Dostupnost noveho Samsungu Galaxy M31s

Otázka

• 0

Zdravim, 

chcel by som sa opytat ci planujete zaradit do ponuky Samsung Galaxy M31s. Uz sa na nasom trhu predava chvilu ale u Vas este nieje. Ak ho planujete zaradit, da sa povedat informacia kedy zhruba bude aktualizovana ponuka telefonov? Aby som nemusel par krat za tyzden pozerat eshop ponuku :). 

Dakujem za skoru odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar
  • Podobný obsah

• Od martinsvorcik2
      Dobrý deň,
      Od 20 20 mi začali skákať dáta z H do 4G, momentálne mne ani kamarátovi nejdú mobilné dáta a vypadáva signál ma volanie, prosím o vyriešenie, ďakujem.
      (Trnava)
    • Od Hamlik
      Kedy bude dostupný Samsung Galaxy S21 Ultra?
    • Od DavidB137
      Má niekto voľné miesto pre paušál v Magente 1? Zároveň by som pridal aj Magio Internet.
    • Od mojkoful1
      dobrý deň, 
      rozbil sa mi displej na Samsung A51. Kolko bude stat vymena? Resp. spada to pod zarucny servis? Mobil vlastnim necely rok
      dakujem Anna
    • Od lukaskurti22
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či bude v ponuke telekomu aj Oneplus Nord 2 5G? Ďakujem
    • Od Nikola6
      Dobrý deň, 
      Od včera sa mi nezorbazuju prichádzajúce hovory. Keď sa mi pokúšajú dovolať, ozve sa im: "Volany účastník je momentálne nedostupný. Zavolajte prosím neskôr. " Takže sa mi nik nedovola.
      Volala som na infolinku, vraj je všetko ok,nemam nastavene blokovanie ,ani nič podobné. Skúsila som dat sim do iného mobilu, nepomohlo. 
      Viete mi prosím poradiť? 
      Dakujem