Nedostupnosť

Otázka

• 0

Dobrý deň už vyše 2 týždňov riešim pripojenie na internet cez Telefonny kábel. Žiaľ bezvýznamne nakoľko žiadna pomoc zo strany pobočky. Prečo nepríde na miesto technik a nekontroluje peipojitelnost? Mam kábel a na pobočke tvrdia ze ho nemám. Ako je to možné? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 1

Dobrý deň už vyše 2 týždňov riešim pripojenie na internet cez Telefonny kábel. Žiaľ bezvýznamne nakoľko žiadna pomoc zo strany pobočky. Prečo nepríde na miesto technik a nekontroluje peipojitelnost? Mam kábel a na pobočke tvrdia ze ho nemám. Ako je to možné? 

Napis na technickú podporu čo ti povedia

techgroup@telekom.sk

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mino9233
      Dobrý deň chcem sa spýtať bude nejaké riešenie konečne na Zobori lebo niekde chytím 4G a prejdem meter a mam len 3G a keď inde len Edge pripojenie a potom ledva ide aj internet v mobile a stalo sa že aj pol dna som nemal signál a keď niekde boli 4G mobil sa zbláznil od toho kto mi volal a emaily 
    • Od Stanislav183
      Posledný týždeň začal vypadávať signál na Kysuciach v Obci Olešná pri Čadci kde bol predtým bezproblémov 4G signál ,teraz keď položím mobil na jedno miesto tak chvíľu ma signál a potom vypadne a je dostupné len tiesňové volanie.Skúšal som preložiť sim, reštartovať mobil ale nepomohlo nič.
    • Od palugamartin
      Zdravim sme uz druhy den bez signalu☹☹☹
    • Od Juraj0506
      Doplňte si mapu pokrytia signálom Telekom. Pred pár dňami ste pokryli lokalitu Detrík ( okres Vranov nad Topľou) je to blízko rekreačnej oblasti Domaša. Už sa dá konečne zavolať z chaty. Ide o pokrytie signálom 2G ( EDGE). Je to veľký pokrok,lebo sa dá,aspoň zavolať. To je podstatné 👍. Ste prvý operátor,ktorý pokryl túto  chatarskú oblasť signálom  a to sa cení.👍