EchoLife HG8145v5

Otázka

• 0

Na GPON som od telekomu dostal tento modem EchoLife HG8145v5 neviem sa ale nikde dopatrat aby telekom tieto modemi popskytoval. V ponuke ma tento modem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @janyxx

prosim, vedel by si specifikovat svoju otazku? Nie je totiz jasne, na co konkretne sa pytas. 

vopred dakujeme

Lucka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No Telekom mi dodal tento modem (onu) ale nenašiel som nikde aby Telekom tieto modelmi ponúkal. Je mi síce jedno aký mám modem, lebo je v Bridge mode. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No Telekom mi dodal tento modem (onu) ale nenašiel som nikde aby Telekom tieto modelmi ponúkal. Je mi síce jedno aký mám modem, lebo je v Bridge mode. 

dostanes to co maju momentalne na sklade... ak je to stale kompatibilne s ich sietou je to bezpredmetne co ti daju, a ak pises he ho mas v rezime bridge tak je to jedno.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od janyxx
      Pamatam sa, ze niekedy davno, ked som chcel otestovat na DSL linke iny modem ako bol realne nasadeny, tak som musel niekolko (mozno 10) minut cakat, kym si autentifikuje nova MAC adresa niekde na radiuse (alebo ....) a az potom sa modem do siete pripojil. Ked som to prvy krat skusal, tak som si myslel, ze mam nieco zle nastavene a modem sa nechce na siet pripojit. Az potom mi niekto povedal, ze ked sa pripajam z inou MAC, tak to trva niekolko minut.
      Inat mam opticky a modem od telekomu mam v bridge mode. Potrebujem teraz testovat novy router a dost casto budem odpajat stary a pripajat novy.
      Funguje to stale tak, ze telekom si nejak overuje MAC a je potrebne znova cakat ?
      Nebol by problem zmenit MAC, pretoze pri generovani rozhrani na routery sa generuje automaticky aj MAC, alebo si ju mozem zadat rucne (nechcem vsak klonovat)
    • Od hudakm
      Zdravím,
      poprosím o preverenie plánovania dostupnosti Optického insternetu v lokalite Galanta, Ruská ul. V súčasnoti je dostupné max. ADSL.
      Vdaka.
      Martin
    • Od BusinessITsupportCentre
      Dobry den, chystam sa prepisat svoju s.r.o. na noveho konatela. S.r.o. ma 4 platne pausali na mobilne telefony a 1 na opticky internet. Co tu treba spravit. Keby nahodou novy majitel prisiel po par mesiacoch a chce zrusit dane zmluvy? Ci pokial sa jedna o tu istu s .r.o staci ked dolozi vypis ze je majitelom?

dakujem za odpoed
    • Od vladimirstefko91
      Dobrý deň. Asi pred mesiacom na našej adrese finalizovali výstavbu pripojenia opzickej siete. Pred bytom v rozvodnej skrini je natiahnutý optický kabel. Pri overovaní dostupnosti služieb na mojej adrese je však k dispozícii len pripojenie VDSL. Doposiaľ ma nijto nekontaktoval ohľadom záujmu o pripojenie a zriadenie služieb. 
      Je nejaký dovod cakat za pripojenim keď je pred bytom (priamo vo vchode) zriadená prípojka? 
      Bol som sa informovať v Telekom centre kde mi bolo povedané ze očakávajú spustenie v priebehu novembra a teda skoro 5 nesiacov od natiahnutia kábla. 

Ďakujem za info
    • Od Radoslav11
      Dobrý deň,
      chcel by som sa informovať ohľadom dostupnosti internetu s vyššou rýchlosťou ako je aktuálny ADSL, alebo LTE internet. Plánuje sa niekedy na tejto ulici optika? Pripadne aspoň VDSL pripojenie? Na ulici boli montované nové dodatočné stĺpy vedenia, nejedná sa o optické káble, vedené vzduchom? Za odpoveď vopred  ďakujem. 
    • Od Vlado1976
      bývam v Nedožery akurát nám robia optiku a piatok keď som prišiel z práce už som mal na pozemku natiahnutu 1 1 bielu trubku ale náš dom má 2 bytové jednotky s 2 metalický Internet  jeden ja a druhý má sestra preto sa pýtam či tam nemali byť  2 tie biele trubky. Ak áno na koho sa obrátiť keď  prídem z prace nikto tam už nie je.