ti ako pozrieť na zmluvu/faktúru prečo platíš toľko. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako nápad by stalo za zváženie, ako pri pevnej linke ešte počkať za tú cenu 3 až 6 mesiacov bez viazanosti a nech sa účastník služby rozhodne. Práve pre tieto skutočnosti, že niekedy nepríde ponuka ihneď počas posledných mesiacov viazanosti. Ja si to strážim vždy pred koncom viazanosti napr. v aplikácii a pripravujem rôzne alternatívy. Teraz to máš relatívne jednoduché a môže tvoja Radosť zaváňať inými smermi.

dobrý deň  

dnes je 13.9.2020  a  9..9.2020 som sa dozvedel o mojej faktúre za august  ktorá je väčšia o 13 eur  .čiže  doteraz som platil za zvýhodnený pausal ANO L 21 Eur ,a zvyšeny  na 33,80 eur +0,68 EUR a viazanosť mam do 28.9.2020 ?????? 
čo to ma znamenať že 2 mesiace pred skončením viazanosti mi zmenia sumu   a ešte vedčšju,  ako bol program pred zľavou  ten bol ANO L za 30 eur  ,

Ani ma nikto  z TELE KOMU MA NEUPOZORNIL že MI Konči VIAZANOSŤ ,A ANI Nemôžem Nič Urobiť   -lebo by som dostal zmluvnú pokutu ,

takže podla zmluvy príloha 2  : Paušál je uzavretie Zmluvy alebo Dodatku k Zmluve s viazanosťou na 12 alebo 24 mesiacov. Zľavnená cena mesačného poplatku sa uplatňuje počas celej doby viazanosti a po jej uplynutí bude uplatňovaná štandardná nezľavnená cena mesačného poplatku.

čo bude dalej?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dali sa čakať tie (ne)vyjadrenia... Telekom zareagoval správne, 4ka to chápe a Orange, tam škoda komentára. To si mohli odpustiť, tu "atraktivitu", keďže ja si osobne desaťročie nemám co u nich vybrať, špeciálne boli až tak atraktívny,že roky boli lidrom v pomere nový zákazník/odchod ku konkurencie v ich neprospech.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najmladší operátor začal s dátovou  revolúciou, teraz nová digitálna značka Kyslíka prišla s konkurenciou (aj,keď nepriamo). Je šanca,že sa dátové služby rozbýbu a Ružový a Pomarančový operátor dá nejakú rozumnejšiu dátovú ponuku za normalnejšie ceny. Tak,ako v minulosti som písal po príchode najmladšieho operátora,ktorý začal dátovú revolúciu,že to potrvá roky,až sa to reálne začne na trhu prejavovať  to. Už sa to v minulosti začalo  navýšením dát v Áno paušáloch. No naplno sa to prejaví po dlhých rokoch.  Chce to čas,možno rok-dva,až  sa to prejaví u všetkých operátoroch  naplno a začnú ponúkať dátové balíčky hodné dnešnej doby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Kubo_sp
      Dobrý deň, 

chcem sa spýtať je naplánované alebo respektíve dá sa počítať do budúcnosti s optickým internetom v Obci Krušinec?

Nakoľko vidím že v poniektorých obciach pri Medzilaborciach sa vo veľkom ťahajú trúbky na optiku a v Krušinci nie.

a pritom sme 2 km od mesta Stropkov.

je potrebné podať nejakú oficiálnu žiadosť alebo telefón to robí podľa vlastného uváženia. 

dakujem za odpoved. 
    • Od Martintkr
      Dobry den, 
      chcel by som prejst z VDSL na optiku. Nemam v tom vsak celkom jasno. Pri objednavani som vsak nikde nenasiel, ze ake ONT dostanem. Je mozne, ze meno a heslo si zadavam priamo do ONT a vystup z neho si zapojim priamo do siete? Alebo je nutne medzi ne zaradit nejaky router alebo wifi, na ktorom si nastavim PPPoE a tam si musim zadat meno a heslo a az ten mi bude priradovat IP adresy? 
      Doteraz som to mal riesene na VDSL cez modem Asus, kde bola vypnuta wifi a mal som tam 4 plnohodnotne porty z internetom. 
      Dakujem!
    • Od radosaurus
      Zdravím, mám Magio tv M a Magio internet L.
      Ale chcel by som zrušiť Magio TV z dôvodu že televíziu uz nepotrebujem a nevyužívam. ale internet si chcem nechat. dá sa služba zrušit bez pokuty ? a ako potom postupovat ?
    • Od janciv99
      zdravim chcel by som sa opytat na jednu vec....kolko krat zavolam niekomu alebo niekto zavola mne tak po minute dvoch stratim spojenie a ten dotycny dotycna ma nepocuje....vlastnim samsung galaxy s20 a teraz neviem kde je problem...signal mi ukazuje na polovicu ......byvam v okr Michalovce ak bysa niekto stretol s podobnym problemom .....lebo ja neviem ci je problem signalom alebo je to telefonom.....dakujem
    • Od nemcok.martin
      Dobry den,
      chcel by som sa informovat kedy bude dostupna optika na Zahradnej ulici, Chorvatsky Grob. Minuly tyzden prebiehali vykopove prace. Ako dlho cely proces prebieha?
      Dakujem
      M
    • Od Mi123456
      Už dva dni sa nemôžem dostať k vyjadreniu k existencii sieti , ktoré bolo vydané pod referenčným číslom 6612102330, pravdepodobne  som to zaplatil 2x, dostávam nezmyselné pokyny a už mám 4 uživatelské hesla..  Potvrdenie súrne potrebujem, prostredníctvom internetovej aplikácie vraj to stiahnem v záložke Vyzdvihnutie vyjadrenia - nieje to tam. Miroslav .
      miroslavsumsky@gmail.com